SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Pablo Escobar wjeżdza na salony

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6802
Siemka ,
Postanowiłem założyć sobie DT tutaj bo chciałbym udokumentować gdzieś swoje wyniki i wymienić się swoimi poglądami na temat treningu CF :) Z tego co widzę to jest już na forum od dłuższego czasu paru znajomych z mojego boxa ( FSL , 6ripley ) więc dlaczego i ja nie spróbuje?

O sobie w kilku zdaniach:
Crossfit trenuje od roku czasu z drobnymi przerwami spowodowanymi tym ,że był on raczej odskocznią od sportu ,który uprawiam od małego dzieciaka-piłki nożnej. Piłke kopałem do końca stycznia i niestety musiałem zrezygnować z dalszego uprawiania tego sportu ze względu na prace oraz szereg złych decyzji podjętych w 2016 roku. Szkoda było zostawić to co było całym moim życiem więc nie tracąc czasu postawiłem sobie nowe cele - CF! Niestety albo stety mam taki charakter ,który nie znosi porażek więc za cel stawiam sobie wygrać debiuty Crossfit , na które wcześniej czy pózniej pojade. Co do celów sylwetkowych... hmm no mógłbym powiedzieć ,że nie chce być mega wyrzeźbiony ,nabity etc. ale skłamałbym... Aktualnie szału nie ma ale michy kulturystycznej i liczenia kalori/makroskladnikow raczej nie wprowadze w życie. Jem zdrowo i tyle ,żeby nie chodzić glodny , a z racji tego ,że mam mega nakrecony metabolizm i cieżko mi jest przybrać na masie albo sie po prostu ulać to 3-4 k kalori nie robi na mnie wrażenia.
Wiek: 21
Wzrost : 175cm
Waga :72kg

Jak na wstęp to chyba kilka informacji podałem , wiadomo że nie bedę się rozwijał za długo bo kto chciałby to czytać :) Natomiast jeżeli bedzie zainteresowanie i ktoś miałby jakieś pytania to czekam - własnie po to jest ten DT

Weekend REST ale od poniedziałku ruszamy ( w planach 2 treningi )
Pozdro :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6802
21/04

SIŁA:
wyciskanie leżąc wąsko 3x3 75kg
dipy +28kg 3x6pow

+ chwila poświęcona na nauke butterfly pull ups

E2M 14'
3push press
1push jerk
1snatch grip push press from behind
1split jerk
40/50/60/70/75/75/75kg

AMRAP 15'
40 box jump over
40 swing 28kg
40 wall ball
20 kcal row
wynik: 1runda +30 box jump over

Complex sztangowy w formie e2m na wypasie ,zdecydowanie jestem zwolennikiem tego typu cwiczen poprzedzających WODa.Co do samego WODa - wiary dzisiaj było od groma więc nie załapałem się na swojego boxa ,zacząłem od wioślarza. Po swingach niestety spięło mi plecy i ból się coraz bardziej nasilał więc powolnym tempem chciałem się doczłapać do końca czasu ale na 4 min przed końcem odpuściłem bo szkoda zdrowia. W tym tygodniu to był ostatni trening więc mam czas na regeneracje a w poniedziałek wyjazd służbowy do Brukseli i może uda się gościnnie zawitać do jakiegos boxa crossfitowego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Paweeeł, super że będziesz prowadził dziennik! Sylwetkę masz mega, ciśnienia super więc dawaj do nas na treningi jak najszybciej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
No i super. A jeśli sylwetka naprawdę wygląda solidnie to czekamy na foty

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6802
3.04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62219 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776883
Elegancko kolejny dziennik do obserwowania

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6802
3.04
Rozgrzewka 15min
Emom 6'
KB snatch 24kg ( 5p , 5l)

WOD for time
40 Wall ball 10kg
40 KB USA swing 24kg
40 push ups
40 goblet squat 24kg
40 KB push press 24kg ( 20p,20l)
Czas:12 min
Activ rest after WOD
5 min AIR BIKE - 50kcal

Emom raczej w formie rozgrzewki ,fajnie można było dogrzać obręcz barkowa do WODa . Co do samego WODa to raczej przyjemny poza PUSH PRESSami - spowolniły mnie na maksa i przez to mój czas jest raczej żałosny ale barki to moja najsłabsza partia i muszę nad nią popracować. Po workoutcie od razu 5min air bike - starałem się trzymać odpowiednie tempo i wyszło idealnie 50kcal , raczej w formie złapania oddechu. Dziewczyna kończy prace koło godziny 15 i będzie robić swoja jednostkę treningowa a ja w tym czasie chce zaliczyć jakiś kompleksik sztangowy , może będzie siadane bo dawno nie robiłem tego a trzeba robić nogi- "nie bądź bocian , rób nogi!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6802
ronie220
No i super. A jeśli sylwetka naprawdę wygląda solidnie to czekamy na foty


Fotki takiego suchoklatesa chcecie oglądać? Nie macie sie juz z czego smiac czy co? :D
Waga jak u dobrego indyka , jak cos dobije to wrzuce fotke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62219 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776883
Ripley Cię rekomendowała więc ufamy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Siema! - rośniemy w siłę

Czyli już wiem co mnie czeka dzisiaj o 17:00

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6802
3.04
Drugi trening raczej na podszkolenie techniki snatch plus clean and jerk
Complex: (high pull ,Power snatch, high pull ,snatch)
3x30kg
3x40kg
3x45kg
Plus kilka pojedynczych snatchy
3x1 rep 45kg
3x1 rep 50kg

Clean and jerk
50kg
60kg
70kg
80kg
85kg
90kgx2 (fail jerk)

Snatche do poprawki bo idą mi słabiutko ale z cleanow jestem zadowolony. Spalone jerki ze względu na słabe barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
rion10
Ripley Cię rekomendowała więc ufamy


A Ripley to nasz działowy krytyk męskich sylwetek. Mi np. pisała, że jestem wiór bez mięsni i proporcji.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zerwany miesien plecow

Następny temat

DT - dziennik dragona

Wiecej