SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT IKEBANA/WSPol Szczytno

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
Witam wszystkich użytkowników. Zakładam dziennik do zapisywania swoich treningów, spostrzeżeń i badania postępów. Kilka słów o mnie: mam 19 lat, waga 80 kg, wzrost 185 cm, trenuję siłowo od 5 miesięcy, jednak teraz rozpoczynam trening CrossFit. Na początku bez szaleństw. Traktuje go jako przygotowanie pod egzaminy do WSPol w Szczytnie, które odbędą się w lipcu.

CEL zgubienie kilkogramów, wyrobienie odpowiedniej wytrzymałości, wzrost siły i kondycji
SPRZĘT ćwiczę w domu, mam hantle i obciążenie, do tego domowym sposobem zrobiłem sztangę, dodając na metalową rurę baniaki z wodą
BUDOWA TRENINGU trzy dni treningu, jeden dzień przerwy.
SUPLE WPC Econo v2, BCAA, kreatyna od przyszłego tygodnia

Dziś rozpocząłem. Na razie bez fajerwerków, bo nie może ich być, ponieważ dopiero zaczynam. Dzisiejszy WOD to bieganie stałym tempem.

30.04.2012
Bieganie. Przebyte około 2,5 km w czasie około 15 minut (mogę się mylić, nie mierzyłem dokładnie).
Nie biegałem kilka miesięcy i dało się to odczuć. 2,5 km to żaden wyczyn. Z czasem musi być lepiej.

Jutro w planach ćwiczenia gimnastyczne + ćwiczenia siłowe: martwy ciąg, wiosłowanie hantlem, push press i wspięcia na palce z hantlami.

To tyle. Zapraszam, proszę o uwagi bardziej doświadczonych. Ostra, ale konstruktywna krytyka mile widziana.

Pozdrawiam, ikebana.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
U mnie ciągle pada, więc trening z piłką lekarską na powietrzu musiałem odpuśćic. Byłem na siłowni i z ciekawości zrobiłem trening przy użyciu maszyn :)

TRENING 16.05.2012
1. Prostowanie nóg w siadzie 3x12
2. Ściąganie rączki wyciągu górnego w siadzie nachwytem 3x10
3. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3x8
4. Uginanie ramion ze sztangą 2x10
5. Wyciskanie francuskie sztangi 2x10
6. Wspięcia na palce z ciężarem na barkach 2x10
30 rzutów piłką lekarską w ścianę

Użyłem dzisiaj maszyn w celu sprawdzenia jak będzie się ćwiczyć :) ogólnie było ok, ale to chyba nie jest dobry sposób na zbudowanie siły najbardziej dało w kość ćwiczenie na łydki, aż poczułem pieczenie. Liczę na poprawę pogody, bo ciężko będzie rzucać w deszczu

Zmieniony przez - ikebana w dniu 2012-05-16 12:37:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 dni treningu i jeden przerwy, ale do tych trzech zaliczasz też bieganie tak? Z formą słabo jeśli 2,5km Cię wykańcza, ale treningi są po to, by się poprawić, więc zap*****laj i będzie dobrze
Drążek już masz? Bez tego da się trenować, ale jest to poważny mankament i dobrze byłoby gdybyś coś wykombinował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
Tak bieganie też się to wlicza :) no fakt z formą słabo, zapuściłem się. Jutro program Barbara + napisany wyżej kompleks. Drążek na razie zastąpie trzepakiem, który mam na podwórku :D próbowałem, da się podciągać. Jedno pytanie: mogę zrobić program Barbara rano, a kompleks po południu? Nie wiem czy dam radę to wykonać zaraz po sobie bez przerwy. Dzięki za słowa otuchy, musi być dobrze.

Zmieniony przez - ikebana w dniu 2012-04-30 22:50:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Barbara + kompleks z taką formą? Daj spokój Zrób jeden trening. Ja zrobiłem dzisiaj o 12 trening i raczej nie porwałbym się na drugi w ten sam dzień, chyba, że bieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
W sumie to racja. To jutro Barbara, a w środę kompleks?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o świetnie, będę zaglądał, powodzenia ;) po maturach też zakładam dziennik treningowy więc nie będziesz sam.

Zmieniony przez - sqa w dniu 2012-04-30 23:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
O super :) ja nie czekam do zakończenia matur nie wyrobię się z przygotowaniami :) dorzucę bieganie w środę wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm testy w lipcy ;> do szkoły startujesz ?? bo ja startuje, oczywiście biegam i podciągam się ale nic poza tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
Tak do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie :) bieg wahadłowy 20 razy 10 metrów, rzut piłką lekarską 2 kg, wyskok dosiężny i bieg z przewrotem. No ja w podciąganiu jestem słaby ;/ Ty też tam, czy WSOWL Wrocław?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiadomki włączone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrocałw ;)) kurcze żałuje że do szczytna papierów nie złożyłem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WOD: Angie (wasze czasy, serie)

Następny temat

DII: Dieta paleolityczna do oceny

WHEY premium