SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 36020 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679679
cod123

ciekawostki:
kolega do mnie 'ale masz doj**an* uda"......... 'nawet ja takich nie mam'



No nie wiem - dziwne jak dla mnie. Ja uważam że uda to Jeden z Twoich największych atutów. Żadnych przerostów czy dysproporcji w nich nie ma.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Bo duża część mężczyzn pakuje klatę i biceps, zapominając o takiej części jak nogi i zostają patyczakami i jak widzą kobietę o proporcjonalnych udach to im się wydają duże

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 36020 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679679
Ale ja np. też nie mam dużych ud. W szczycie formy pewnie było lekko ponad 70 cm a teraz jest o wiele mniej z racji problemów bólowych przy treningu - więc też w sumie patyki. Nigdy by mi nie przyszło do głowy, żeby o cod coś takiego powiedzieć. Facet musi mieć straszne kompleksy chyba.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
ja nie piszę tutaj o osobach, które mają problemy zdrowotne jak np. Ty, tylko o takich typowych osiłkach co wyciskają na klatę setki kilogramów, biceps mają nadmuchany jak bułka z Tesco, a nogi? przecież nóg nie muszą robić, bo po co... i stąd później takie teksty wychodzą, jak facet ma mniejsze udo od normalnej kobiety

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
swoja drogą 70cm to nie tragedia przecież ja mam 56, a wielu Panów u mnie na siłowni ma tyle co ja albo i mniej, ale oczywiście BICEPS musi BYĆ

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
No ja mało nie mam, bo mam 64, a jeszcze niedawno miałam 66,5 więc zjechałam ponad 2 cm a on mi jeszcze z takim tekstem. Co dziwne on też ćwiczy, więc tym bardziej zdziwił mnie ten komentarz. Ale co tam, przejmować się nie będę chociaż trochę przykro mi było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 36020 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679679
Nie powinnaś się przejmować - na serio nogi to Twój atut a nie powód do kompleksów.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Pewnie się naoglądali za dużo Pań w formacie JPG gdzie kolana są grubsze od ud, no a tak serio to kobiece nogi są tak różne, że nie sposób mówić o standardzie, kobiety jabłka mają nogi jak połowa uda gruszki, :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Cod mam nadzieję, że podziękowałaś ładnie. W końcu zapieprzasz na siłce żeby mieć wszystko ładnie doj**ane :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
On jeszcz mówi, że mam napiąć :D a ja powiedziałam z przekąsem "nie mam co, to sam smalec"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

WHEY premium