SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kleine-hexe vol.2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
to się cieszę, że jednak byliśmy na Majorce, bo się wahałam między tym, a Grecją. Podobne opinie słyszałam też właśnie wcześniej, szczególnie co do tego bałaganu. Chociaż w tym roku dwie osoby były na Korfu i sobie chwalili, więc może też kwestia lokalizacji. Natomiast koleżanka w zeszłym roku była na krecie to też nie była zachwycona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36016 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679643
Raczej kwestia lokalizacji. Moja siostra dużo jeździ i generalnie ma jakieś swoje ulubione miejsce gdzieś w Grecji i mówi, że nigdzie lepiej nie było jak tam.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123823
No i minęło prawie pół roku...

Przez ten czas niewiele się zmieniło, a wiadomo, jak to u mnie bywa - albo wszystko dopięte na ostatni guzik albo popuszczone (nie dosłownie ) na całego.
Było trochę zawirowań - Buba poszła do pierwszej klasy, więc trzeba było pilnować, męczyć szlaczki (masakra), znosić wahania nastroju jej i moje, walczyć z depresją i próbować zorganizować się na nowo.

Treningi jakieś były, ale bez ładu i składu - raz udało się 3x w tygodniu, kolejnym razem znowu przerwa na 2 czy 3 tygodnie. Planu konkretnego nie miałam, ot ćwiczyłam sobie.
Z jedzeniem też jak zawsze - śniadania i obiady poprawne, ale na kolacje kanapki, a między posiłkami wpadały chipsy, wino, a to Mahi kupił ciasto, a silną wolę to ja mam ino słabą

Przyznam się, że liczyłam, że na koniec roku będę już w ciąży, ale póki co wszystko wskazuje na to, że życie ma póki co inne plany. Well...

Tyle razy chciałam wrócić, przyłożyć się, zacząć się pilnować, ale dochodziłam do wniosku, że najpierw choć trochę się ogarnę, a dopiero potem zacznę się udzielać na forum.
Aktualnie fizjo mnie opieprzył, bo mięśnie zniknęły i znowu jestem bezmięsnym konikiem garbuskiem.
5x w tygodniu wzmacniam brzuch wedle jego zaleceń, robię jakieś jogowe wygibasy, żeby się wyciągnąć i wyprostować i dwa razy na tydzień ćwiczę sobie na siłowni. Chcę znów poczuć swoje ciało, znów być sprawna i w miarę jędrna.

Dziś ambitnie ustawiłam sobie nowe zapotrzebowanie, jutro się zważę i zmierzę, aczkolwiek już wiem, że ważę najwięcej w życiu (nie licząc ciąży).

Nie mam za bardzo pomysłu, jaki trening teraz wybrać. Póki co wiem, że nie wyciągnę więcej niż dwa treningi tygodniowo na siłowni.
Może ktoś ma jakieś sugestie i pomoże?

A tak w ogóle to tęskniłam



Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2018-02-28 14:55:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Heeeeeejjj :D A ja tak myślałam co się z Tobą dzieje i przyciągnęłam Cię myślami :) Fajnie, że jesteś, oby motywacja do ogarnięcia się przyszła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36016 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679643
Duch normalnie . Fajnie że jesteś. Co do treningu to ja bym poszedł w jakieś FBW proste. Najpierw w jednej wersji z czasem może w dwóch - skoro dwa treningi siłowe w tygodniu.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Witamy z powrotem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12960 Napisanych postów 20720 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607690
Fajnie, że jesteś
Mam taki sam problem z posiłkami, śniadanie i obiad ok, a z kolacją różnie - brak czasu, brak sił, brak pomysłu, najłatwiej zrobić kanapki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5994 Napisanych postów 10057 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214349
to siła przyciągania działa , bo ja też o Tobie ostatnio myślałam super, że jesteś!

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123823
Paula, Night, Teapot, Viki, Miss, dziękuję, że zajrzeliście

No to wio:

Środa, 01. marca - DNT

Napoje: 1,5 litra wody, 3x rooibos, 2x kawa, 1x herbata miętowa
Warzywa: fasolka szparagowa mrożona
Suple: 2x różeniec, wit D3, magnez+B6, kwas foliowy
Samopoczucie: kiepskie - niemoc, bezwład i przymulenie
Aktywność: 60 minut jazdy na łyżwach




Troszkę głodno mi było po obiedzie, ale na 20:00 poszliśmy na godzinę na łyżwy, które dobrze robią mi na głowę. Chcąc nie chcąc nie skupiałam się na głodzie.
Jazda na łyżwach wyzwala u mnie dawno nie widziane pokłady endorfin, więc wiem, że w końcu muszę zainwestować w rolki.


Wieczorem lub jutro wrzucę aktualne pomiary. Póki co biorę się za szukanie treningu.



Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2018-03-01 10:29:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36016 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679643
Rolki to nie to samo co łyżwy. Ja się rozczarowałem i swoje chcę sprzedać. Nie moja bajka. Stawiają duży opór, nie są takie zwrotne. No mi nie pasują.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja / 2 miesiące i brak efektów / problem z IBS

Następny temat

Tluszcze nasycone w połaczeniu z weglowodanami.

WHEY premium