SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Cześć Wszystkim !!

Nazywam się Sylwia, mam 25 lat, a swoją przygodę z siłownią zaczęłam ponad 5 lat temu.

Jest to mój pierwszy dziennik na tym forum :) będe w nim opisywała moje przygotowania do Debiutów 2015 w kategorii Fitness Sylwetkowy.

Choć jest to moje drugie podejście do startu, to mam nadzieje , że tym razem będzię o wiele lepiej to wyglądało...

Na pewno pod względem trenerskim ! - ponieważ do zawodów będzie przygotowywał mnie Norber "FENIX" Tymczak , z czego sie bardzo ciesze !! i mam nadzieje ze wspolnymi siłami zaprezentuje konkurencyjną sylwetkę :)

Drugim ważnym aspektem jest wsparcie ze strony UNS, dzięki Wam będzie mi o wiele łatwiej przygotować dobrą formę !!! <3

Ale najważniejszym motywatorem i wsparciem dla mnie jest mój mąż !! To on zaraził mnie pasją do ciężkich treningów, trzymania diety i zdrowego stylu życia. Gdyby nie On , moje przygotowania byłby tylko dalekim marzeniem ...
W tamtym roku wystartował mój mąż, ja zrezygnowałam ze startu, ponieważ cięzko nam było pod wieloma względami , razem przygotowywać sie w tym samym czasie. Ale teraz ja będę zmierzła, głodna, zmęczona i niemiła :D


Może niektórzy z Was kojarzą mnie z ubiegłorocznego konkursu MISS SFD , gdzie zajęłam 3 miejsce :), a część z poprzedniego dziennika , który prowadziłam na innym forum .

Będą zdjęcia i rozpiski z treningów. Zapoznam Was z moim menu, czasem jakiś filmik ogarnę :D mam nadzieje że będzie interesująco i rozmów nie będzie końca !! Zachęcam do zaglądania oraz konwersacji na "temat" i nie tylko :)


Jeśli chodzi o to jak kształtowała sie moja sylwetka na przestrzeni kilku lat , najlepiej przedstawia zdjęcie poniżej :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
sylwia2432
Postaram się 1-2 razy w tyg coś naszkrobać, jeśli oczywiście nie usunie nikt Dziennika


Oczywiście, że nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metamorfoza meeeeeeeeeeeega i szacun za to!

Czytałam Cie wcześniej będę i teraz - powodzenia

Też mam nadzieję, że rozmów tu nie będzie końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Amber872 bardzo mi miło , ja również będe do Ciebie zaglądać !


Pod koniec stycznia tego roku podjęłam decyzje ze nie wystartuje i zakonczyłam miesięczną redukcje, wyglądało to tak



mam nadzieje, że w styczniu 2015 będzie zyła





Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-10-09 22:04:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hej Sulwucha !;)
Jakie plany żywieniowe obecnie? Może coś o swoich przygotowaniach nasz napiszesz?

Sylwetka przez te 5 lat zmieniła się niesamowicie, mam nadzieję, że u mnie po takim czasie również będą takie zmiany.

Będę zaglądać z przyjemnością i... do zobaczenia w sobotę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Super przemiana i kolejna osoba z doświadczeniem w dziale Będę zaglądał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
fiszmajker -


Doris. K- jasne wszystko opisze ;), jeśli regularnie trenujemy i trzymamy w miare diete to nie ma szans na to że przez tyle lat nasza sylwetka nie zmieni sie na lepsze .... a za Ciebie akurat jestem pewna ! bo swoje juz zrobiłaś dlatego teraz czekamy na więcej !! a poza tym to chyba miało być " do zobaczenia dzisiaj " :P

adkens- Dziekiii

DamiosL- super, ciesze sie !! a co do mojego doświadczenia... to coś tam wiem hehe , ale głównie z metod prób i błędów na sobie , ale miło mi


Więc tak :)

póki co moje posiłki wyglądają prawie codziennie tak samo , prawie, ponieważ w dni NT mam mniej węgli w bilansie całodniowym.

1 posiłek-- 30g płatków, 4 białka jaj+siemie lniane+pestki słonecznika+ plaster ananasa + kompleks witamin

2 posiłek-- 100g drobiu, łyzka oleju lnianego, warzywa

3 posiłek-- 100g drobiu , 30g ryżu + warzywka (przed treningowy )

4 posiłek-- Mięso 100g ,Ryż basmati/kasza jaglana/perłowa 30g +Warzywa

5 posiłek-- 150 ryby+ warzywa + łyżka oleju

6 posiłek-- biaałkooo + masło orzechowe


miedzy tymi posiłkami wpada dziennie kawa z białkiem !!! <3


Obecnie waże 60 kg przy wzroście 164 cm. Mało !!! ale zaczełam już mase robić i licze że pod koniec roku będzie fajne odbicie w lustrze :)

bo na razie klops








Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-10-10 10:28:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zgadza sie -nie moge sie juz doczekac dzisiejszego spotkania - szczególnie jutrzejszego treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Powodzenia na pewno będe zaglądał : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium