SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Chudzi moga iśc na ryby - by pilkaPN

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99195

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Znudziła mi się nieustanna erekcja to postanowiłem trzymać nisko tłuszcze.

Nie no joke, pisałem że jednorazowe ładowanie. Domyślnie węglami. Zamiast tłuszczy.

Przysiad 8 serii - brak mocy kompletny, 100kg ważyło jak 110kg ostatnio więc skończyłem na 3 x 100kg x 5
Prostowanie nóg na atlasie 5 serii , fajnie weszło

Wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej leżąc 6 serii
Wyciskanie hantli na ławeczce ze skosem dodatnim 3 serie
Rozpiętki 2 serie

Wyciskanie żołnierskie 2 serie
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie
Unoszenie talerza przed siebie siedzac 3 serie

na filmiku druga





Szrugsy trzymając sztangę z tyłu 3 serie

Ta składanka na barki będzie się powtarzać, bo nie licząc face pulla i odwrotnych rozpiętek to jedyne ćwiczenia na barki przy których mnie one nie bolą specjalnie

btw wątróbka kurczaka > indyka, jeśli chodzi o smak




"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
co mem



A wątróbki z indziora to nawet ani nie jadłem ani specjalnie nie widziałem w sklepach (ale i nie szukałem)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Wątróbka z indyka dla mnie dużo lepsza niż drobiowa.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Z wieprza też dobra
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Nie pisałem trochę, bo w święta nie zamierzałem, a tuż po świętach złapała mnie wirusówka. Dzisiaj powrót do rutyny. Trening zayebisty, szczególnie łapy dobrze weszły - czucie mięśniowe + krótkie przerwy, po treningu lekka ochota omdlenia i porzygania się, o to chodzi

Martwy ciąg 90kg x 10, 105kg x 10, 120kg x 5, 135kg x 5, 150kg x 2

Podciąganie na drążku 6 serii

Dipsy 5 serii
Prostowanie ramion na wyciągu 3 serie + dropset
Uginanie francuskie sztangielki jednorącz stojąc 2 serie

Uginanie ramion stojąc sztangą prostą 6 serii
Uginanie ramienia z supinacją leżąc na ławce skośnej sztangielką 3 serie

btw upiekłem ostatnio pieczeń wg tego przepisu https://www.sfd.pl/Pieczeń_z_piersi_kurczaka_by_MissInvincible-t1109942.html

Polecam bardzo mocno! Na zdjęciu widać, że już zbyt dużo jej nie zostało








Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2016-04-04 21:46:22

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2016-04-04 21:47:46

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
WITAM SPORTOWE ŚWIRY JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJE SIĘ NA NASTĘPNY DZIEŃ SPORTOWYCH ZMAGAŃ ZA GODZINĘ ODWIOZĘ MOJĄ AMELKĘ DO SZKOŁY A POTEM WRÓCĘ ZROBIĆ POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI NA CAŁY DZIEŃ W POJEMNIKACH NA MROŻONKI NO WITAM ODWIOZŁEM JUŻ AMELKĘ ROBIĘ TERAZ MOJEGO OMLETA Z 600 GRAM BIAŁEK JAJ ORZECHÓW MIGDAŁÓW MASŁA ORZECHOWEGO CYNAMONU I PIEPRZU KAJEŃSKIEGO DLA ZŁAMANIA SMAKU NA NASTĘPNE POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI MAM INDYKA Z RYŻEM I WARZYWAMI ŁOSOSIA Z KASZĄ JAGLANĄ KTÓRA ROZGRZEWA ORGANIZM RÓWNIEŻ Z WARZYWAMI TERAZ LECĘ NA TRENING ALE WY PRZECIEŻ BĘDZIECIE ZE MNĄ WITAM WŁAŚNIE ROBIĘ TRENING Z PAPAJEM ZARAZ IDZIEMY NA WYKWINTNY OBIAD CZYLI NA STEKI Z ZIEMNIAKAMI WITAM WŁAŚNIE SKOŃCZYLIŚMY TRENING TERAZ ZESTAW NAPRAWCZY GLUTAMINA TURBO DŻETY IZOLAT BIORĘ PRYSZNIC I IDZIEMY NA STEKI WITAM JA WŁAŚNIE JUŻ WRÓCIŁEM DO DOMU Z CAŁĄ RODZINKĄ I ROBIĘ SWOJEGO OMLETA Z 600 GRAM BIAŁEK JAJ Z OWSIANKĄ I MIGDAŁAMI LUDZIE PYTAJĄ MNIE CO JEMY NA WIGILIĘ WIĘC OPOWIEM WAM KARPIA KTÓRY JEST TŁUSTY ZASTĘPUJEMY ŁOSOSIEM PIEROGI Z KAPUSTĄ I GRZYBAMI ZASTĘPUJEMY PIEROGAMI Z MĄKI ORKISZOWEJ Z BIAŁKAMI JAJ I MIGDAŁAMI DO SAŁATKI JARZYNOWEJ DODAJEMY GLUTAMINĘ I TURBO DŻETY Z MAJONEZEM FIT BARSZCZE CZERWONY ZASTĘPUJEMY SOKIEM Z BURAKÓW KTÓRY PODGRZEWAMY W GARNKU I TAK DALEJ JA WŁAŚNIE SKOŃCZYŁEM JEŚĆ MOJEGO OMLETA ODPISUJE TERAZ NA WASZE MAILE I ZARAZ BĘDĘ SZEDŁ SPAĆ BO JUTRO KOLEJNY DZIEŃ SPORTOWYCH ZMAGAŃ NO WITAM JA JUŻ IDĘ SPAĆ Z MOJĄ KOCHANĄ ASIUNIĄ PAMIĘTAJCIE STO PROCENT NA TRENINGU ALBO NIC! POZDRO!

------

Domsy na plecach i bickach wysokiej jakości. Lecimy z dzisiejszym treningiem.

Przysiad 50kg x 10, 60kg x 10, 70kg x 10, 80kg x 8, 90kg x 5, 100kg x 5, 110kg x 5 + od razu 90kg x 5, 90kg x 8, 90kg x 8

Wyciskanie sztangielek z supinacją na lekkim skosie dodatnim 6 serii
Rozpiętki 3 serie

Wyciskanie żołnierskie 3 serie
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia do mostka 3 serie
Unoszenie talerza oburącz siedząc 3 serie

Szrugsy 5 serii (2 z tyłu) - btw pierwsza to 70kg x 36 trochę to zmieniło dalsze serie


"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Boże, z automatu człowiek czyta - jesteś strasznym hejterem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469


btw to óczucie, gdy w sumie to zjadłbyś tosta, ale nie chcesz nabijać węgli więc nie przykrywasz go od góry chlebem








Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2016-04-06 21:04:34

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Nie pisałem bo trochę się u mnie działo. W międzyczasie zrobiłem trening na którym pękło 90kg w zarzucie na podsiad A dzisiaj kolejny trening.

Martwy ciąg 5 serii

Wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia 3 serie

Dipsy 5 serii
Prostowanie ramion na wyciągu górnym 4 serie + dropset
Francuskie uginanie sztangielki stojąc jednorącz 2 serie

Uginanie ramion stojąc ze sztangą łamaną 3 serie
Uginanie ramion na modlitewniku sztangą łamaną 2 serie
Uginanie ramienia ze sztangielką na modlitewniku z supinacją 3 serie

Wyciskanie żołnierskie 3 serie
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie
Unoszenie talerza przed siebie siedząc 3 serie

Pierwszy raz zrobiłem żołnierza na mocno wymęczonych łapach. Efekt? Świetne czucie barków, ale trzeba być uważnym żeby się nie wywalić



"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
wyciskanie nad głowe, czy to żołnierz czy PP to masakra jeśli poprzedziłes trteningiem łap albo klatki gdzie wstepnei barki tez czuć. Mocne skupienie i uwaga musi byc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER - nowa przedtreningówka od ActivLab , a w jakiej cenie!

Następny temat

Pytanie o beta alaninę

WHEY premium