SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Mr. Bastard Project.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
PawelSzEvc
Fakt, jest tłusto, ale skoro jesz ogórki za kółkiem to będzie lepiej


Mówisz?
Dzisiaj interwaly zrobione, od przyszłego tygodnia dokładam jeszcze jedna porcje aerobów. Zaczynam od 30 minut i bede podbijał do 45
z tego co widze brzuch jest bardziej płaski, ładnie zeszło też z przedramion czy łydek, ale zeby miało to ręce i nogi trzeba bedzie poczekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Redukujesz od początku dziennika? Ile już zeszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Shrom
Redukujesz od początku dziennika? Ile już zeszło?


W sumie to ja od zawsze redukuje tym systemem to jest juz mój 3ci cykl czyli ponad pół roku już będzie. Zeszło w porywach do 18kg, ale wiadomo, odpuściłem troszke- tak jak pisałem, obżarstwo w weekendy- troszke popsuło efekt. Teraz na budziku jest circa 102kg i mam nadzieje, że do wyjazdu zejde poniżej 100kg. Potem w planach jeszcze jeden cykl redukcyjny.
Mniej więcej porównanie masz na 3ciej stronie dziennika, na pierwszym foto było 114kg. ostatnie to w granicach 96- ja tam tyle nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
No własnie widziałem te zdjęcia na trzeciej stronie i się troche zdziwiłem,że teraz jest gorzej :D Tak samo jest ze mną..Ale ja już tu żadnych spadków nie planuje i mam nadzieje,że ty również nie odpuścisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Shrom
No własnie widziałem te zdjęcia na trzeciej stronie i się troche zdziwiłem,że teraz jest gorzej :D Tak samo jest ze mną..Ale ja już tu żadnych spadków nie planuje i mam nadzieje,że ty również nie odpuścisz :)


Uwierz mi, sam sie zdziwiłem jak stanąłem na wadze
Mam czas, żeby sie zredukować chociaż wiadomo chciało by sie jak najszybciej. Na chwile obecną cisne tyle ile moge, jeżeli będe niezadowolony to prawdopodobnie od stycznia będe szukał kogoś mądrzejszego kto pomoże mi sie wyciąć na lato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
27.06.2015-Sobota

Trening

INTERWAŁY

15 x 20sek bieg 40sek trucht

Wyszło w porządku, jeszcze jedna sesja sprawdzająca i podbijam do 25/35.

Dieta
1.wpc, masło orzechowe

TRENING

2. 5 jaj
3. ser żółty
4. 200g mięsa

Napary i dodatkowa suplementacja.
Rano: kawa mielona, kakao
W trakcie dnie: pokrzywa, mięta
Na noc: melica, wit C, GABA


28.06.2015-Niedziela

Dieta
1. wpc, masło orzechowe
2. 5jaj,
3- 4. 250g sera


Napary i dodatkowa suplementacja.
Rano: kawa mielona,kakao
W trakcie dnie: zielona herbata, mięta
Na noc: melica, wit C, GABA

Dzisiaj się regenerujemy, jedynie zmiana w pracy ale te 10h szybko zleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Bd potrzeba pomocy to pisz


jak teraz masz rozłożone siłówka/interwał/cardio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
skorzystaj z Szevca... jest leniwy... wredny... i drze się ciągle na czlwieka ale miło się z nim redukuje... a przynjamniej mi i mojej żonie :) mimo naszych domowo wekendowych odbiegań od miski waga jak i sylwetka się poprawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Lubie jak się ze mnie korzysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
PawelSzEvc
Bd potrzeba pomocy to pisz...

Na pewno bede wdzięczny za pomoc przy wyjściu z tego mojego LCHF, mam jakiś wstepny plan ale bedzie wymagał skorygowania, tak samo jak suplementacja.
Potem będziem myśleć co dalej

PawelSzEvc
...jak teraz masz rozłożone siłówka/interwał/cardio?

z tego co widze wychodzi to tak: 3x siłowy, 3x cardio, 2x interwały. Możliwe, że za dużo tego wyszło wszystkiego.
W skali tygodnia : siłowy. interwal, siłowy, cardio rano i wieczorem, siłowy, interwał, off. W piątek myślalem żeby dołożyć to cardio.
... tylko bardzo nie krzyczcie

ulfbjorn
skorzystaj z Szevca... jest leniwy... wredny... i drze się ciągle na czlwieka ale miło się z nim redukuje... a przynjamniej mi i mojej żonie :) mimo naszych domowo wekendowych odbiegań od miski waga jak i sylwetka się poprawia

Juz zapisuje go na liste osób do wykorzystania... wróc, do poproszenia o pomoc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Top Activlab’s Cook - 500zł i roczny test czeka na Ciebie!

Następny temat

Mieszanie?

WHEY premium