SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - aniloratka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9422
Po zakonaczeniu pakietu z trenerem potrzebuje motywacji do dalszych treningow i dawania z siebie 100% Mam nadzieje, ze ten dziennik mi w tym pomoze .

ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: aniloratka
WIEK: 29
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: od maja 2017

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************
(do uzupelnienia)
WAGA CIAŁA: 80.7 kg
WZROST: 167
OBWÓD RAMIENIA:
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:
OBWÓD TALI
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Na poczatek zgubienie tkanki tluszczowej.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: n/a
PRZEBYTE KONTUZJE: n/a
WADY POSTAWY: n/a
ALERGIE: n/a
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: n/a
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? tak
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: omega-3, DMAE, elekrolity, magnez, cynk, potas, wit. D, czasem probiotyki
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) vitalii przez ok 6 mc, potem rozne proby ogolnie pojetej czystej michy

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - keto/low-carb
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? jesli sie jej trzymam chudne, inaczej jest zastuj.

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - poki co trenuje z trenerem personalnym. kiedy skonczy mi sie pakiet mam zamiar zaczac z potreningu.pl

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.
(do uzupelnienia)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9422
Dzisiejsze jedzenie. Troche duzo bialka wyszlo, ale zjadlam wiecej zupy, bo bylam niesamowicie glodna. Troche wiecej wegli, ale net to ok 20g.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16661
Helol )))

Ee, to niezle. A jakie masz docelowe makro. Dalej chcesz robic keto czy jak wyjdzie low carb? :)


Zmieniony przez - domdom89 w dniu 1/10/2018 2:23:28 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
o 11 jesz dopiero 1 posiłek? jesteś na IF czy coś?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9422
dom - robie keto, ale z net carbs ok 25g - mam rozpisany plan z ketodietapp. dzisiaj troche wiecej wyszlo, bo wiecej zjadlam i te sliwki wpadly :)

nene - to nie strikte IF, bo rano pije kawe ze smietanka, po prostu nie lubie jesc rano, jak troche przesuwam posilki na pozniej jest mi latwiej sie najesc i zmiescic w kcal.



Zmieniony przez - aniloratka w dniu 10/01/2018 14:43:14

Zmieniony przez - aniloratka w dniu 10/01/2018 14:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9422
jutro bedzie wiecej. trudno mi znalezc jakis zloty srodek z kaloriami.


Zmieniony przez - aniloratka w dniu 10/01/2018 15:55:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A jakie masz założenia kaloryczne generalnie? Bo tu rzeczywiście malutko, ale na podstawie jednego dnia nie ma co osądzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9422
Trening, dzisiaj trochę na próbę chcialam tylko pobiegać ale wydrukowałam już sobie plan z potreningu.pl i spr. Ale mogłam tylko pobiegać, siłownia u mnie w pracy tylko do tego się nadaje... strasznie mały wybór, wiem maszyny nie są najlepsze w treningu ale jeszcze nie jestem na tym etapie żeby wiedzieć dokładnie na co wymienić konkretne ćwiczenie.. także trochę się miotalam, zabrakło mi czasu żeby zrobić 30min bieg i tyle.
Dobrze, że jutro już normalny trening z trenerem.
I chyba w końcu zrezygnuje z tej siłowni i przeniose się na stałe na osiedlowa siłkę.

Co do kaloryczności diety to fakt, jest ona rozpisana na 1500kcal. Sama nie jestem fanką takiej kaloryki. Raczej zwiększam do 1800-2000. Ale po świętach mialam tydz przerwy od ćwiczeń i balast do zrzucenia, więc tydzień plus minus tak jadłam.

Nie jestem pewna ile kalorii to dla mnie ok .. nadal próbuje z dieta bo waga stoi jak zaklęta już długo czas.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
Podciąganie sztangi do brody - póki to jest lekki hantel, albo sztanga mniej niz 20kg to ok, ale jak się zaczyna większe obciążenie to jest to ćwiczenie kontuzjogenne. I śmiało można wymienić na OHP, albo nawet wznosy bokiem w opadzie. W wykrokach też nie bierz na razie wsztangi tylko zrób bez obciązenia np. chodzone, a potem dokładaj sobie hantelki do ręki. Cwiczenia na łydki - to które jest pierwsze dałałbym na koniec, przed brzuchem... Generalnie tylko 1no cwiczenie masz na maszynę i to akurat jest ok. Dieta z 1500 to POMYŁKA. I Twoje podejście że balastu nabrałaś przez święta bo nie ćwiczyłaś to tez trochę taka POMYŁKA w myśleniu:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Podciąganie wzdłuż tułowi jak już robić to łapać na szerokość barków i ciągnąć nie wyżej niż do dołu klatki piersiowej - wtedy jeszcze nie ma biedy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Asiorajda part 2

Następny temat

Zwiększenie masy ciała i kondycji

WHEY premium