SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT littlebitfit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 37718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
Nene - problem w tym, że nie lubię za bardzo... tzn jako dodatek do smoothie np ok, ale kawa mi nie wchodzi z takim mlekiem. Po prostu zrobię sobie odwyk i zobaczę jak wpłynie to na sylwetkę. Nie powinno być jakoś mega trudno - miałam już taki okres w życiu, że zero nabiału, a dłuższy, że zero mleka - i dawałam radę :) Natomiast nie będę rezygnować z sera białego i czasem się pojawi w misce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
ja również wyeliminowałam nabiał i powiem Tobie, że na plus mi to wyszło, mniejsze opuchnięcie i lepsze samopoczucie, aczkolwiek tak jak piszesz czasami jem twaróg, serek wiejski czy robię kawę ze zwykłym mlekiem - wszystko w granicach rozsądku

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
odwyk czasami może dobrze wpłynąć na skórę samopoczucie sylwetkę. może się okazać, że później wrócisz i będzie ok - byle tylko się nie rozpędzić i jak Nene napisała - wszystko w granicach rozsądku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
ograniczenie na jakiś czas dobrze robi, wykluczania na stałe nie ma potrzeby, jeśli ktoś nie odczuwa problemów trawiennych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
uh, nie było mnie trochę... ale wracam;)
treningów po drodze było kilka, dieta tak sobie przez tzw. czasubrak. Niektóre dni lepiej, niektóre beznadziejnie...
ale mam nadzieję, że powrót do dziennika mnie zmotywuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Witamy ponownie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
Nene :D

no to sprawozdanie drobne.
Poniedziałek i wtorek jedzeniowo były ok, nie liczone. Dziś już mam jedzenie w pracy w lodówce na dwa dni, więc będzie z górki;)
Trening pewnie wejdzie jutro albo dziś wieczorem - zobaczymy. Muszę ogarnąć jakąś siłownię w okolicy mojego domu, na której po 18 nie ma dzikich tłumów... zastanawiam się czy to w ogóle wykonalne ;)
Za to zaczęłam biegać... tzn inaczej - przemieszczać się tempem niespacerowym :P wieczorami, zwykle z psem, więc postoje są wymuszane;) Ale całkiem mi się to zaczyna podobać, co w sumie jest mega dziwne, bo zawsze bieganie było moją najbardziej znienawidzoną czynnością ;) Kilometrowo to wychodzi tak po 3-4, więc niedużo. Ale zawsze jakaś dodatkowa aktywność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Siłownia bez dzikich tłumów po 18 w sezonie wiosna-lato? niewykonalne
Ja lubię długie spacery najbardziej ciepłą wiosną lub latem wieczorem

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Littlebitfit aktywnością fizyczną to tak jest. Też zawsze nienawidziłam biegania. Potem polubiłam, potem znowu odlubiłam a teraz mi się znowu chce.
Podobnie było z jogą. Nie znosiłam takiej statycznej aktywności. A teraz bardzo lubię. Trzeba podążać za tym co nam w danym momencie potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
O ja też spacery lubię, zwłaszcza w pierwsze ciepłe dni kiedy możemy w końcu powietrza powdychać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rudka898 - naprawiam się

Następny temat

Azif- Trening i dieta-Początki

WHEY premium