SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
kebula
no to witamy "na pokładzie"
po zdjeciach widać, że masz całkiem ładną sylwetkę, ale też trochę się powykręcałaś, więc obiektywna ocena jes nieco zaburzona, no ale jak Corum twierdzi, że jesteś gruszka to jesteś gruszka.
jeżeli rowerka nie lubisz to zawsze możesz wybrać bieżnię lub orbitrek, albo zamiast kardio trening wytrzymałościowy....albo zupełnie olać, ale to skonsultuj z trenerem
a właśnie, mogę wiedzieć czemu masz wyprosty nóg na maszynie jako pierwsze? bo mnie uczono, że standardowo ćwiczenia wielostawowe mają pierwszeństwo, no chyba, że dla kogoś dany mięśień jest priorytetem, ale wątpię, żeby dla kobiet były to rozbudowane czwórki
Nie mówię, że plan jest zły tylko dla mnie trochę dziwny



Zmieniony przez - kebula w dniu 2015-12-17 19:41:01


w niektorych plancahc rzeczywiscie ojawia sie to prostowanie przed przysiadami
raz ze dogrzanie, dwa wstene zmeczniene miesniowe, to troche jak z robienie tricepsa przed wyciskaniem lezac,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
hmm to pomyślę o nowych zdjęciach, może w sb jak będzie jasno, bo zwykle wracam z pracy to jest juz ciemno i potem wychodzi tak niewyraźnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Dzień dobry wszystkim, jedzonko z wczoraj i zdjęcia w bardziej naturalnych pozycjach. Drugi posiłek to był obiad firmowy, więc trochę na oko, ale starałam się wybrać co było najlepsze :)

Do tego warzywa: sałata, pomidor, ogórek, papryka, pomidory.
Do picia: kawa, herbata, woda




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Hej. Bardzo fajna sylwetka. :) Zwłaszcza że tyłek wyrażny a udka zgrabne. Treningiem na pewno możesz dużo osiągnąc. I chyba rzeczywiście delikatna gruszka.
Często jesz ten makaron kukurydziany? Jak od czasu do czasu to spoko ale za często to lepiej nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no gruszka, Corum, zwracam honor

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
O mamooooooo, ale piękna pooopa ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
jem tak z dwa razy w tyg, czyli im mniej tym lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak lubisz makarony to może poszukaj gryczanego. Mąka kukurydziana jest mocno przetworzona. Produkty kukurydziane zawierają niewiele składników odżywczych, mają wysoki IG i jest jednym z częściej modyfikowanych genetycznie produktów. Wiadomo, w małych ilościach nie zaszkodzi (sama jem jak mam ochotę na makaron) ale trzeba miec swiadomośc ze to nie jest super zdrowe jedzenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tak samo jak masło orzechowe (warto zrobić samemu) i wafle ryżowe. Czasem można, ale nie bazować na tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Widzisz Aga wiedziałam że coś jeszcze chciałam dodac :) Zgadzam się w 100%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

WHEY premium