SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Karol - Walka z samym sobą o lepsze jutro

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
Cześć, jeżeli tutaj przyszedłeś, to pozwól że się przedstawię.
Mam na imię Karol, mam 20 lat , mieszkam w Białymstoku.
Jest to moje drugie konto na SFD, już kiedyś próbowałem zmienić swoje ciało, lecz niestety-upadłem i wstałem dopiero teraz.
Chcę wreszcie osiągnąć swój cel który sobie postawiłem, wyglądać "fajnie". Teraz moją główną motywacją jest dziewczyna, ona twierdzi że jest bardzo dobrze, ale wiem że się zaniedbałem i w ciągu roku gdy jesteśmy razem, przytyłem 8KG. Chcę to zmienić, aby była ze mnie dumna, i sam z siebie chce być dumny.
FBW odrzuciłem, zacząłem splitem. Nie jest to moja pierwsza próba z siłownią, ale na pewno będzie najdłuższą, i Wy mi w tym pomożecie również.
Co do diety: IF (11-18) - jak narazie, ograniczam tłuszcz dziennie do 5g (ENDOMORFIK)
Siłownia przed oknem żywieniowym (dobrze że mam taką pracę że mogę sam sobie ustalać co kiedy i jak:D) więc wychodzi 10 godzina.
PS. mam straszne zdanie o swojej klatce piersiowej, cycuszkach, to z nadamiaru tłuszczu czy może ginekomastia ?
Teraz trochę danych:
Typ: Endomorfik
Waga: 78
Wzrost: 177

Wymiary inne podam już jutro: A to zdjęcia z dzisiaj, aby zobaczyć po miesiącu/dwóch/kilunastu jak to się zmieniało. Zdjęcie nóg przy spięciu




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Błąd się wkradł, czy faktycznie jesz 5g tłuszczu dziennie? Mógłbyś plan treningowy wrzucić i przykładowy dzień z jedzenia, żeby było wiadomo, jak działasz.


Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-10-06 21:13:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
Wkradl sie, powinno byc15. Tyle staram sie chwilowo jeść. Jutro wszystko dokładnie wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Tłuszcz natychmiastowo podbij, poczytaj trochę o odżywianiu bo łatwo idzie wywnioskować że wiedza nie jest taka jaka powinna.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
15g fatu dziennie? to mozliwe w ogole?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja na koniec redu miałem poniżej 15


Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2015-10-07 08:04:20

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18
Przed dietą liczyłem kcal, jadłem coś 1700 dziennie(mało jem, tłuszczu przybywa)
Moje typowe składniki/dieta:
Kasza jęczmienna z kawą - bez cukru
Twaróg chudy 250g + wafle ryżowe
250-300G piersi + 150g ryżu (po ugotowaniu wychodzi 500-600)
Płatki + 1,5% mleko
Podjadam winogrona i żurawinę
Białko sfd
Chleb tostowy + dżem (dziennie koło 250g)


Zarejestrowałem się właśnie aby nie popełniać błędów, a jak mówicie, robię błąd z dietą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na zmiany - Jacek

Następny temat

Dziennik konkursowy- rutkow i seba- MASA drogowskazem celu

WHEY premium