SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Malinka123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
spróbuj potrenungu

na obiad jadłaś ryż z bananem i serkiem wiejskim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
albo możesz po prostu wypisywać. mnie też się nie chce bawić w zrzuty

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no ten trening srednio mi się widzi...
możesz wysłać wszystkie plany, które masz?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
Teapot
PoTreningu ma chyba najlepsza opcje wyliczania miski i robienia zrzutów. Tylko zdecydowanie wygodniej to robic na komputerze. Planujesz jedzenie na bieżąco czy z wyprzedzeniem?


Na razie na bieżąco. Kolacja reguluje sobie makro z dnia i kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
bziubzius
spróbuj potrenungu

na obiad jadłaś ryż z bananem i serkiem wiejskim?


Hehe, wiem, wiem Na szybko i na słodko, @ mną kierowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
kebula
no ten trening srednio mi się widzi...
możesz wysłać wszystkie plany, które masz?


Mówisz? Ok, wyśle z tego tygodnia jak będę przy komputerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
kebula
no ten trening srednio mi się widzi...
możesz wysłać wszystkie plany, które masz?


Kebula przesyłam wszystkie treningi z tego tygodnia. Plus interwały po 30-40min na orbitreku we wtorek i na rowerze w sobotę. Czwartek i niedziela rest.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
I ponawiam pytanie jak nauczyć się podciągać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
jak na Twój staż to trening jest za długi i za bardzo oparty na maszynach.
podciągać nauczysz się tylko podciągając, z tym że z pewnymi modyfikacjami, a tymczasem w planie nie masz ani razu wiesz, tak samo jak z pływaniem- jak nie wejdzziesz do wody to się nie nauczysz
tak więc, po pierwsze, musisz wprowadzić do planu opuszczanie na drązku lub podciąganie z gumą(opuszczanie jest jednak lepsze): duża liczba serii i mała liczba powtórzeń. dobrze się sprawdza 10 serii po 3 powtórzenia.
dodatkowo, w ramach rozgrzewki mozesz sobie powisiec na drążku i próbować się podciągać zaczynając ruch łopatkami (tak, jakbys miała na plecach pelerynę, ale chciała ją zrzucić bez użycia rąk)
poza tym, 30-40 minut na interwały to stanowczo za dużo. ba, to nawet dużo jak na kardio. wnioskuję, że poprostu nie robisz ich intensywnie, bo ja mam dosc po 10 minutach. interwał trwa nie więcej niż 20 min, maksymalnie 25. masz pulsometr?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
Trening 25.03.2017:
Interwały na rowerze: 25min, jazda rekreacyjna: 60min


Trening 26.03.2017 (miało nie być, ale pogoda mega, więc delikatnie i rekreacyjnie):
Jazda na rowerze, rekreacyjnie: 90min


kebula
jak na Twój staż to trening jest za długi i za bardzo oparty na maszynach.
podciągać nauczysz się tylko podciągając, z tym że z pewnymi modyfikacjami, a tymczasem w planie nie masz ani razu wiesz, tak samo jak z pływaniem- jak nie wejdzziesz do wody to się nie nauczysz
tak więc, po pierwsze, musisz wprowadzić do planu opuszczanie na drązku lub podciąganie z gumą(opuszczanie jest jednak lepsze): duża liczba serii i mała liczba powtórzeń. dobrze się sprawdza 10 serii po 3 powtórzenia.
dodatkowo, w ramach rozgrzewki mozesz sobie powisiec na drążku i próbować się podciągać zaczynając ruch łopatkami (tak, jakbys miała na plecach pelerynę, ale chciała ją zrzucić bez użycia rąk)
poza tym, 30-40 minut na interwały to stanowczo za dużo. ba, to nawet dużo jak na kardio. wnioskuję, że poprostu nie robisz ich intensywnie, bo ja mam dosc po 10 minutach. interwał trwa nie więcej niż 20 min, maksymalnie 25. masz pulsometr?


Nie podchodzę do drążka na siłowni bo wstyd.... Serio kupa śmiechu, nawet dla mnie Ale mam w domu i podchodzę do niego często, rezultat: marne jedno (raczej pół) podciągnięcie. Ale będę próbować tak jak piszesz.

Co do tych interwałów należy się wyjaśnienie, a raczej objaśnienie. Robię 30/60 x 10 powtórzeń, potem w umiarkowanych tempie 3min i znowu powtarzam. Staram się robić na maksa, jasne, że ostatnie powtórzenia to już wymiękam. Reszta czasu gdy mam np 40min, to pedałuję rekreacyjnie. Przedłuża się to bo np muszę dojechać do domu , lub jest łądna pogoda i nie chce mi się wracać (zazwyczaj robię na rowerze w plenerze).

Nie mam pulsometru. Radzisz nabyć?

Co do samego treningu rzeczywiście długi i czasem nudnawy, wczoraj trafiłam na filmik Sakera z WK o FBW dla początkujących. Filmik z listopada 2016, trening dla kobiet jak poniżej. Co sądzicie o nim?
Dziś rano wypróbowałam i jak dla mnie spoko ( w ramach łydek wspięcia na palce). I nie wiem czy allachy dobrze robię.
Wieczorem wrzucę żywienie z dzisiaj i trening.





Zmieniony przez - Malinka123 w dniu 2017-03-27 13:10:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o pomoc w ulozeniu cwiczen

Następny temat

Tabletki anty, a brak efektów odchudzania ?

WHEY premium