SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

DT_Mikusi_Przygotowania do Zawodów i Nie Tylko^^

Wysłana -
Witam.
Nazywam się Mateusz.
Od pewnego czasu miałem zamiar przygotowania się do Pierwszych Zawodów
Kulturystycznych. No i w końcu się udało... zabrałem się do roboty. Aktualnie jestem na Redukcji. Szykuje się tak jak wspomniałem wcześniej
do pierwszego startu. Zakładam dziennik gdyż pomoże mi stabilniej zwrócić uwagę na siebie i moimi działaniami bd mógł się podzielić z Innymi. Zawsze coś ktoś dorzuci od siebie. A z racji tego że używam suplementów Activlab'u zamieściłem go w tym dziale :) Pozdroo.

Aktualnie ważę 88kg. Start planuje jako Debiut i powalczę w Juniorach :)
Dorzucam aktualnie foto:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Śledze
Wysłana -
powodzenia;)
Wysłana -
Lecisz z tematem, forma juz całkiem fajna, powodzenia
Wysłana -
Powodzonka!:) ile masz wzrostu
Wysłana -
bede patrzec :)
Wysłana -
No to tak... Od paru dni mam ostry zapierdziel w robocie. A pracuje w Firmie która robi przeprowadzki. Nie jest to praca marzeń. Ale dla Sportu i Marzeń robi się co tylko się da.
I czasami ciężko jest to połączyć. Ale staram się nie opuszczać treningów i jeść przede wszystkim czysto i sumiennie się przykładać. :)
Co do wzrostu . To mniej więcej mam 180.

A dziś poszła w ruch Klatka :)

-Wyciskanie sztangi na ławce skos góra 12x70 10x80 10x80 8x100
-Butterfly tutaj zrobiłem sobie dropsety od największego ciężaru i schodziłem co 2-3 sztabki. 3Serie.
-Wyciskanie skos dolny.. Tutaj już przechodzę do hantli. 15x33kg 12x41kg 8x50kg
- No i na koniec trochę inna forma przenoszenia hantli za głowę gdyż zrobiłem sobie to ćwiczenie na wyciągu. Polecam jak najbardziej. Rewelacjyjne na zakończenie trennigu klatki piersiowej.

Do tego 5 serii brzucha z obciążeniem i 40min interwałów.
Przed i po teningu zarzuciłem sobie 10g BCAA XTRA i 10g EAA XTRA.
Wysłana -
Ważne, że jest co robić, nikt nie mówi że to do końca życia!
Wysłana -
No tak :) Na kurczaka nie zabraknie :D
Wysłana -
Witam.
Obecnie na dzień dzisiejszy zakończyłem redukcje. Poprzez nią chciałem dopatrzyć się braków.. No i wyszło. Do poprawienia Klatka piersiowa. Nogi - przede wszystkim ich wielkość. No i Grubość pleców. Tego brakuje jak widać na Fotkach.
Od dziś do poniedziałku robię sobie delikatną przerwę od Treningów.
Moje ciało potrzebuje delikatnie podjeść i nabrać siły.. A przed wszystkim odpocząć i zregenerować się.

Od poniedziałku wjerzdżam na Masę.. no i tak przez najbliższy czas. Mam nadzieje i bd nad tym pracował żeby odłożyło się jak najmniej fatu. I zbudować jak najlepszej jakośći mięsko :)

Nie Marnujemy Czasu Panowie !!! Działamy !!! :)
Wysłana -
Wrzuć foty (odstęp casu niedługi, ale jednak oficjalny koniec redu) - będą dla porównania!
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź