SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT maria1209- rekompozycja na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
W koncu sie zebralam
Dostalam dzisiaj pierwsze gymsharki, w koncu dotarlu testy na nietolerancje, wczoraj odebralam suple.
Brakuje mi jeszcze tabelki z wymiarami, ale dodam ja jak skonczy sie @.
Zrobilam dzisiaj zdjecia- geralnie tragedii nie ma (chociaz dla porownania mam zdjecie w bardziej przyjaznym swietle i tak mi sie wydawalo ze wygladam ), jako punkt odniesienia mam zdjecia z czerwca 2017, gdzie po dluzszym czasie treningow 4xtyg. zeszlam do 3xtyg. Dieta byla dosc skomplikowana, byly rotacje ww i tluszczami, srednio ok.130b/270ww/80t.
Dla porownania- tu ponad miesiac bez treningow, miska bywala glodowa, raz bylo 1900 raz 1600. Od Nowego Roku powrot na silke, minus tydzien choroby.
W tym momencie ustawilam sobie staly rozklad 130b/180ww/90t (sniadanie bt, pozostale 3 posilki w miare rowne), zeby z nie powrotem sie przyzwyczaic do wegli i jako ze najbardziej sluza mojej sylwetce, logiczne wydaje sie zwiekszanie ich podazy. Boje sie troche ze wzgledu na problemy z gospodarka cukrowa, stad tez wspomaganie suplami. Bede obserwowac samopoczucie i sylwetke i na tej podstawie bede ewentualnie zmieniac rozklad.

Suple: omega3, d3+k2, kurkumina, przed posilkami cinnulin (miala byc tez berberyna ale nie zamowilam , wiec narazie bez), na wieczor gymnema sylvestre, zelazo

Treningi- 3, jak bedzie czas i checi to 4. Dodatkowo joga (jak sie wyrobie- w tym tyg. np. sie nie udalo) i jako ze pogoda sie poprawila to wrocilam do spacerow.

TRENING 1
0. Unoszenie nog z guma lezac na brzuchu (reverse hypers) 3-4x15
1. MC klasyczny/sumo 4x12
2a. HT 4x8-6
2b. Bulgary z hantlami 4x10
3a. Wejscie na skrzynie (ulozona z boku) 3x10
3b. Pompki 3x max (ew. gdyby byl dyskomfort w barkach to pompki na stepie)
4a. Dead bugs z guma 4x8
4b. Palloff press z guma 4x8

+ 4x obwod 20x burpees+ 20x przysiady z talerzem nad glowa

DZIEN 2
1a. Side walk z guma (kolana/lydki/stopy) 3-4x15
1b. Podciaganie nachwytem 4x4 (na poczatku z pomoca gumy)
2a. RDL ze sztanga jednonoz 4x12
2b. Wioslowanie sztanga 3x10
3. Box squat 4x10
4. Wykroki chodzone 3x12
5a. Spacer farmera x4

DZIEN 3
1a. OHP/wyciskanie hantli nad glowe 4x10
1b. Sciaganie drazka do klatki podchwytem 4x12
2a. Wioslo renegata 3x10
2b. Palloff press z guma w pozycji wykroku 4x8
3a. Unoszenie hantli bokiem siedzac 3x12
3b. Odwrotne rozpietki na lawce skosnej 4x12
4. Supermen na kolanach z TRX 4x8

Wytrzymka 4x obwod 20xSwing + 10x thrusters+ 30s. Mountain climbers

Te wytrzymki to jeszcze pod znakiem zapytania. We wtorek robilam trening 1 i wyszedl mi 50min i wytrzymki juz nie robilam.


Generalnie cel mam taki, zeby z treningow miec fun, ale tez chce widziec i czuc ich efekty (poprawa sylwetki- licze na rekomp, ponowna nauka podciagania, wzmocnienie core). Zdrowie ma byc, poki co od 3 mies. @ mam regularnie i zyczylabym sobie zeby tak bylo dalej, mam nadzieje ze GHB przy nastepnym badaniu bedzie nizsze, podobnie jak TSH.
Zyczcie mi powodzenia
















Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2018-01-26 13:57:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No to obserwuję i zaglądam. Oczywiście trzymam kciuki za realizację planów.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Kitku podglądam i kibicuję
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jestem i ja :) Powodzenia- będzie dobrze, zwłaszcza że nie jest źle :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Nene kitku to takie male jeszcze bylo <3 jakos od jesieni nagle urosla

Paula no tez tak w sumie jestem moze nie zadowolona, ale wiem ze mogloby byc duzo gorzej a z tego cos tam sie wyrzezbi

Cod, nihgt dziekuje

Paatik a no jest jaki jest, troche jeszcze probuje go rozgryzc z roznych stron. Od ok. 3mies. biore probiotyki i to mi duzo pomoglo w problemach z wzdeciami itp. Za pare tygodni dowiem sie tez jakie mam ewentualnie nietolerancje pokarmowe, wiec tyle od strony 'zywieniowej'. Reszta to kwestia hormonow, miesni- pracuje nad core i takiej a nie innej budowy- ona sie nie zmieni niezaleznie od %bf. Juz nie walcze ale bardziej podchodze do tego z akceptacja i wszelkie proby zmian sa pokojowe


26.01.18 DT
TRENING 2
1a. Side walk z guma (kolana/lydki/stopy) 3-4x15
1b. Podciaganie nachwytem 4x4 (na poczatku z pomoca gumy)

4/4/3+1 guma czerwona +8 zielona
2a. RDL ze sztanga jednonoz 4x12
30/30/35/35
2b. Wioslowanie sztanga 3x10
30x12/30x12/35
3a. Front squat 3x8 box squat jednak nie dla mnie
30/30/35
3b. Wykroki chodzone 3x12
6/6/7
4. Spacer farmera 4xok. 100 krokow
20

wytrzymka 3x obwod
swing 20x20kg+ 30xmountain climbers+ 10xthrusters (sama 'sztanga' plastikowa- musialam sobie przypomniec jak to sie robi)

1a. ok
1b. w sumie zdziwiona jestem ze poszlo na najcienszej gumie- moze nie bedzie tak zle
2a. tym razem ladnie czulam i lewy i prawy poslad- fajnie; w ostatnich seriach krotka pauza miedzy stronami- slaby chwyt
2b. ok, ale musze pamietac zeby robic podchwytem nastepnym razem
3a. Box mi jednak nie podchodzi, wciaz sztanga na plecach to za duze wyzwanie. Fronty lubie i zadowona jestem, ladnie mi szlo
3b. Lekko- trzeba dokladac
4. Nie jestem pewna czy wszystko dobrze czuje, staram sie cale cialo ladnie napinac

Miska:
1. Poledwica wol., piers z indyka, pieczarki, cukinia, awokado, oliwa, salata, kakao na mleku sojowym
2 i 3. Amarantus, piers z indyka, warzywa, oliwa, pestki dyni
4. Budyn jaglany <3 na mleku sojowym i z nerkowcow <3<3<3 maliny, ciut mango i ananasa plus krem czeko z awokado, salatka z kapusty z brukselka+oliwa

Suple: omega3, d3+k2, kurkumina, przed posilkami cinnulin, na wieczor gymnema sylvestre, zelazo i probiotyk (aktualnie z Jarrow)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
dubel


Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2018-01-27 13:12:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
27.01 DT
Miska
1. poledwica wol., pesto z awokado i szpinaku, warzywa, kakao z mleka z nerkowcow
2. bulki zytnio-owsiane z serrano i z serem brazowym, warzywa
3. piers z indyka, ziemniaki pieczone, warzywa, oliwa
4. Hulaj dusza- pizza (orkiszowa), lody (nie fit), wino, plus ekstrasy. Nazbieralo sie troche tego :P

Suple: omega3, d3+k2, kurkumina, przed posilkami cinnulin, na wieczor gymnema sylvestre, zelazo i probiotyk

TRENING 3
1a. OHP/wyciskanie hantli nad glowe 4x10
20
1b. Sciaganie drazka do klatki podchwytem 4x12
40
2a. Wioslo renegata 3x10
6
2b. Palloff press z guma w pozycji wykroku 4x30s
3a. Unoszenie hantli bokiem 3x12

3/4/4
3b. Odwrotne rozpietki na lawce skosnej 3x12
3/4/4
4a. Supermen na kolanach z TRX 4x8
4b. Bulgary naTRX 3x10
cc/5/5

1a. bardzo ok
1b. ok
2a. trudne, wieksza trudnosc sprawia mi utrzymacie wlasciwej pozycji- spiecie ciala, nieskrecanie bioder niz samo wioslowanie, nie wiem czy dac wiekszy ciezar czy jak
2b. ok
3a. ok
3b. ok
4a. hardkor jako ostatnie cwiczenie- mimo ze zakres leszczarski to bardzo mi sie spodobalo
4b. wrzucilam jako przerywnik miedzy seriami powyzszego a przy okazji urozmaicenie

Ogolnie na trening mi sie nie chcialo isc, zwlaszcza ze chlopak probowal przeniesc trening na nastepny dzien, ale wiedzialam ze lepiej isc Plecy juz mialam przetyrane podciaganiem poprzedniego dnia, wiec trening mimo ze niezbyt ciezki to dal mi sie we znaki. A dzisiaj to juz w ogole

Dzisiaj w koncu pobralam krew do badania, jutro wysylam i pod koniec lutego powinnam miec wyniki nietolerancji pokarmowych.
Dieta troche dzisiaj rozwalona jeszcze, wiec nie bede wpisywac. Nie wyspalam sie okrutnie i musze odcierpiec- a potem mam nadzieje odespac. Jutro juz normalnie

Bilans tygodnia- treningi silowe 3, spacer 1, dieta tak 80%

Zastanawiam sie nad kupnem opaski do mierzenia aktywnosci. Ciezko mi okreslic swoja aktywnosc (wiadomo tez ze kazdy dzien jest inny) i ciekawa jestem jak by sie sprawdzila. Najbardziej spodobaly mi sie Fitbit Charge 2 i Samsung Gear Fit 2. Chodzi mi wlasciwie o funkcje takie jak krokomierz, monitorowanie snu, pulsometr moze czasem sie przyda, mierzenie spalonych kalorii wiadomo ze jest orientacyjne. Ktos ma jakies doswiadczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
ja mam mi band 2 - taniocha, bateria trzyma miesiac, ma pulsometr, monitor snu, przypominacz aktywnosci itp - przy czym krokomierz (chyba u wszystkich tak jest) nie dziala na wioslarzu (na biezni roznie) :)
jezeli chcesz miec ciagly pomiar pulsu, to wtedy tylko pasek na klatke
ogolnie jestem zadowolona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja też planuję kupić mi band. Na bardziej wypasione szkoda mi kasy- boję się, że po krótkim okresie zachwytu rzucę w kąt a tego szkoda nie będzie. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - cini

Następny temat

Redukcja po kompulsywnym objadaniu(?)

WHEY premium