SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - B.B. - Ćpam Sport z ActivLabem. - nowe foty str. 38, 48, 54

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
Siema, jestem Bartek., mam 23 lata.
Na początku chciałem bardzo podziękować firmie ActivLab , za możliwosc prowadzenia dziennika treningowego oraz hojny datek w postaci suplementów. Wielkie dzieki również dla Konia,za te 10miesięcy pomocy o kazdej porze dnia i nocy Dziekuje również mojej drugiej połówce, ze wytrzymała,wierzyła i wspierała w trudnych chwilach. - Aga :* -

Myślę, że wystarczy tej wazeliny i przejdziemy do rzeczy.
Wczoraj, Piątek 13 , dzwoni kurier domofonem,że jakąś paczkę ma. Ja nic nie zamawiałem ,przynosi a tu niespodzianka od AL.




Przemiana :


Po lewej stronie ,Maj 2014, po prawej Luty 2015.


Wymiary: :
Przestałem je sprawdzać w połowie redukcji, niech to lustro będzie wyznacznikiem.
Co do wyników siłowych to maksów od dawna nie sprawdzam już, ale swego czasu poszło :
WL -110x1
MC - 135x1
Reszty nawet nigdy nie sprawdzałem %)

Dieta :
Nie licze kalorii, jem na oko, poprostu obserwuję i dokładam/ucinam kcal. Na tyle juz znam swój organizm,że wiem ile jesc.
Kazdego dnia są praktycznie inne posiłki, nie ograniczam się tylko do kury i ryżu.

Trening :
Standardowy podział u mnie,
Nogi - Barki
Klata-Triceps
Plecy-Biceps.
Aero po treningu, oraz w DNT, w róznych formach, rowerek/bieganie/sprinty/tabaty/burpeesy.

Suplementacja :
Taka, jak na fotce z paczki od AL, plus podstawowe rzeczy typu magnez,wit c, potas.

Cele, założenia :
Na pewno głównym celem jest dokładać kilogramów, ale z rozsądkiem by nie wrócić do formy z Maja

PS.
Wieczorem, pierwsza wypiska, a jutro aktualne fotki.

Zmieniony przez - B.B. w dniu 2015-03-14 16:08:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
Dzień 426. Czwartek 5.05

Dzień nietreningowy.

Dieta:
1)Placek owsiany (płatki owsiane+jaglane+2jajka+mleko+proszek do pieczenia+banan/jabłko)+masło orzechowe
2)Kasza kuskus +pierś +warzywa
3)Kasza kuskus +pierś+warzywa
4)Twaróg półtłusty+cebulka szczypiorek żodkiewka+jogurt naturalny +chlebek własnego wypieku +warzywa

Trening:
Wolne
Suple:
Activlab TCM Powder 5g rano 5g po południu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jestem czyta. Dobra transformacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
B.B.


Wczoraj, Piątek 13 , dzwoni kurier domofonem,że jakąś paczkę ma. Ja nic nie zamawiałem ,przynosi a tu niespodzianka od AL.



Ja mam tak co ok 2 miesiące.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-03-14 20:30:27

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
Dzień 1. Sobota 14.03.

Nadszedł ten dzień,żeby spróbować białka All day - na pierwszy ogień poszła truskawka.



Truskawka jak to truskawka, troche juz róznych skosztowałem, więc podszedłem do niej bez jakiegoś tak napalenia.
Ale jednak, smak petarda, w ogóle nie czuć takiego wodnego posmaku, tylko przypominało takie mleczko truskawkowe, Dałem trochę mniej wody niż na opakowaniu, i ... za drugim razem dam 200ml żeby jeszcze było gęstsze i bedzie wypas.

Dieta:
1, Płatki owsiane górskie, rodzynki,wiórki koksowe, + białko
Trening - Przed - saszetka Firestartera.
Bezpośrednio po - BCAA 100% - 5g
30 min aero - po -BCAA 100% - 5g
2 Ryż basmati + kura
3 kurak + fasolka szparagowa
4 filet z łososia + pomidor/ogórek.

Trening
Dzisiaj pierwszy trening barków i nóg , po tygodniowej regeneracji.
Barki:
Push Press 4x-4-6 -51kg
High Pull 4x -4-6 -46kg
Arnoldki 4x 4-6 - 20kg na hantle.
Nogi:
Przysiady ze sztangą z przodu 5x 4-6 -51kg
Hack przysiady 5x 4-6 - 46kg
MC na prostych 5x 4-6 51kg.

Trening fajnie poszedł, pompa i skupienie konkret, cięzary jak dla dziewczyny ale co tam .
Firestarter -

Smak - jakaś porzeczka/jeżyny albo coś takiego, szału nie było zapach ładny, no ale ma klepac a nie smakowac .
Po 10 min ,straszne swędzenie na czole i policzkach. Ale ja lubie takie odczucia %)
Skupienie i pompa bardzo na plus, fajnie się zaczęło.

BCAA- smak znany -cytrynowy- z zimną wodą wchodzi pięknie.

Na koniec fotka kury z ryzem.

Apetycznie nie wygląda, ale ja moge jeśc codziennie do tego czerwona cebulka przysmazona na PAMie.
i jeszcze łosoś.




Zmieniony przez - B.B. w dniu 2015-03-14 21:29:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
ta wage masz niefotogeniczna
zmiana sylwetki bardzo dobra

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Przemiana konkretna bo i trener z łbem na karku


Lecisz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
Dzień 2. Niedziela 15.03.

Niedziala jak to Niedziela, obiad u przyszłej teściowej %) no i ogólnie wypoczynek.
Dzieki za słowa pochwały, jestem zmotywowany na maksa i postaram sie doyebac muskli %)
Dzis 3odcinek serialu Słuzby Specjalne na TVP2 ,kto oglądał Pitt Bulla to nie powinien być zawiedziony.
Jutro klata -tric bedzie ogień ,będą też obiecane fotki, miały być dzisiaj ale kaptury nie urosły, może do jutra coś ruszy

Dieta :
1) Jajecznica, chleb, pomidor na PAMie oczywiscie.
2) kluski śląskie, schab ze śliwką buraczki
3) nabrało Nas dzisiaj na przepis Mileny z kuchnii SFD https://www.sfd.pl/a_la_pączki_proteinowe-t1067295.html
oto efekty


a tutaj już na talerzu

Wyszło naprawde mega, do tego dzem wisniowy i niebo w gębie, kolejnym razem spróbujemy z budyniem bez cukru.
4) All day 40g , kalafior

Suple:
Białko 40g
BCAA po poludniu 5g
Wit C 2g
Magnez i Potas

Dzisiaj też wpadła fajna perełka w ręce %)

Słodzone aspartamem oczywiscie,niegazowany 1,35zł, a smakuje jak Tymbark.
Z lodem wchodzi pięknie, bez loda też


Zmieniony przez - B.B. w dniu 2015-03-15 22:59:42

Zmieniony przez - B.B. w dniu 2015-03-15 23:17:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
kozak przemiana , zacząłeś życie na nowo powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
Dzieki.
Obiecane fotki kolejne myśle za miesiąc. Jak nie pózniej.
Wybaczcie jedną rzecz - mianowicie, troche za duze gatki %) w pazdzierniku były jeszcze dobre, a cała reszta w praniu więc zostały te.
Odstają w pasie i przez to zrobił sie taki troche pampers hehe.Fotki zamazane niektóre bo tragiczne miny
Foty robione po 2 posiłku.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ile ty masz wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
warezz,
około 170cm.

Dzień 3. Poniedziałek 16.03.

Dzień treningu klatki i tricepsa, wreście !, miałem okazje przetestowac na tych partiach jak będzie klepać Firestarter.
Tak jak ostanio, mrowienie mocne w okolicach twarzy, skupienie, i pompa w ostatnich seriach okrutna. Żyły ładnie powyłaziły.
W środe plecy bic, oj będzie ogień .

Dieta :
1) Płatki owsiane gorskie, wiórki kokosowe,rodzynki + All day 40g.
2) Pierś z cebulką czerwoną + kalafior
3) Przed treningiem - Ryz basmati + pierś
4)Po treningu Ryz basmati + pierś
5) Makrela wędzona + pomidor/ogórek.

Trening :

Klatka :
Wyciskanie skos sztangą : 5x 7-9potw. -63,5kg .
Wyciskanie hantli na ławce poziomej - 4x - 12-10 powt. - 27,5kg hantla.
Squeeze press 3x 13-15powt - 12,5kg hantla .

Triceps:
Wyciskanie sztangi wąsko - 3x -4-6 powt 46kg,
Wyciskanie francuskie sztangi siedząc 3x 10-12powt - 26kg.
Tate press 2x 13-15powt - 10kg hantla.
30 min aero.

Może uda się następnym razem coś dołozyć kg. Francuz ciężko trochę, nie szarzuje, bo raz mialem problemy z łokciami.


Suple:
All day truskawka - 40g
BCAA w trakcie treningu 5g, oraz przed aerobami 5g .
Firestarter saszetka przed treningiem.
Wit C 2g + magnez potas.

Zmieniony przez - B.B. w dniu 2015-03-16 21:59:55

Zmieniony przez - B.B. w dniu 2015-03-16 22:00:32
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

ActivLab - Creatine monohydrant Tabs - 300tab Jak stosować?

WHEY premium