SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

DT Ronin78

Wysłana -
Tak po prawdzie to ta ketoza nie jest do niczego potrzebna. Zakładając że przestawiłeś już swój organizm na korzystanie z tłuszczu jako źródła energii, myślę że spokojnie możesz podbić węgle. Przydałyby się potreningowo, i przed snem. I właściwie nie musisz się nawet zastanawiać zbyt głęboko z jakiego źródła te węgle.
Jeśli w ciągu doby przyjmiesz nawet te 100-150g węgli i do tego trenujesz, będziesz korzystał z takich źródeł energii jakie są dostępne.
Wysłana -
Supli testowych jeszcze nie ma, za to jest po treningowy bigos

30 minut na bieżni robi nadal robotę

Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2017-11-16 15:47:26
Wysłana -
Cały weekend spędziłem w szpitalu przy starszym synu, generalnie najpierw miał antybiotyk w domu, potem dożylny w w szpitalu i dzisiaj wychodząc dostanie znowu wersję do domu. Całość trwa już lekko dwa tygodnie, gdzie końca nie widać i przede mną i Moniką trudne decyzje dot. dalszego leczenia, bez wchodzenia w szczegóły jest lipa. Żeby było mało młody odwiedzając brata w szpitalu dostał od teściowej samochodzik i oczywiście bawiąc się nim gdzie popadnie złapał wirusa, też nie wchodzę w szczegóły - mnie przy tym akurat nie było. Cały weekend nie dojadałem, stres itd itp. po czym wczoraj wróciłem do domu, drugi syn zaczął wymiotować, ból brzucha itd, serio z tego wszystkiego odpaliłem tego gorszego Rona i zjadłem wszystko co było pod ręką, miałem carb loading na całego po 3 tygodniach fajnie utrzymanej diety. Dzisiaj wróciłem do dobrych nawyków i chciałbym o wczoraj jak najszybciej zapomnieć - lub nie zapominać a tym, że się z Wami podzielam słabościami umocnić charakter bo wyszło słabo. Może zadziała na kolejne 3 tygodnie.

Czekam na przesyłkę Iron Wings, jak wpadnie lecę z treningiem, relację będę zdawał przeważnie dzień lub kilka dni w tył - mam teraz urwanie głowy.
Wysłana -
Powodzenia Ron i pozdrów rodzinę
Wysłana -
Trzymajcie się tak wszyscy. Właściwie to nie wiem co mogę więcej dodać, bo nigdy nie znalazłem się w takiej sytuacji. Jeszcze raz, trzymajcie się.
W kwestii tego "ładowania". Nie ma tym nic złego, a wręcz przeciwnie, przyniesie więcej korzyści niż strat. I nie jest to kwestia słabego charakteru czy ... wpisz co Ci wygodnie ... .
A przed biegiem polecam 200g lodów z 25g oleju kokosowego wylanego na te lody
Wysłana -
Trzymajcie się!
Strona 100 z 100
Dodaj odpowiedź