sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

DT Shadow - Tri, Ultra Running & Vegan Living

Wysłana -
Ronin78
AMYD
bardzo łatwo wyciąga się wnioski ... niestety często mylne ...
gdyby to wszystko było takie proste, nie potrzebni byli by detektywi i prokuratorzy ...
Ja nauczyłem się, że nie ma co pochonie oceniać takich sytuacji, tego wszystkim życzę .

Z pierwszą i trzecią linijką się zgadzam, co do drugiej to odpowiem w ten sposób:

AMYD powtórzę to co pisałem ja wyciągnąłem wnioski tylko na podstawie tego co przeczytałem nie znam szczegółów i nie wyrokuje.
Wysłana -
Publiczne wyglaszanie tak skrajnych wnioskow majac tak niewiele informacji jest wielce nieracjonalne i ryzykowne. Unikal bym na przyszlosc drogi Pirlo.
Wysłana -
Jakbym miał zrobić rachunek sumienia - na pierwszy start pojechałem zupełnie nie przygotowany pod kątem wody, to było skrajnie nieodpowiedzialne - ale że takie było jestem w stanie ocenić dopiero teraz. Nabrałem respektu do tej dyscypliny na podstawie zebranych doświadczeń, każdy kolejny start uczy czegoś nowego, wiele ich nie miałem, ale pływam w jeziorze treningowo i treningowo przerabiałem już i zakrztuszenia i lekkie skurcze i fale i deszcz i chmury burzowe co nieźle ryją banię i to wszystko nadal jest niczym w porównaniu z tym co potrafi ten żywioł. Respekt i szacunek do wody przychodzi z czasem, przynajmniej u mnie tak było i tak jest nadal.

Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2017-06-21 10:39:07
Wysłana -
Ronin78
Jakbym miał zrobić rachunek sumienia - na pierwszy start pojechałem zupełnie nie przygotowany pod kątem wody, to było skrajnie nieodpowiedzialne - ale że takie było jestem w stanie ocenić dopiero teraz. Nabrałem respektu do tej dyscypliny na podstawie zebranych doświadczeń, każdy kolejny start uczy czegoś nowego, wiele ich nie miałem, ale pływam w jeziorze treningowo i treningowo przerabiałem już i zakrztuszenia i lekkie skurcze i fale i deszcz i chmury burzowe co nieźle ryją banię i to wszystko nadal jest niczym w porównaniu z tym co potrafi ten żywioł. Respekt i szacunek do wody przychodzi z czasem, przynajmniej u mnie tak było i tak jest nadal.

Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2017-06-21 10:39:07

Ron, biorąc pod uwagę Twój charakter, to myślę, że w sytuacji zagrożenia życia, wypiłbyś wodę z akwenu i poszedł się wyszczać w krzaki
Strona 379 z 379
Dodaj odpowiedź