SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT PilkaPN

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Witam wszystkich odwiedzających mój dziennik Na początek chciałbym podziękować firmie Activlab, forum SFD i wszystkim tym, dzięki którym mam możliwość budować masę pod okiem własnego trenera. To bardzo ważne dla mnie, bo świadomość tego, że ktoś patrzy na mój rozwój, wskazuje błędy i naprowadza na właściwą ścieżkę jest dla mnie bardzo motywująca. Postaram się odwdzięczyć rzetelnym prowadzeniem dziennika



CEL
-Czysta masa
-Siła


Dane

Wiek: 17
Wzrost: 179
Waga: 76-77kg
Pas: 82-83cm
Klata: 100cm
Udo: 58cm
Łydka: 40cm
Bic: 35cm

Zdjęcia















Wyniki siłowe aktualne:
WL: 60kg
Przysiad: 80kg
MC: nie robię maxów, na ostatnim treningu było 80kgx8

Mizerne wyniki są efektem nieprzemyślanego treningu, o czym pisałem już wcześniej. Anubis, opierając się o moją dostępność sprzętu, cele i osobiste preferencje stworzył dla mnie taki plan:

Trening

push/pull 3 x tydzień

1 tydzien, push pull push, jeden push ciężko drugi lekko
2 tydzien pull push pull, jeden pull ciężko drugi lekko

Push

1 wyciskanie z zatrzymaniem na klatce około sekundy tak by nie wybijać z klatki 4x 8-10 + 2 serie rozgrzewkowe. Kiedy jest jeden push +1 seria z kolega on podnosi Ty kontrolowanie opuszczasz
2 dipsy 4 x maks
3 wyciskanie żołnierskie 4x 8-10 rogrzewkowych nie musi być po klacie i dipsach
4 przysidy 4x 8-10 +2 rozgrzewkowe
5 wyciskanie skos góra 4x 8-10
6 wspięcia 3 x maks
7 uginanie do czoła gryf łamany 4 x 12-15
8 podnoszenie nóg do kąta prostego jak nie dasz rady nóg to kolana do klatki 4x maks jakbyś miał poręcze z takimi podporami na bokach to na tym jak nie to na drążku w zwisie lub jak chwyt słaby to wznosy nóg w leżeniu na ławce 3 x maks

pull

1 Mc 4x 8-10 +2 rozgzrewkowe
2 podciągnie nachwytem ręce ciut szerzej niż barki 4 x maks w dniu kiedy masz jeden pull 5 seria wybić i opuszczania kontrolowanego tyle ile dasz rady. Jak lipnie będzie szło stojaki do siadów jak najniżej sztanga na stojaki, pozycja leżąca nogi oparte na dodatkowej ławce/krześle i podciągasz się na gryfie do klaty.
3 wiosłowanie sztangielką 4x12
4 uginanie nóg 4x 8-10
5 szrugsy 3 x 20
6 uginanie stojąc gryf łamany chyba ze wolisz prosty 4x 12-15
7 przedramiona uginanie gryfem w podporze o kolana 3 x maks
8 brzuch ławka 3x maks

Maksy przy podciąganiu i dipsach wzięły się z tego, że chciałbym dojść do takiej wprawy, by w obydwu ćwiczeniach móc wykonać w jednej serii kilkanaście powtórzeń. Może dziwnie to zabrzmi, ale zawsze imponowali mi ludzie sprawni w takich ćwiczeniach.

Jak porządnie ogarnę trening i technikę poszczególnych ćwiczeń zacznę wrzucać filmiki - będę chciał nagrać każde ćwiczenie oraz bicie własnych rekordów. Najbliższe cele to ponad 100% własnej masy ciała na ławeczce, 100kg w siadzie i MC, 10 podciągnięć i 10 pełnych dipów - do tego ostatniego mam teoretycznie najbliżej, ale czas pokaże, którą barierę przełamię pierwszą

DIETA
Mam wolny metabolizm, więc szaleństwa z kcal nie będzie. Podobnie z proteinami - nie jestem fanem dostarczania ich ogromnej ilości. Z Anubisem łatwo doszliśmy w tej kwestii do porozumienia.

Dni treningowe: 3100kcal, 170-180g białka, znacząca przewaga węglowodanów nad tłuszczami
Dni nietreningowe: 2900kcal, 170g białka, przewaga tłuszczy

Suplementacja
Na razie korzystam tylko z białka i carbo, w cięższe dni piję też przed treningami kawę. Foty posiadanych supli jednak wrzucę:

To, co zamierzam brać w czasie prowadzenia dziennika:



Wp95 - 1kg
Leucine Carboplus - 0,5kg
C+BA - nieotwierane
Creatine Tabs - nieotwierane
UNS Creatine - jakieś 200g prochu
2 próbki glutaminy - nieruszane

To, co może będę stosował:



Thermo Pump - jak nie uda mi się sprzedać to będę brał, żeby się nie zmarnowało. W środku 190-200g
1 próbka SAWa
1 próbka Assaulta
2 próbki Creatine Xplode
6 kapsów argininy
1 buteleczka gliceryny

Anubis kazał mi też kupić koksy, żebym miał najlepsze przyrosty z całej czwórki... Zdecydowałem się na taki towar:





Zapomniałem o czymś? Pewnie, że tak. Dawać SOGi, zostawiać posty dla powiadomek, a ja życzę miłej lektury

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiadomki on. Co jarałeś przed pierwsyzm zdjęciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Powodzenia,tylko lepszej jakości zdjęcia by się przydały, i w lepszych pozach

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23776
Jest i on :) Dobry towar masz, powodzenia !

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Dodam jeszcze, że w chwili zaczęcia pisania pierwszego posta odwiedzili mnie niespodziewani goście:



Chciałem wykorzystać okazję i zrobić sobie z nimi jakieś zdjęcie, niestety nie bardzo chciały ze mną pozować



Pocieszam się tym, że pojawienie się koni w takim momencie to dobry omen dla moich przyszłych rezultatów

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
paramaribo koksy od anubisa mnie tak zamroczyły

A zdjęcia będą w lepszej jakości już niebawem, bo właśnie przymierzam się do kupna nowego telefonu.

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2013-09-29 19:35:40

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385407
wrzucam tez powiadomke , bede śledzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
1 zdjecie wymiata, pasujesz do Anubisa
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Następnym razem zamażę twarz przy każdym zdjęciu

P.S. Na drugim mina była jeszcze głupsza

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
powiadomki zalaczone bede obserwowal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Dobrze jest

Zobaczymy za 2 tygodnie jak to będzie się układało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT TheGladiators

Następny temat

DT Monos

Wiecej