SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 393433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
No tempo masz zabójcze . Szkoda że rezygnujesz, zostały tylko 2 tygodnie. Z redukcją tez koniec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
nie. redukcję robię dalej, może nawet dłużej niż do końca czerwca ale konkurs zostawiam.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Gwid
nie. redukcję robię dalej, może nawet dłużej niż do końca czerwca ale konkurs zostawiam.


No to jestem ciekaw efektów . Ja zrobię jeszcze III etap, choć jakiś spektakularnych sukcesów raczej nie będzie, ale też redukuję dalej. Chcę dojść do wagi z przed 3 lat - 82 kg, ale spokojnie, z jak najmniejszą strata mięśni i siły . Poza tym mam ekstra dżinsy, które kupiłem dwa lata temu i ubrałem je ze 3 razy, niestety są za ciasne , redukuję, póki nie będą mi pasować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Gwid - musiałem zmniejszyć szybkość odtwarzania gdyż fruwałeś jak mucha i posuwałeś jak królik
Trzeba mieć kondycję na takie ćwiczenia.
Szkoda, że taki wysiłek bez diety nie przekłada się na wygląd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
Gwid - musiałem zmniejszyć szybkość odtwarzania gdyż fruwałeś jak mucha i posuwałeś jak królik
Trzeba mieć kondycję na takie ćwiczenia.
Szkoda, że taki wysiłek bez diety nie przekłada się na wygląd


Pan już patrzy ze skażonego punktu widzenia bo całe życie stara się pan "wyglądać" jak kulturysta. Niestety kulturystyka pomimo iż daje fajną i solidną bazę to pozostaje przede wszystkim sztuką iluzji oraz wykorzystywania zabronionych substancji na wyższym poziomie.
Panie Janku po co mam trzymać dietę i umartwiać swoje ciało i psychikę? mam w kupę stresów związanych z prowadzeniem działalności oraz rodziną, na chu mi kolejny punkt do umartwiania? rozmawiałem z ludźmi którzy byli prawdziwymi sportowcami a nie to co dział +35 - sportowcy z odzysku. myśli pan że oni mieli szczęśliwe dzieciństwo bo sobie trenowali do poziomu chociażby europejskiego? pomimo medali to przeważnie żałują że spędzali czas na sporcie a nie na poznawaniu i uczeniu się życia.
Jak zwykle złoty środek panie Janku - najwidoczniej moja sylwetka nie jest sylwetką estetyczną i nie zamierzam się katować ani poświęcać rodziny żeby udowodnić że jest inaczej.
1

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Gwid - to nie była aluzja do Twojego wyglądu lecz stwierdzenie potwierdzające regułę.Żaden sportowiec nie wygląda tak jak kulturysta i to mimo olbrzymiej pracy z ciężarami. Nikomu oprócz kulturysty nie jest potrzebna taka rzeźba i separacja mięśniowa jaką on ma na scenie (poza okresem startowym to czasem nawet nie można go odróżnić od innych spaślaków).
Chodziło mi o to, że żadne intensywne ćwiczenia bez diety nie wpłyną w sposób wyraźny na wygląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
ma pan rację w tej kwestii.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
19-06-2017r DT sztangi

rwania z różnych płaszczyzn, katów itp. przysiady tył

21-06-2017 DT sztangi + WOD

podrzuty z różnych płaszczyzn, kątów itp. przysiady przód

DL deficyt 5 cm + WOD w parach 25 min

23-06-2017 DT
Chipper tc 50 min - where is my 6 pack

1 km run
100 DU
90 brzuchów
80 russin twistów( 1 to lewo prawo)
70 burpees to 6''
60 v-sits
50 leg rises to rig
40 holow rocks
30 xleg rises to bar
20 scorpions
10 ttb
1 km run

Narka


Zmieniony przez - Gwid w dniu 2017-06-23 22:14:17

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
Trenuję, żyję i powoli jak ten żuczek gnojowy pcham swoją kuleczkę. Wchodzę na dietę ~3 kkcal bo nie mam pary na treningach( nawet 110 kg na przysiady to dużo), regeneracja nie wchodziła już a fat nie schodził od około 3 tygodni. pochorowałem przez tydzień od wchodzenia na Śnieżkę oraz mam zapierdziel w pracy jakich mało. Pisać mi się nie chce bo tutaj już zostali sami trójboiści i kulkoboiści.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Nie było Ciebie to tylko Tibes się pokazywał.
Jest was tylko dwóch takich samych zapaleńców.
Kulturyści ciągle walczą o poprawę sylwetki!

Dobrze, że żyjesz!!!
Jedz więcej węgli a mniej tłuszczu a będzie siła i brzuch mniejszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

Wiecej