SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 395239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130917
Gwid
Obiecane materiały

niezaliczona próba bo więcej niestety nie mam





Była moc i energia a zabrakło odrobinę techniki.
Szlifuj się dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jak dla mnie oderwanie prawej pięty było po sygnale, ale może sędziowie byli za bardzo spięci
dobrze było jak na debiut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345928
Gwid --gratulacje --pięknie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Jawor50
Gwid --gratulacje --pięknie :)


to Tobie gratki bo co miesiąc praktycznie gdzieś startujesz

kabo9
jak dla mnie oderwanie prawej pięty było po sygnale, ale może sędziowie byli za bardzo spięci
dobrze było jak na debiut


Dzięki, ogólnie teraz mam ciśnienie na poprawę, niby tylko 10-15 kg w każdym z bojów ale cel jest. Jak poczytałem ile Daszek podnosi ważąc 25 kg mniej to mnie zgięło ile czasu zmarnowałem. śmieszne 5 kg co rok i solidny wynik sam się robi na "starość"....

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Trenuję, barki mam przemęczone i jak grupa leci teraz dójki a za tydzień single to nie nadążam i kończę na wynikach -10 kg do rekordów. cleany ładnie, przysiady też ale przeguby nie wyrabiają. piszę mało ale trenuję. pozdro

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Nie mam komu i za co się rewanżować bo nie żywię żadnej urazy.
Mam inne priorytety aktualnie i rok 2018 nie zapowiada się zbyt mocno treningowo. Raczej skupię się na tym w czym jestem lepszy a nie jest to trening.
Powodzenia w święta i nowym roku bo ja właśnie w szpindlerowym młynie siedze na nartach z rodzina. Moj 6 latek dzisiaj sam zjechał z niedźwiedzia tzn. Z 1235 m, to będzie koks i powód do dumy a nie jakaś siłownia.

1

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
29-12-2017 DT

W ramach roztrenowania zrobiłem sobie zwykły chipper CF

50 MC - 60 kg
50 podwójnych swingów kettlem 16
50 pompek
50 pełnych podrzutów 50 kg
50 box jampów
50 podciągnięć na drążku
50 swingów jednym ketlem do przysiadu w formie gobleta
50 kolan do łokci na drążku
50 DU
50 wall walks

na całość było tylko 45 min i zabrakło czasu bo skończyłem na 11 DU. teraz siedze i masuję prostowniki bo dostały wciry. dodatkowo skóra zeszła z odcinku i nie miałem chwytu, odzwyczaiłem sie od takiej ilości powtórzeń.

od stycznia lecimy z nowym programem do podnoszenia ciężarów.

pozdro i miłego sylwestra jak by co
1

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Treningi ciągle prowadzę ale bez podpalania się na wyniki bo w końcu na przełomie roku doszło do mnie że raczej już nie zaszaleję w tym kierunku.
Waga po świętach i nowym roku zaszalała ale jakoś się narazie jeszcze się tym nie przejmuję chociaż czasami mi przeszkadza.

nie wiem co mi rok przyniesie ale treningi będę prowadził dalej.

pozdro

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Wczoraj rozpoczęty nowy mikrocykl na siłę. Rozpoczęliśmy zestawy 5-ek.

W ramach testu spróbuję przez 5-tki potem 3-ki oraz single robić nie lowbar a high przysiady. wczoraj robiłem 5 i jak miałem na końcu 100-120 kg to gniotło jak poje$@$. Dzisiaj zakwasy w kapturach od tego ale może siła core się wzmocni. coś trzeba eksperymentować bo tak to w miejscu stanąłem od zawodów( a nawet regres zaliczony).

pozdro

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium