SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Pirlo, nie szanujesz sprzętu. Ot co.
Ja już trzeci rok w tych samych butach biegam i wyglądają jak nowe

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
moje tez wygladaja jak nowe -) ale to tylko pozory -)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Dobra informacja jest taka ze napisalem do sklepu ze Hoka maja taka wade jak pokazalem na stronie wczesniej, dalem foto. Odpisali ze producent zwroci kase, trzeba odeslac. Wiec kupilem sobie Bondi 5 w neidziele a teraz oddaje Cliftony, czyli trzeba bedzie kupic w to miejsce jeszcze jedne Hoki tylko do szybszego biegania cos z modeli Huaka, Clayton lub tracer. Solidna firma tak jak kolega mi mowil, ale nie ma co sie oszukiwac jak but kosztuje 600zl to sie placi za jakosc a tez kazda firma wylciza %z wrotow i odpowiednio podnosi cene produktu aby amortyzowac ten % zwrotow wiec w sumie wszyscy placimy za to a oni i tak nie traca na tym. Teraz czas na NB, zwracam i 2 modele a i pasek garmina sie wczoraj popsul, nie dziala nic w nim wiec tez trzeba odeslac a dopiero co po 2 miechach od odeslanai odzyskalem kase za buty kolarskie Shimano gdzie wytrzymaly mi rok i odkleily sie obydwie carbonowe podeszwy. Nie ma co jestem niszczycielem sprzetu -) a jakby nie patrzec kupuje tylko flagowe modele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Sanders i jego przygotowania do IMAZ. 3 godzinki na 340W i bieg 30km po 3,37. HAHAHA to sie nazywa kopyto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Suple dotarly wiec na czas testu zawieszam ten dziennik i przenosze sie do https://www.sfd.pl/Test_Nr_3_Iron_Wings__poprawa_wytrzymałości_wg_Pirlo2122-t1157544.html#post-18317421 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

Następny temat

Rehabilitacja a trening siłowy

WHEY premium