SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Mr. Bastard Project.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Witam
Nie będę się zbytnio rozpisywał, zakładam dziennik w dziale firmy którą głównie będę się suplementował, dodatkowo szukam motywacji do pracy. Celem będzie redukcja, później przygotowanie estetycznej sylwetki na wakacje. czy sie uda? Mam nadzieje, że tak!

O mnie:

Jestem z zawodu technikiem masażystą oraz studentem fizjoterapii, od dłuższego czasu interesuje się sportem. jednak to zamiłowanie ostatnimi czasy przerywane było przez kontuzje, w tym roku "zaliczyłem" zespół korzenny, oraz skręcenie kolana z którym borykam się do dziś.

Dieta:
Przez dwa tygodnie same białka i tłuszcze, pod koniec drugiego tygodnia lekkie ładowanie węglami.
Do tego różnego rodzaju mieszanki.

Suplementacja:
Podstawą jest tu BCAA Xtra które sobie cenie, smak jest niesamowity a i działanie czuć konkretnie- brane przed treningiem.
Do tego białko brane wg braków w diecie, wit. C, magnez, w przyszłości Omega 3, oraz spalacze.

Trening:
Wybrałem mój ulubiony plan czyli FBW 15-10-5 Wodyna:

A:
1 WYCISKANIE NA LAWCE SKOSNEJ
2 PRZYSIADY
3 UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK STOJAC
4MLOTKI NAPRZEMIENNE (W SUPERSERII Z:)
4PROSTOWANIEM RAMION W DOL
5 WIOSLOWANIE JEDNORACZ NA WYCIAGU DOLNYM
6 UGINANIE NOG
7 LYDKI A (wolny wybor)
8 PRZEDRAMIONA A
9 BRZUCH A

B:
1 WYCISKANIE OD CZUBKA GLOWY SZEROKO, SIEDZAC
2 PODCIAGANIE DO BRODY STOJAC (TYLKO DOLNA POLOWA RUCHU)SZEROKO
3 MARTWY CIAG
4 WYCISKANIE LEZAC
5 ŚCIAGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO
6 FRANCUSKIE WYCISKANIE LEZAC
7 PROSTOWANIE NOG
8 LYDKI B ( W SUPERSERII Z )
8 PRZEDRAMIONA B
9 BRZUCH B

Do tego dochodzą interwały systemem
tydzien 1-2 1x w tygodniu
tydzień 3-4 2x w tygodniu
tydzień 5-6 3x w tygodniu

Wykonywane na rowerku (30 min 1 min wolno/1min szybko) lub ergometrze- z racji kontuzji biegać nie mogę.

Wymiary:
waga: 111kg
pas 108cm
udo 66cm
klata 112cm
biceps 39cm

Zdjęcia

Forma obecna:



Porównanie z redukcji-udanej- przeprowadzonej rok temu









Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2014-10-22 21:56:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
powodzenia kolego i witam ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Witam w dziale, miło słyszeć tak pochlebne opinie na temat naszych produktów



Jest nad czym pracować, ale wszystko zmierza ku lepszemu więc nic tylko życzyć powodzenia i zapewniać, że możesz liczyć na moją pomoc tak ze strony merytorycznej, jak organizacyjnej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Dzień 1-3

Praca, wolontariat w szpitalu i studia zabierają dużo czasu, postaram się wrzucać wypiski regularnie, czasami z pojedynczych dnii czasem- tak jak dziś- pakiecikami

Dieta:

Dzień 1
I 5 jaj
II 250g piersi z kurczaka
III 60g wpc
IV 200g sera półtłustego

Dzień 2
I 250g piersi z kurczaka

TRENING

II 60g wpc, gruszka
III 300g piersi
IV psychika okazała się słabsza, i nażarłem sie jak dzik- frytki, płatki, ciastka i różne napoje. Nauczka na przyszłość.

Dzień 3
I 5 jaj, 100g mięsa
II mięso z warzywami i zaprzyjaźnionego chińczyka



III 4jaja, 25g sera żółtego

TRENING

IV 60g wpc, gruszka

Treningi:

Dzień 2

A15
1 WYCISKANIE NA LAWCE SKOSNEJ 140/50/60kg x10r
2 PRZYSIADY- tutaj robie wersje ze sztangą z przodu- 50/60kg x 15r*
3 UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK STOJAC 8+10/10+12/12+14kg x 12r
4MLOTKI NAPRZEMIENNE (W SUPERSERII Z:)14/16/18kg x 15r
4PROSTOWANIEM RAMION W DOL12.5/15/17.5kg x 15r
5 WIOSLOWANIE JEDNORACZ NA WYCIAGU DOLNYM 10/15/20kg x 15r
6 UGINANIE NOG*
7 LYDKI A (wolny wybor)
8 PRZEDRAMIONA A
9 BRZUCH A

* kolano zaczęło protestować, więc nie chciałem go bardziej obciążać. Celem tego cyklu jest praca głównie nad głębokością siadu i stabilizacją kolana, miednicy, a nie ciężarami.

Dzień 2

B10
1 WYCISKANIE OD CZUBKA GLOWY SZEROKO, SIEDZAC40/50/60/70kg x 10r
2 PODCIAGANIE DO BRODY STOJAC (TYLKO DOLNA POLOWA RUCHU)SZEROKO 30/35/40/45kg x 10r
3 MARTWY CIAG 70/80/90/100kg x 10r
4 WYCISKANIE LEZAC 50/60/70/75kg x 10r*
5 ŚCIAGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO 40/50/60/70kg x 8r
6 FRANCUSKIE WYCISKANIE LEZAC 20/30/35/40kg x 9r**
7 PROSTOWANIE NOG 30/40/50/60kg x 10r
8 LYDKI B
8 PRZEDRAMIONA B
9 BRZUCH B

Wszyscy dziś chyba postanowili ćwiczyć wieczorem, zaduch na siłowni niesamowity.
*bardzo fajnie mi sie dziś wyciskało, spokojny oddech dodał duużo siły
** wszystko było by ok, gdyby asekurant... po prostu sobie nie poszedł.

Suplementacja

Przed treningiem 10g BCAA Xtra smak grejfrut bardzo fajnie orzeźwia, działanie czuc już przy drugiej porcji
Po treningu 3g wit. C oraz magnez.

Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2014-10-22 22:24:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Arabinhuo witam witam
PaWelSzEvc jest nad czym pracować, ale jak widać już raz się udało zrobić coś konkretnego więc i tym razem trzeba spiąć tłuste dupsko i odwalić kawał roboty
Dziękuje za przyjęcie do działu, jeżeli pomoc będzie potrzebna nie zawaham się prosić Tymczasem kończę ostatni posiłek i lecę w kime, jutro interwały i do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ojjjj, takie obżarstwo i chińczyk, tym bardziej nieplanowane na dobre nie wychodzi - stawiamy się do pionu!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Stawiamy stawiamy!
Jedzenie do pracy przyszykowane, za chwile pędzę na siłownie robić interwały



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Dzień 4

Praca, praca i jeszcze raz praca. Raniutko szybkie gotowanie szamy i trening. W wolnej chwili staram się ogarnąć nocleg na weekendowy zjazd na studiach.

Dieta
I 5jaj, 25g sera

Trening

II60g wpc
III-IV 250g łopatki wieprzowej



Trening

Interwały 1min wolno/1min szybko na rowerku x 30 min

Interwały dały w kość, ostatnie 15min bardziej na pół gwizdka, ale z treningu na trening będzie coraz lepiej

Suplementacja

Po treningu 3g wit. C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Czesc Po co ladujesz tyle vit C po treningu? No i jak odczules to dzialanie 10g bcaa na drugim treningu? A tak wogole to witamy w dziale i powodzenia w osignieciu celow. Bede zagladal i wtracal swoje 3gr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
warezz wit. C tyle żeby obniżyć w pewien sposób poziom kortyzolu. Zasady całego cyklu kiedyś opracował mi pewien mod z konkurencyjnego działu- podziałało więc wróciłem do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
Witam w naszym dziale , powodzenia :)

Please wait, installing muscle!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Top Activlab’s Cook - 500zł i roczny test czeka na Ciebie!

Wiecej