SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Slawoo420

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 915
fsl, power clean'y wchodzą według mnie bardzo dobrze ale nie próbowałem jeszcze dokładać do tego siadów. W najbliższym czasie się za to wezmę.

A odnośnie służby to Wojska Lądowe a konkretnie Zmechanizowane :)


6 grudnia 2016
Dzisiaj tylko jeden trening niestety.

Strict pull ups
7/6/5 reps

Bench press
20kg x 10reps
40kg x 10reps
60kg x 8reps
70kg x 8reps
80kg x 5reps
80kg x 5reps
80kg x 5reps

Nie miałem kogo poprosić o asekurację, więc nie zakładałem więcej.

Incline dumbbell flys
12kg, 5x10reps

WOD
4rounds for time(without time ;] )
10 russian KB swings
10 goblet squats
10 KB snatches
10 KB push presses

Wszystko robione 18kg kettlem i wszystko na jedną rękę włącznie z przysiadami i swingami. Zmiana rąk po połowie.
Trochę się ze mnie potu pociekło pod koniec tego WOD'a. Muszę robić więcej takich kompleksów.

Kcal: 3300
B: 184
W: 327
T: 142
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
I chyba mamy w dziale kolejnego miłośnika dragon balla

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 915
Ronnie220, wychowałem się na Dragon Ball'u a miłość do DB przetrwała do dzisiaj. Szkoda tylko, że ten nowy DBSuper nie trzyma poziomu Zetki.
Nie ma lepszej motywacji niż odcinek Dragon Ball'a przed treningiem :D


8 grudnia 2016
Dzisiaj uczyłem się Clean & Jerk tak jak radził fsl.
Zarzut do siadu wygląda u mnie raczej pozytywnie. Wiadomo, że są braki techniczne, których moje oko może nie dostrzec ale na chwilę obecną jestem zadowolony z tego co mam. Nawet sam siebie pozytywnie zaskoczyłem. Staram się korzystać z bioder i pracować całym ciałem. Może po nowym roku nakręcę jakiś filmik żebyście mogli mi wytknąć błędy.

Delikatny problem pojawił się przy Jerkach. Próbowałem obydwu technik, zarówno Split Jerk jak również Power Jerk. Niby większość osób korzysta z tej pierwszej techniki ale są w historii dwuboiści, którzy ustanawiali rekordy świata korzystając z Power Jerk.
Ja osobiście skłaniam się ku tej drugiej technice i będę ją doskonalił.

Calf raises (cierpię na syndrom małej łydki, będę robił łydy przed każdym treningiem)
25kg x 20reps
35kg 3 x 12reps

Weighted shoulders dislocated
3 x 10reps

Clean & Jerk
40kg x 6reps (różne style)
40kg x 6reps (różne style)
50kg x 3reps (od teraz tylko power jerk)
60kg x 3reps
70kg x 2reps (PR!) Miałem zapas ale nie chciałem zakładać więcej na pierwszy raz.

Squat clean
40kg 3 x 8reps

Power jerk
40kg x 8reps Nadgarski zaczęły delikatnie boleć, nie chciałem nadwyrężać starej kontuzji dlatego tylko jedna seria.

WOD
21/15/9
OH goblet squat (18kg)
OH swings (18kg)

Kcal: 3040
B: 158
W: 285
T: 138
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Właśnie jakiś czas temu w moim blogu byla dyskusja o DBS. Uważam, że nie jest taki zły.
Niektóre sagi były wciągające i wierni fani na pewno z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki.

Ale fakt, do zetki to nawet nie ma czego przystawiać Tego już chyba Akira nigdy nie powtórzy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ale dobijanie Frezera przez 20 odcinków to była lekka przesada

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
he he to była dobra bajka ale te początkowe odcinki ale wolałem Capita Hawk gdzie mecz trwał 6 odcinków, albo generał Daimos kurde teraz sobie przypomniałem o tych bajkach.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 915
Co do DBS to jest nierówny. Bardzo się wciągnąłem w sagę z Trunkiem i walką z Black'iem ale ostatnie fillery były tragiczne. Ten odcinek z robotem małej dziewczynki...

9 grudnia 2016

Calf raises (stojąc, wcześniej robiłem w siadzie)
40kg x 15reps
60kg 3 x 15reps

Front squat
40kg x 10reps
50kg x 8reps
60kg x 5reps
70kg x 4reps
75kg x 3reps
80kg x 2reps
85kg x 1rep
90kg x 1rep PR!

Handstand practice
10 min (przy ścianie, udało mi się nawet z 5 sekund stać bez podpierania ! Ha.)

500m row
5 interwałów z minutową przerwą
średni czas 2:10.08
jak widać nie spuszczałem się nad tym :P

Kcal: 3,374
B: 189
W: 330
T: 153
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Turniej miedzy wszechswiatami i saga blacka byly ciekawe. Ciekawia mnie kolejne sagi. Inne postacie moglyby tez walczyc.


Zmieniony przez - VVizard89 w dniu 2016-12-09 22:36:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Z tego, co czytałem, będzie powrót Hita

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
a więc to prawda? Hit dostał zlecenie na Goku? tylko od kogo....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NF Sports & Mat Fraser - Challange One

Następny temat

Worek

WHEY premium