SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 815231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
zapraszam do kibicowania w grudniowym konkursie Włączamy napęd przedni-wyciskanie sztangi leżąc

Zmagania będę zamieszczał w nowo założonym temacie

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
W poniedziałek trening klaty, bicepsa i brzucha. W ramach treningu były konkurencje grudniowe, a na brzuch poszło dawno nie używane kółko. Klatę i brzych czuję do teraz.
Wstawiam filmiki z prób konkursowych żebym miał też w temacie.







We wtorek trening pleców. Nagrałem sobie 2 ćwiczenia - MC bez podstawek żeby zobaczyć jak to wygląda z boku i ściąganie z góry żeby zobaczyć tyły . Niestety nie jest idealnie, ponieważ z braku mobilności trochę mnie łamie w odcinku piersiowym. Poproszę o analizę jak to widzicie. Może być czy raczej słabo? Masti - Ty jesteś specjalistą od niestandardowych wykonań - co o tym myślisz?





szkoda tylko że YT zyebało jakość filmu ale coś tam widać chyba .

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12105 Napisanych postów 30528 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130877
Najlepiej to zgonić na kogoś - sprawdź w jakiej rozdzielczości nagrywa Twój telefon

Rzeczywiście jesteś od początku zgięty w górnym odcinku kręgosłupa. Ale moc jest!!! Chudo wyglądasz a tak dużo dźwigasz (w MC i wyciskasz w WL).

W ściąganiu chyba lepiej wyjdziesz kulturystycznie gdy będziesz ściągać trochę bardziej w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
moc jest ale techniki nie ma (zarówno w MC jaki i WL) i tego się obawiam najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Kabo, pełen luz. O ile zgięcie w odcinku lędźwiowym jest błędem i trzeba z tym walczyć. o tyle góra to trochę inna bajka :) Dużo czytania, ale warto

https://www.strongerbyscience.com/everything-you-think-is-wrong-with-your-deadlift/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Ława nie wygląda źle, z boku patrząc, to p******nięcie jest. (Tobie może się wydawać inaczej, ale to duży ciężar jest, także wiesz). Zastanawiam się, czy jakbyś stopy ustawił bardziej z przodu i szerzej, na całych podeszwach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ajazy - dzięki za linka i ocenę, poczytam
co do stóp to jest to moje w miarę nowe ustawienie w którym chyba lepiej trzymam mostek, bo jestem bardziej zwarty, a zmieniłem z takiego co proponujesz bo się rozjeżdżałem , szału z mostkiem teraz też nie ma, ale wydaje mi się że jest ciut lepiej,
szeroko nie mogę ustawić nóg bo mam lipę z rotacją zewnetrzną, niestety tego nie naprawili protezą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Spoko. Niech Wason sprawdzi, czy faktycznie jesteś zwarty i gotowy...po prostu niech Cię kopnie lekko w nogę. Jak się odbije, to ok, jak przesunie, to sam wiesz...bardziej dupsko spiąć i nogi w glebę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12105 Napisanych postów 30528 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130877
ajazy
Spoko. Niech Wason sprawdzi, czy faktycznie jesteś zwarty i gotowy...po prostu niech Cię kopnie lekko w nogę. Jak się odbije, to ok, jak przesunie, to sam wiesz...bardziej dupsko spiąć i nogi w glebę
Po endoprotezie nie wolno kopać!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Dobra...palcem niech popchnie, i nie tyłek, a nogę...może być tą zdrową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium