SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Majkel robi nogi

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Witam wszystkich.
Mam na imie Michal, trenuje ok 1,5 roku.
Postanowilem bezczelnie otworzyc swoj blog na nowo w dziale 35+. Dlaczego? Bo juz prawie 33 na karku, oczywiscie w zaden sposob nie obliguje mnie to do obecnosci tutaj, jednak atmosfera w tym dziale jest jedyna i niepowtarzalna i czuc, ze wlasnie tutaj ludziom sie chce i robia to co kochaja.
W dziale dla poczatkujacych ciagle tylko pytania o plan i cwiczenia na klate...

Tu link do moich dotychczasowych zmagan:
http://m.sfd.pl/[BLOG]_xtras2001,_100x100,_czyli_osiagnac_niemozliwe-t1145713-s25.html#post-18385571

Jak nazwa wskazuje robie nogi . I tak nie rosna - nie wazne. Zawsze lubilem ta partie i od poczatku na silowni chcialem miec wielkie kopyta. Czy to sie kiedykolwiek uda? Nie wiem, ale wiem, ze beda silne.
Oczywiscie gore tez cwicze, ale priorytet to zawsze nogi.

Aktualnie z przyczyn osobistych cwicze 3x w tygodniu. Jeden dzien to FBW - fronty, mc klasyk, ohp i lawka stricte silowo, kolejne dwa trening gora/dol z nastawieniem na hipertrofie bardziej.
Duzo podciagania na drazku i mam nadzieje wrocic do dipow.

Niestety idealem nie jestem i lubie posiedziec do pozna (jak dzis) albo napic sie alko (jak dzis .

Bede tu wpisywal swoj progress, ale tez jakies luzne przemyslenia. Mam nadzieje, od czasu do czasu ktos tu zajrzy.

Pozdrawiam i ide spac, jutro trening... nog :S.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.
Jak widać są osoby co lubią trenować nogi a nie tylko zestaw letni
Powodzenia zatem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12160 Napisanych postów 22000 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627349
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i film z siadów - obowiązkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862




Tutaj 105kg back squaty, nie wiem dlaczego raz jest swietnej jakosci, a raz nie.
Jezeli wyswietli sie Wam pikseloza, sprobojcie odswiezyc.





Nogi z rana, szalu nie ma :D



Zmieniony przez - xtras2001 w dniu 2018-01-20 10:47:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobre siady, mobilność kozacka może jeszcze niestabilnie ale ok. Ale skąd pomysł zabierania sztangi z tej strony? Spacery do tyłu na zmęczeniu to niepotrzebne ryzyko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Od poczatku tak robie.
Kiedy sprobowalem odwrotnie, to bylo... Dziwne.

Ale juz nie pierwsza osoba jestes, ktora zwraca mi na to uwage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To się oducz
Na razie to tylko stówka, walnąć w rack na wstecznym z dwiema stówkami skończy się tragicznie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12160 Napisanych postów 22000 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627349
Przyczepność skarpetek na pseudo parkiecie jaka jest??? Poślizg mocno prawdopodobny czy tylko na filmie tak wyglada? Fajnie na dole - podwozie się nie zawija - gratulacje.
Fans ma 100% racje. To pierwsze czego ogarnięty trener uczy - żeby odkładać do przodu a nie do tylu. I jeszcze na poślizgu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
33 lata to już za stary jesteś żeby ćwiczyć. Proponuje odpuścić
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Szczypior.trenuje
33 lata to już za stary jesteś żeby ćwiczyć. Proponuje odpuścić


Czyli pora umierać
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs :Włączamy napęd 4 x 4,czyli robimy masę, III etap str 30

Następny temat

czy potrzebujemy aminokwasów BCAA do swoich treningów?

WHEY premium