SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Luko- Lafay i bieganie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Witam wszystkich!


Wiek :35
Waga :88
Wzrost :180
Staż treningowy:Parę lat temu biegałem + trochę kalisteniki
Obwód pasa:91
Obwód klaty:106
Obwód uda:64
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :brak
Stan zdrowia:Ok
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:brak


Cel:Zrzucić oponkę, poprawić sprawność i wytrzymałość zasiedziałego organizmu.

Trening:Jak w tytule będzie to trening Lafay a czyli w domu i z własnym ciężarem ciała oraz bieganie. Trening zacząłem 2 tygodnie temu, teraz zaczynam
3 tydzień. Początek bardzo ciężki , okazało się że jestem w stanie zrobić tylko 10 pompek i 3 dipy:(
1 tydzień:5 treningów
2 tydzień:3 treningi + 2 truchto-biegi na przetarcie
3 tydzień: (czyli obecny )2 treningi + 2 biegi

Jutro wrzucę tabelkę z ćwiczeniami.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607483
Luko najpierw musiałabym kupić krowę
I ta pizza z ogniska, aż żal zaglądac do Twojego dziennika, zazdroszczę takiego jedzonka.
O ser pytałam z ciekawości, bo nigdy nie widziałam, żeby ktoś robił, nawet u babci w dzieciństwie. Twaróg owszem, babcia robiła, ale takiego ser nigdy, ciekawe jak smakuje. Szkoda tylko, że trzeba tyle czekać.
Jak będę kiedyś w okolicy to wpadnę z wizytą na degustacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Bede zaglądał.
Szalu nie ma, ale sylwetka nie jest tragiczna (jak moja;D).

Wrzuc jakas rozpiske z treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607483
Jak jest bieganie i kalistenika to będę zaglądała, bo obie rzeczy lubię. Takie połączenie to dobra baza pod moje ulubione biegi z przeszkodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Cześć!
Lafay - kiedyś robiłem przez kilka tygodni.
Przestałem, bo nie mogłem robić podstawowego ćwiczenia - dipów (ze względów zdrowotnych).
Bonusowe książki o metodzie Proteo masz przestudiowane?

Do poczytania:
https://www.sfd.pl/clown_się_zabiera_za_ćwiczenia_metoda_Lafaya-t827243.html

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Witajcie!
Xtras masz rację może nie ma tragedii ale czas wziąc się do roboty.

Viki twój dziennik sledzę z ukrycia od jakigoś czasu i dajesz czadu. Biegi OCR fajna sprawa.

Panteon dzięki za linka czytałem Lafay'owcow na tym forum było z ośmiu, pierwszego czytałem dziennik wazzupa masa przydatnych informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Możesz też podpatrzeć prezentację ćwiczeń, bo jak zaczniesz pisać:
B7 - 5,5,5,5,5
C3 - 7,7,7,7,7
to nikt nie będzie wiedział o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Racja chcialem napisać dzisiejszy trening żeby było zrozumiale dla wszystkich i zwątpiłem zrobie rysunki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Powodzenia !

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627071
Cześć! Popodglądam sobie w celu edukacyjnym bo pierwszy raz słyszę nazwę treningu.
Patrząc na Twoje zdjęcia - fajna, proporcjonalna sylwetka, faktycznie trochę "zasiedziała". Czy masz wadę postawy? Zwykle do zdjęcia się podświadomie prostujemy - a Twoje zdjęcie z boku pokazuje że jesteś lekko przygarbiony, to też "wywala" brzucha. I sposób w jaki ustawiłeś stopy na wszystkich zdjęciach też nie jest naturalny... Nie jestem fizjo. Taka obserwacja... Być moze przygarbienie wynika ze słabych mięsni pleców i brzucha, a stopy sa wynikiem jakiejś rotacji w miednicy? Nie wiem czy w ogóle lub w jaki sposób moze to przeszkadzać/nie wopływać na Twój plan ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130560
Paatik
Cześć! Popodglądam sobie w celu edukacyjnym bo pierwszy raz słyszę nazwę treningu.
Patrząc na Twoje zdjęcia - fajna, proporcjonalna sylwetka, faktycznie trochę "zasiedziała". Czy masz wadę postawy? Zwykle do zdjęcia się podświadomie prostujemy - a Twoje zdjęcie z boku pokazuje że jesteś lekko przygarbiony, to też "wywala" brzucha. I sposób w jaki ustawiłeś stopy na wszystkich zdjęciach też nie jest naturalny... Nie jestem fizjo. Taka obserwacja... Być moze przygarbienie wynika ze słabych mięsni pleców i brzucha, a stopy sa wynikiem jakiejś rotacji w miednicy? Nie wiem czy w ogóle lub w jaki sposób moze to przeszkadzać/nie wopływać na Twój plan ćwiczeń.
Kurcze!
Mnie nikt nie chciał tak szczegółowo nie analizować i muszę sam wyszukiwać na co mam zwrócić uwagę.

Sam długo korzystałem z dobrodziejstwa pompek, podciągań na drążku, przysiadów na jednej nodze i brzuszków na podłodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Hej Paatik Shadow i Ojan!
Panie Janie u mnie same wady i dlatego taka dogłebna analiza;)
Masz rację Patik dopiero jak zrobiłem zdjecia zauważyłem że się garbie,jeden bark mam niżej a nogi nie wiem jak biegam są ok:D.Walcze z przykurczami po każdym treningu rozciągam się min.20 minut i bede zwiększał do 60 min bo jest kiepsko.Myśle też o wizycie u jakigoś fizjo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS Test nr 5: Z High Kick 2.0 wg kabo9

Wiecej