SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 393468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92723
jw. To nie trójbój, że jak siłę wypracujesz miesiącami progresji to swoje podniesiesz w "jedynkach". Wystarczy gorszy dzień, gorsze skupienie albo po prostu danego dnia jeden z elementów całego ruchu kompletnie Ci nie wychodzi i jest już po ptakach. Dwubój to bardzo techniczny sport a nie ćwiczysz go od dziecka, żeby podnosić ciężary z zamkniętymi oczami. Ja ostatnio miałem problem z zrobieniem 105kg w Push Jerku, a tydzień wcześniej zrobiłem 110kg razy 2 z lekkim zapasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
Gwid
oglądam teraz mistrzostwa europy w podnoszeniu.. laski 48 kg podnoszą więcej wiec na serio zaczynam wątpić w to co robię. mało to mobilizujące.

Przecież one są na dopingu.
A techniki uczyły się w wieku 5 lat


Ale co z tego jak one ważą 50% mojej masy ciała. nawet jak by tone koksu wciągały to i tak nie poprawi mi samopoczucia.

ajazy
eee...Gwid, Ty w olimpiadę celujesz?


Nie ale fajnie by było podnosić cyfry analogiczne do ciężarów z siłowni a tutaj dupa. Wiem że jestem silny ale na dwubój najwidoczniej nie potrafię tego przełożyć.

tatuncio
przy takich technicznych bojach, jedynki są naprawdę psychiczne, zresztą sam wiesz


oj wiem.

tibes
jw. To nie trójbój, że jak siłę wypracujesz miesiącami progresji to swoje podniesiesz w "jedynkach". Wystarczy gorszy dzień, gorsze skupienie albo po prostu danego dnia jeden z elementów całego ruchu kompletnie Ci nie wychodzi i jest już po ptakach. Dwubój to bardzo techniczny sport a nie ćwiczysz go od dziecka, żeby podnosić ciężary z zamkniętymi oczami. Ja ostatnio miałem problem z zrobieniem 105kg w Push Jerku, a tydzień wcześniej zrobiłem 110kg razy 2 z lekkim zapasem.


Masz rację, boli najbardziej to że za późno to się wziąłem. Każdy rok to +5/10 kg do aktualnego wyniku by był.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
05-04-2017r. DT

1. Rozgrzewka

2. OHS - 3x3 z ciężarem zasadniczym. nie mieliśmy wchodzić na obciążenia wiec na 60 kg stanąłem w serii bo miało być głęboko i poprawnie. nie mam problemu z tym ciężarem. jedyne po iluś tam seriach rozgrzewkowych nadgarstki zaczęły lekko puchnąć bo to na okrągło ciężar w górze na prostych łapach.

3. snatch siłowy - czyli na proste nogi. 5x3. ostatnia seria z 50 kg, przy 60 już dociągałem łokcie a nie o to chodziło. w pewnym momencie nawet zszedłem na 40 bo mi się to nie podobało bo uginałem lekko nogi jak ciężar leciał do góry.

4. wyciskanie na barki z tyłu głowy do karku siedząc na skrzyni - ostatnie 45 kg bo każde powtórzenie miało dotknąć karku i dopiero góra. 50 kg zapasu chyba było.

5. brzuchy

Kilka komicznych sytuacji było z uginaniem na bicepsa w ramach wygłupów naraziłem się na hipotetyczne zawieszenie w prawach członka na miesiąc oraz miałem natychmiast ściągnąć buty do dwuboju bo je splugawiłem

w weekend chyba uruchomię temat kraty. jeszcze dojrzewam
1

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Wiesz, kolego od cf, też się przymierzam do konkursu. Chociaż sporo roboty z dwoma dziennikami to kg u mnie siedzą a ja do urodzin chciałam MU zrobić . Także to może być dobra motywacja, no i jak jeszcze ktoś z branży będzie to też już coś .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Kobiety przymierzanie się mają we krwi (muszą sprawdzać w czym będą lepiej wyglądać )
Gwid - pokaż, że potrafisz nie jeden raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Gwid





w weekend chyba uruchomię temat kraty. jeszcze dojrzewam


Gwid dawaj , ja się już zgłosiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92723
dawaj, dawaj nie spodziewałem się tego, ale odkąd rozpoczął się konkurs mam mega motywacje na tą redukcje. Trzeba formę życia zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
07-04-2017r. DT

"300"

25 podciągnięć
50 DL z ciężarem 60 kg
50 pompek
50 box jumps
50 ground wipers --> kładziesz się na ziemi sztanga na prostych rękach jak przy wyciksaniu na klatę ale z ziemi i lecimy ruchy nogami w lewo i prawo nad ziemią
50 KTB press 16 kg
25 podciągnięć

czas 18,20; pomimo iż zrobiłem pierwszy to nie dostałem rx bo miałem na 20 BJ pudło za nisko. trudno sie mówi ale time cap był 35 min a uwinąłem się w połowie więc był to typowo WOD pode mnie, czysta siła i sprint bez kondycji

Jedziemy dalej

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
przerwa w tym dzienniku na czas trwania Kraty na lato 2017. odsyłam tam jak by co.
https://www.sfd.pl/Gwid,Konkurs_Krata_Na_Lato_2017_-t1145652.html 

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
Streszczenie tygodnia

12-06-2017r. DT Sztangi

Same jerki - przez cały trening tylko góra szła w różnych konfiguracjach oraz pozycjach.

14-06-2017 DT sztangi + WOD
sztangi sam dół tj. cleany bez góry. podchodziłem pod rekord 105 kg w cleanie ale mnie pokonało chociaż nie scykałem, poobijała mi sztanga udo spadając na nie i przerolowała mnie aż do klaty jak leżałem na wznak, dobrze że z pozycji dolnego przedniego przysiadu a nie góry.

CF -

EMOM 10' do find max DL 5xRM, skończyłem na 140 bo nuż plecy się zaczynały giąć no i bez paskó i innych bajerów

WOD
4x4 min, między 3 min odpoczynku
400 mb run a potem bar over burppy
400 mb run wall balls
400 mb run a potem bar over burppy
400 mb run wall balls

16-06-2017 CHIPPER CINDY

30 min' EMOM ile dasz radę:
5 podciągnięć
10 pompek
15 przysiadów

jak już nie dasz rady to przechodzisz na AMRAPA i lecisz do 30 min ile dasz radę

mi się udało 12 unbroken i potem jeszcze 12 amrapem polecieć.

Streszczenie od 5 do 12 serii w prędkości x4





Wracam do tego dziennika bo krata na lato już przestałą mnie bawić z wymyślaniem ćwiczeń których nie mogę u siebie zrobić w 100%.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

Wiecej