SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Malinka123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
Dieta z 25.04.:

Śniadanie: jajecznica z chlebem 7 ziaren i szynką swojską
II śniadanie: sernik z kaszy jaglanej i pół jabłka
Obiad: pierś z kurczaka, makaron z brokułami, słonecznikiem i czosnkiem (z wczoraj)
Kolacja: chlebek daktylowo bananowy

Chlebek robiłam z przepisów Ladies, jest nieziemski!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
Opis śniadań na odwrót.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
26.04.2017:

Dieta:
Śniadanie: chlebek daktylowo bananowy
II śniadanie: jajecznica z szynką i szpinakiem, z chlebem owsianym na zakwasie
Obiad: gulasz z mięsa mielonego z indyka, kasza jaglana.
Kolacja: kielbaska drobiowa i pieczywo chrupkie

Trening:
Rest

Byłam dziś na basenie, ale plywalam rekreacyjnie, do tego sauna. Jutro rano siłownia na rowerze

Co do diety to planuje śniadanie i obiad a kolację już wg pozostałych kcal i makro. Pomaga zdecydowanie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
bziubzius
menu brzmi przesmacznie


Dziekuję Czasem się zastanawiam czy nie za dużo przetworzonego wpada, jednak staram się rzadko jakieś kiełbaski, makaron, pieczywo inne niz na zakwasie. Mieszkam na wsi, więc wędlinki mam swojskie, choć i tak nie często kupujemy bo bardzo drogie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1305
Malinka123
Dziekuję tak inaczej, bo nie myślałam, żeby je tu wstawiać.


No ale widzisz, wstawiłaś i świetnie, bo można napisać: Szacun za efekty :D. Zresztą po Twojej twarzy też widać zadowolenie - i to najważniejsze! :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Wszyscy wstawiają fotki to czemu Ty masz nie wstawiać zawsze to dziennik ciekawszy :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
27.04.2017:

Trening:
siłowe ok 60min (poniżej rozpiska)
szybki chód 50min
rower 20min








Zmieniony przez - Malinka123 w dniu 2017-04-28 14:08:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
Melduję sie po majówce. Spontanicznie wyjechałam w Góry Stołowe, a więc był luz zapiskami diety i ruchu, co nie znaczy, że poluzowałam całkowicie.

Ostatnio dużo czytam na temat diet, możliwości, kombinacji i trafiłam na osoby, które tak jak ja maja lub miały problem z kortyzolem. U mnie problem odnawia się co jakis czas, ale już nie leczę się hormonami, staram sie za każdym razem sama sobie radzić. Ale! Dopiero teraz trafiłam na artykuły, że takie osoby powinny stawiac na węgle w diecie. A więc testuję małą rekompozycje makro, a także rotacje: 1650kcal DNT, 1912 DT. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce

Dieta i trening 04.05.2017:

Śniadanie: banan i truskawki
ll śniadanie: placuszki z maki gryczanej z twarożkiem i truskawkami
Obiad: potrawka meksykańska (moje dzieło, dam przepis, bo obłędne wyszło) z kaszą jaglaną, kapusta kiszona
Kolacja: chleb żytni na zakwasie z polędwicą łososiową, 2 pomidory ze szczypiorkiem i siemieniem lnianym











Zmieniony przez - Malinka123 w dniu 2017-05-04 20:57:50

Zmieniony przez - Malinka123 w dniu 2017-05-05 07:16:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o pomoc w ulozeniu cwiczen

Następny temat

Tabletki anty, a brak efektów odchudzania ?

WHEY premium