sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

DT lady.bird - bez walki się nie poddam!

Wysłana -
Witam,
mam na imię Klaudia, na forum jestem od niedawna. Poszłam za namową męża i zaczynam prowadzić dziennik. Cel mam, motywację do pracy nad sobą też. Dietka ma być w przyszłym tygodniu, ale i tak starałam się pilnować już wcześniej. Staram się nawet odstawić słodycze na siłeczkę chodzę od października i widzę już pewne efekty. Niestety siedzący tryb pracy robi swoje. Moim największym osiągnięciem dotychczas było zrzucenie 8kg dzięki czemu czuję się zdecydowanie lepiej. A jak widzę że wyglądam coraz lepiej - tym bardziej czuję się zmotywowana. Na razie wrzucę moje wymiary, a resztę, tzn michę i ćwiczenia wieczorkiem
Waga: 56,5
Wzrost: 157cm
Obwód w biuście(1) : 84
Obwód talii w najwęższym miejscu: 68
Obwód na wysokości pępka : 70
Obwód bioder : 86
Obwód uda w najszerszym miejscu: 57
Obwód łydki : 38

uff... najgorszy był początek, teraz będzie zdecydowanie lepiej. Trzymajcie kciuki bo bez walki się nie poddam!!! ;)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
chudo masuj....

żart :D Powodzenia, będe zaglądał :)
Wysłana -
a teraz moja ostatnia mich z 3 dni:

Wysłana -
Jestem pacze na żonke
Wysłana -
i jeszcze trening z poniedziałku

Wysłana -
Witam,
zamieszczam moją dzisiejszą miskę i wczorajsze treningi. Mam nadzieję że zapamiętałam wszystkie ćwiczenia - ten trening robiłam pierwszy raz. A w piąteczek ćwiczenia na nogi

Wysłana -
Zrobimy zdjecie planu to bedziesz miala tak jak nalezy i we wlasciwej kolejnosci
Wysłana -
Bardziej czytelne bedzie coś w tym stylu:

WL 40kg x 6rep 40kg x 4rep...
Uginanie 10kgx4 .... itd

W dni gdzie nie masz ryb dodałbym tran :)

A plan rozumiem ze nie pokolei, to poczekam jeszcze ;D
Wysłana -
tak Czesiu, jest trochę chaotycznie ale poczekaj w sobotę wstawię już tak jak być powinno. a od poniedziałku będzie już taka prawdziwa dietka :D i pewnie zdjęcia;)
Wysłana -
Śledze
Wysłana -
Jestem
Strona 1 z 30
Dodaj odpowiedź