SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 698811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
W sumie, to rozchodzi się o rozpiskę treningową.
KBM - nie wiem czy jest techniczny opis ćwiczeń. Tobie i tak jest zbędny
Nie mam streszczeń..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie mam kiedy poćwiczyć.
Wpada trochę spacerów.
Bez szału generalnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ważne, że się ruszasz, to jest podstawą. Spacery też dobre.

Jak tam z dietą u Ciebie, kontrolujesz to jakoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Witaj!
Jakoś kontroluję. Nie przybieram, ale i nie chudnę, a jest co nieco do zrzucenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie było ćwiczone w tym tygodniu i już tak chyba zostanie. W weekend mam planowane ładowanie śmiecia.
Od poniedziałku może coś się poprawi. Mam na myśli całokształt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130861
Dobrze się zapowiada.
(Ten całokształt)

Ale kulki będą w robocie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Muszę się jakoś motywować - choćbym i sam miał sobie słodzić

Kulki - jak będzie możliwość to będą.
KBMuscle mi się rozjechało, bo tydzień przerwy mam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Szczerze mówiąc to nie bardzo wiem do czego Cię motywować. Do spacerów?
Zbierz się do kupy i zacznij coś działać, bo ta droga którą idziesz donikąd nie prowadzi.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130861
_Szajba_
Szczerze mówiąc to nie bardzo wiem do czego Cię motywować. Do spacerów?
Zbierz się do kupy i zacznij coś działać, bo ta droga którą idziesz donikąd nie prowadzi.
Dopóki się ruszasz to idziesz właściwą drogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Źle to ująłem. Słodzę sobie (werbalnie), żeby się pocieszyć..
Za kilka dni wakacje i w domu będzie dwójka dzieci, także ucieknie mi ten czas wolny przy dniówkach na popołudnie.
Już dziennik zmienił się w tygodnik, a niebawem pewnie w miesięcznik - i dalej, w kwartalnik..??

Nie chodzi o to, co robić, tylko kiedy to robić, i żeby było odpowiednio regularnie. Z KBM dobrze się zaczęło.
Wybieram aktywności które sprawiają mi przyjemność, bo jak mam się zmuszać do czegoś - szybko znajdę wymówkę. Na kettle nie trzeba mnie było nigdy namawiać - szukam zawsze możliwości treningu. Nie znalazłem w tym tygodniu.

Niedosypianie + niedojadanie + zjeżdżanie się treningiem, też na dłuższą metę nie przysłuży się zdrowiu i sylwetce.

W skrócie - w okresie wakacyjnym dziennik nieco podupadnie, ale będę obecny Mam nadzieję, że i treningi będą!!

Tymczasem: byłem na kardio z wózkiem 60min
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium