SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1361429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Ja mu lubię dać popalić

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
joł

Piąteczkowy trening

1. WL 12/10/9/7/5/5/8/10
20/25/30/35/40/45x4/35/30
2. Rozpiętki 3x10
7/7/7x12
3. Bicek z supinacją 3x10
6/6/6
4. HT 4x15
60/60/60/60
5. Wznosy z opadu 4x25
6. Odwodzenie w bok 20/15/10/10/10 + drop x3
32/39/45/54/59 + 39/32/25


W sobotę DNT, kino - The Snowman - ( rozczarowana jestem, trailer był swietny i miałam wysokie oczekiwania a film okazał się bardzo słaby, o samej końcówce nie wspominając... ) a potem pizzunia z bakłażanem. Na zdjęciu jakos mało fotogeniczna wyszła ale była przepyszna. No a wieczór spędziłam z PS i Diablo w multiplayerze, od ostatnich miesięcy moja ulubiona wieczorna rozrywka



W niedzielę odsypianie po nocnym graniu. A popołudniu dwugodzinny trening na torze przeszkód Niezła zabawa. Przyznam, że napatrzyłam się na Viki i wynalazłam fajne miejsce, gdzie organizują tego typu spotkania. Od dawna chodziło mi po głowie zapisanie się na dodatkowe zajęcia - najpierw patrzyłam na pole dance, potem na strongmana, jogę ale nic mi tak do końca nie odpowiadało. A tym razem od razu wiedziałam, że to cos dla mnie!
Siłka super, wielki hangar w starym porcie (klimatycznie) dostosowana pod parkour, dużo miejsca, tor przeszkód z przeróżnymi zadaniami.

Już sama rozgrzewka była inna, ciekawa, zaskakująca. Cokolwiek trener by nie pokazywał wydawało się proste - robił wszystko z niesamowitą lekkoscią, zwinnoscią, powiedziałabym - gracją. Natomiast kiedy ja się za cos zabierałam to czułam się jak kłoda albo raczej głaz! Na rozgrzewce swingi na drążku - oburącz to jeszcze ale jednorącz... no comments potem balansowanie/chodzenie po rurce - dla mnie cos okropnego, na początku w ogóle nie mogłam złapać równowagi.
A sam tor przeszkód bardzo pomysłowy - podzielony na trzy częsci - na każdej z nich spędzalismy w grupach po 15minut. Było ciekawie - jedne triki łatwiejsze jedne trudniejsze. Z czego byłam zadowolona to wyskoki w dal z miejsca - nigdy nie byłam w tym dobra a pod koniec już całkiem daleko udawało mi się wyskoczyć. Najgorzej wskoki na skrzynię - blokada totalna, boję się. I takie skoki na rurkę gdzie w teorii masz skoczyć z ławki na rurkę tak aby na niej zawisnąć rękoma i nogami - przy pierwszej próbie tak ochoczo skoczyłam, że przywaliłam twarzą prosto w metalową rurę - szczęka mnie cały czas boli.
Fajna sprawa I baaaardzo duże wyzwanie.







Zmieniony przez - missInvincible w dniu 10/16/2017 4:53:42 PM

Zmieniony przez - missInvincible w dniu 10/16/2017 4:55:19 PM
3

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ciekawe to bardzo. Licze na filmiki ze skocznych zajęć ;) a te zajęcia strongman to co to miało być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
świetna sprawa , jak się było dzieciakiem to się tylko po rusztowaniach skakało


Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2017-10-17 09:48:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Miss sorki ale zaśmiałam się z części z rurką :P
Świetnie to wygląda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
natalijka - może kiedys, jak już wstydu nie będzie Na Strongmanie ćwiczenia typu tyre flips, keg carries, sled drags, log press etc. Brzmi dobrze, nie? Tylko musiałabym kawał drogi dojeżdżać.
Bziu - i fajna atmosfera, pełen luz, żadnej presji, wszyscy przyjaźni, pomocni. Podoba mi się to miejsce.
Fala- dokładnie! a teraz człowiek taki zardzewiały.
Paula - spoko, ja jak przywaliłam to też się smiałam mimo bólu

Powiem Wam, że dopiero wczoraj zauważyłam jaka jestem cała poobijana. Nie dosć, że mnie szczęka boli, dłonie w odciskach, to jeszcze całe nogi w siniakach i piszczele pozdzierane od nieudanych wskoków na skrzynię.


Wczoraj było DNT, na siłowni mają jakąs awarię i musieli zamknąć mam nadzieję, że do wieczora otworzą bo trenować mi się chce!

Zauważyłam, że nadal mam spory problem z trzymaniem się wyznaczonego celu. Cel mi się zmienia w zależnosci od humoru
Z jednej strony mam swoje cele sylwetkowe. Z drugiej, jak tylko mi te bóle pleców przeszły to najchętniej bym trenowała pod siłę. Z trzeciej, szukam dodatkowych zajęć, chociażby jak te powyżej, bo mam poczucie ''ciężkosci'' i chciałabym być bardziej zwinna, skoczna.

Co tam jeszcze...
Zabieram się do czytania ''Anatomii układu ruchu człowieka" Idy Wiszomirskiej. Jesli ktos może polecić dobrą książkę w tej tematyce, proszę pisać
Kończę przy okazji ''Pasję życia'' o Van Goghu - interesująca pozycja. Oraz ''Lampiony'' Katrzyny Bondy i jest to chyba najdłużej męczona przeze mnie książka do tej pory. O ile poprzednie dwie częsci naprawdę dobrze się czytało, tak tu Bonda przekombinowała. Ilosć postaci i wątków jest przytłaczająca, nie wiem już o co tam chodzi. Jesli ktos czytał i ma inną opinię, niech da znać.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Ale super miejsce Właśnie marzy mi się coś takiego u nas w mieście. Niestety tego typu obiektów brakuje. Znam tylko jedno podobne miejsce w PL, dość daleko ode mnie :( Zwykle różne lokalne drużyny biorące udział w takich biegach mają swoje tory przeszkód, niektórzy nawet robią takie tory we własnym ogródku Ale takich profesjonalnych, ogólnodostępnych miejsc nie ma.
A do siniaków i odcisków trzeba się przyzwyczaić Ja zwykle zaliczam bliskie spotkania ze ścianami, jak próbuje na nie wskoczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Co do książek to czytam teraz serię z Chyłką Remigiusza Mroza i serdecznie polecam jest 6 części i kończę teraz 5, niesamowicie wciągające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diablo multiplayer ryje banie konkretnie. Nie pamietam ile nocy spędziłam w ten sposób, zawsze wybierając postać wróżki ;) Pamietam Tez pierwsze zetknięcie na PCcie jeszcze, najlepsza gra rpg ever.


Zmieniony przez - lucy_ferr w dniu 2017-10-18 19:47:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium