SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Minia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
chleb tostowy pszenny to sredni wybór

a co z kaszą było nie tak?
czasem to kwestia odpowiedniego ugotowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Strasznie nierówno rozkładasz makro, szczególnie źle jest w węglami. W jednym posiłku masz 100 w innym 17 (?). Tłuszcze raz 3g raz 30. Staramy się (bynajmniej na początku naszej drogi) rozkładać makro równo, tak by dostarczyć sobie z każdym posiłkiem i ww i białek i tłuszczy. I ile masz tego białka? bo raz jesz 120g raz 150. Nie przekraczamy, ewentualnie do kilku gram...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Bziu nie mialam wyjscia, moj chleb orkiszowy na zakwasie, ktory sama robie,sieskonczyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Wiem Bazylka, tylko ze u mnie sniadanie jest bialko-tluszczowe, stad inaczej rozlozone makro. U mnie wiecej wegli okolotreningowo. Nie wiem czy tak moze byc? Gdzies wyczytalam, ze rano nie potrzebne nam wegle...
Co do bialek 100% racji, bede poprawiac.
Bziu jaglanka byla pyszna, napisalam, ze na pewno zjedzenie jej nie skonczy sie tylko na tym jednym razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
W domu mam szpital, corka ospa, synek infekcja pluc, z atakami atmy... Szykuje sie kolejna noc,matki czuwajacej...
Czy ktos doradzi mi czy dobrze robie, ze mam interwaly potreningu? Nie wchodzi w gre robie ich w DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Taa,ja ciagle patrze, zeby mi sie makro na caly dzien zgadzalo, nie koniecznie, rozkladam po rowno na kazdy posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nie mozna generealizowac z ty, ze rano wegle sa niepotrzebne
to zalezy
jesli ktos trenuje rano lub pracuje fizycznie lub od rana jest aktywny b np lata za dzieckiem to moze wgle rano bedę wlasnie jak najabrdziej potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Szczerze mowiac to nie widze roznicy jak odstawilam wegle w sniadaniu, a aktywnosc wciaz taka sama. Wczesniej jak mialam cardio w domu o 5 rano, na czczo, to zawsze byly wegle na sniadanie. Myslisz, ze powinnam wrocic do wegli rano? Tak byloby lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Miska na 16, 17. 06. 2017. Rozlozylam wegle, bialka i tluszcze rowno na kazdy posilek.
Co do interwalow po treningu dostalam odpowiedz w artykule:

https://www.sfd.pl/art/Trening/Czy_trening_aerobowy_szkodzi_przyrostom_siły,_mocy_i_masy_-a423.html

Z dobrych wiadomosci to udalo mi sie przespac 9 godzin nie pamietam kiedy tyle spalam. Dzieci wracaja do zdrowia, moze jednak bedzie Pierwsza Komunia w te niedziele.










Zmieniony przez - Domi Nz w dniu 15/06/2017 6:05:43 a.m.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Jest całkiem ładnie, wybieraj tylko produkty jak najmniej przetworzone, dżem, gotowe musli czy gotowy jogurt to słaby wybór ... Ale makro rozłożyłaś precyzyjnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W poszukiwaniu złotego środka - Fitneska21

Następny temat

Redukcja-dieta i ćwiczenia - ocenia i wskazówki

WHEY premium