SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 395788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
tak, leki nadal przyjmuję przeciwzapalne + witaminy + maści + rytuały ludowe
1

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Zapalenie kaletki maziowej łokcia. Kolejne 2 tygodnie w plecy i lekki antybot. Masa idzie.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Gwid
Zapalenie kaletki maziowej łokcia. Kolejne 2 tygodnie w plecy i lekki antybot. Masa idzie.
Szybko postawiona diagnoza
Leczą Cię tak samo dobrze jak mnie

Wracaj do kulturystyki!
To sport dla seniora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
oprócz antybiotyków ja bym dorzucił co nieco suplementacji, MSM, kolagen albo nawet grubiej, może to co Wzorek polecał - Solcoseryl w zastrzykach,
albo peptydy też w zastrzykach - jak będziesz zainteresowany to podam Ci czego szukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
Zdrówka Gwidzie !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Gwidu zdrówka!

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Kontuzji nadal pełno więc jako regen wybrałem urlop z rodziną w górach. Zastanawiam się nad rozpoczęciem kariery szachisty.
udało mi się na desce w końcu osiągnąć 70 km/h. Kto jeździ na nartach i pyka 80-90 km/h bedzie wiedzial co wtedy czuje czlowiek. Zastanawiam się uczciwie nad przejściem na narty bo za wolna deska już zaczęła być.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
to wielkie musiałyby być te szachy ! 3 maj się, w końcu minie

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Czołem panowie i panie z działu +35.

Jako że zakończyłem reanimację naderwanego tricepsa ( pozdro crossfit a raczej prawilny dwubój i chęć bicia rekordów) wracam na sikę. Dzisiaj miałem pierwszy trening na zasadzie rekonesansu czy ręka już sprawna i czy mogę myśleć o podjęciu jakiegokolwiek wysiłku fizycznego.
Łapka zdała egzamin, podobnie jak reszta ciała ale przypuszczam że jutro czy pojutrze fala zakwasów mnie lekko unieruchomi.

Jaki jest plan - na razie na spokojnie przez cały listopad dojść do 70-75% tego co kiedyś było zwykłą serią roboczą. Dzisiejsze "ciężary" ( dumne słowo) zniszczyły mnie nie wspominając o tym że 8-12 rep to ja ostatnio w zeszłym roku robiłem i to było cardio

Narzędzia - na razie przez miesiąc FBW A+B z naciskiem na wielostawy ale bez przegięcia i bez angażowania tony stabilizatorów typu pasy, paski itp. Ciężar maks 70-75% tego co za prima.

Ilość - zaczynam 2 razy tydzień ( ograniczenia czasowe) ale znając mnie wymknięcie się w sobotę też będzie miało miejsce i tak dobijemy do 3.

Dieta - zobaczymy jak organizm zareaguj znowu na ruch. liczę że sam się ustabilizuję i obejdzie się bez drastycznych cięć. strasznie nie wyglądam bo masa w części została, po prostu "spuchłem" no i główny magazyn czyli oponka załadowany waga na poziomie 101-103.

Badania - wykonałem całą morfologię, cholesterol, testosteron i składniki( mg + fe). Wszystko w normie za wyjątkiem lekko przekroczonego LDL ( całe 0,8 na 115).

Foty - raczej nie ma co pokazywać, jestem grubszy i bardziej łysy

Jako że typowo z siłownią miałem rozbrat prawie 2 lata chyba mogę powiedzieć że startuję jako świeżak.

Acha co do crossfitu i mojej przygody z nim. Nadal polecam wszystkim normalnym, zrównoważonym ludziom tą ciekawą dyscyplinę. Jeśli natomiast jesteś lekko pierdo@#$@#4 i jak pojawia się słowo rywalizacja ślinisz się jak pies Pawłowa to lepiej się za to nie bierz A dwubój ? Przepiękny sport ale trzeba od dzieciaka nabrać prawidłowych wzorców bo taki stres jaki tam jest na układ nerwowy to w życiu nie miałem.

Tak więc zakasam rękawy i biorę się do roboty bo mi synowie powiedzieli że oni nie chcą grubego taty bo będę słaby ( słowa 5-latka).

Hejka
3

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Wszelki duch pana Boga chwali. Zmartwychwstał

ps. Bój się Boga Jaśku, mam nadzieję, że na dłużej. Kabo bardzo się stęsknił, nikt mu nie chce hejtować


Zmieniony przez - fanss w dniu 30/10/2018 22:08:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium