SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Ghorta ghrrromi fat

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12120 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130942
Pora się wziąć za postanowienia noworoczne
Dalej gromić fat i zakończyć fazę obecną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22591 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356194
Nie wierzę w postanowienia noworoczne Panie Janku.
Albo się człowiekowi chce coś robić i zaczyna od zaraz, albo się nie chce i nie ma co zaklinać rzeczywistości przy pomocy rożnych charakterystycznych dat w kalendarzu.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2017-12-25 19:12:00
2

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12120 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130942
Ghorta - masz rację ale od czegoś trzeba zacząć.
Każda okazja do tego jest dobra aby zacząć od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345933
Ghorta
Ekspert

kabo9
zaraz się okaże że nie tylko Viki ma sponsora, ale każdy kto kiedykolwiek był na ustawce bo dostał koszulkę z logo


Po koszulkę to nie trzeba nawet jechać na ustawkę, wystarczyło do niedawna w dziale "Kuchnia" w konkursach na foty żarcia się udzielać. Obiad, fota, cyk cyk, upload i jesteś zawodnikiem sponsorowanym.
Ghorta --jak to ładnie ujęłaś ---( podsumowałaś )

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
@Ghorta szacun :)

Niedługo okaże się że każdy w tym dziale ma cichego sponsora...:D błeeee...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22591 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356194
Dziękuję Panowie, ale ja się jedynie podpięłam pod dowcip Kabo, nieco go rozwijając.

Generalnie mamy chyba bardzo różne definicje sponsoringu, co zresztą się ładnie w dalszej dyskusji wyklarowało. Dla mnie udział w testach na forum nie równa się posiadaniu sponsora i byciu sponsorowanym.
Sama kilka razy brałam udział w różnych testach na forum albo składkowych albo ogłaszanych w dziale z suplami, gdzie towar dawało SFD/Allnutrition - a to jakieś białka smakowe czy batony białkowe, a to BCAA, a to żywność dietetyczna. Dla mnie to żaden sponsoring tylko wymiana towaru za usługę - właściciel marki daje suplementy a w zamian oczekuje zdjęć i opinii. Sponsorowani to są np. zawodnicy z działu "Przygotowania do zawodów" czy też ci państwo z banneru na górze działu.

A koszulki z konkursów w "Kuchni" też gdzieś mam.




Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2018-04-23 22:30:43
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345933
Ghorta
Dziękuję Panowie, ale ja się jedynie podpięłam pod dowcip Kabo, nieco go rozwijając.

Generalnie mamy chyba bardzo różne definicje sponsoringu, co zresztą się ładnie w dalszej dyskusji wyklarowało. Dla mnie udział w testach na forum nie równa się posiadaniu sponsora i byciu sponsorowanym.
Sama kilka razy brałam udział w różnych testach na forum albo składkowych albo ogłaszanych w dziale z suplami, gdzie towar dawało SFD/Allnutrition - a to jakieś białka smakowe czy batony białkowe, a to BCAA, a to żywność dietetyczna. Dla mnie to żaden sponsoring tylko wymiana towaru za usługę - właściciel marki daje suplementy a w zamian oczekuje zdjęć i opinii. Sponsorowani to są np. zawodnicy z działu "Przygotowania do zawodów" czy też ci państwo z banneru na górze działu.

A koszulki z konkursów w "Kuchni" też gdzieś mam.


Ghorta --jak to przyjemnie od mądrego słowo pisane przeczytać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22591 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356194
A tak z zupełnie innej beczki, to żeby przestać rosnąć (wszerz) i ogarnąć michę, która wygląda ostatnio smacznie ale niezbyt zdrowo i ma za zdecydowanie za dużo kalorii, zgłosiłam się do konkursu "Miesiąc Paleo" - https://www.sfd.pl/KONKURS_!!!_Whole30__Miesiąc_Paleo_!-t1165145.html

Także będę wrzucać wypiski z diety, może przy okazji jakiś rozruch poza spacerem 2x2,3 km z/do pracy się pojawi, to też dorzucę do wypisek.

Dziennik konkursowy mam tu: https://www.sfd.pl/Dziennik_dietetyczny__Ghorta__KONKURS__Miesiąc_Paleo-t1165436.html

Przeklejka z pierwszego dnia:




23.04.2018

Okno: 12:00-21:30 (założenie ca 10h)

Założenia: 1900 kcal (B: 140g, T: 100g, W: 110g)
Dostarczono: 1 809,3 kcal b: 141,4 g (31,2%) t: 93,2 g (46,3%) w: 102,2 g (22,5%)

W wodopoju: woda mineralna, woda z cytryną, yerba mate

Przekąski:

1. jabłko + mix orzechów (migdały, laskowe, pestki dyni + 1 brazylijski jako źródło selenu)
2. sałatka owocowa (winogrona, pomarańcze, melon, truskawki, gruszka)



Posiłki:

1. mielone wieprzowo-wołowe z warzywami meksykańskimi z mrożonki i koncentratem pomidorowym + omlet z 2 jaj
2. bitki wołowe + kiszone ogórki, papryka, pomidor i buraczki
3. omlet z 3 jaj z masłem orzechowym z dodatkiem kakao i winogronami



Komentarz: system 4 posiłków albo 3 posiłków i 2 przekąsek na razie mnie nie przekonuje, szczególnie, że na co dzień trzymam się reguł intermittent fasting i mam okno żywieniowe w granicach 9-10 godzin. Upchanie w te 10 godzin 4 posiłków wychodzi mi średnio, szczególnie, że kalorii nie za wiele i wolę zjeść 2-3 solidne posiłki niż 4-5 mniejszych. Zobaczymy jak to się będzie dalej układać.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607761
Ghorta

Dla mnie to żaden sponsoring tylko wymiana towaru za usługę - właściciel marki daje suplementy a w zamian oczekuje zdjęć i opinii.



Ghorta ja się gównie z taką formą właśnie spotkałam i tak to działa w moim środowisku
Resztę wyjaśniłam w moim dzienniku. Nie chodzi mi o jednorazowy test, raczej o możliwość udziału w kolejnych, a nawet dwóch na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
fajny pomysł na ten konkurs Paleo, niestety moja chcica na lody zwycieża i nie wzięłam udziału :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs grudniowy As w Rękawie MU wg drazekm

Następny temat

Badassgym dziennik

WHEY premium