SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Glodzilli - Zdążyć przed 30-tką

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Od 4.09 jestem na urlopie przez dwa tygodnie, więc jeśli coś gdzieś mamy zmienić, poprawić dopasować to proszę żeby to było w tym tygodniu najlepiej jakbyś mi dziś/jutro napisała na maila, żebym mogła odpisać w drugiej połowie tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem po krótkiej przerwie. Niestety, ale sprawy firmowe pochłonęły mnie na dobre i nie miałam czasu się tutaj meldować, nad czym ubolewam z perspektywy czasu, bo lubię to forum, a forum to Wy

Także jestem z powrotem. Ostatnie trzy tygodnie bardzo napięte. Miska czysta, choć nieliczona i nie jestem w 100% zadowolona, bo na szybko i czasem wpadła mi jakaś bułka (wprawdzie żytnia i z dobrego źródła), ale nie ukrywam - bułką to ja się nie najadam. Z zaplanowanych treningów uciekły mi dwa, z tego też nie jestem zadowolona. Stąd przewartościowałam swoje priorytety - praca pracą, ale zdrowie jest bardzo ważne i powinno być na pierwszym miejscu.

Eve zmodyfikowała mi plan i wczoraj zrobiłam już pierwszy trening.

1. Stanie na jednej nodze na dysku sensorycznym (ręce uniesione do boku, nogę uniesioną odwodzisz do boku napinając pośladek i wracasz) 3x 10 na stronę (bez przerw)
2. Przysiad wykroczny na dysku sensorycznym 3x 12, 60s
3a. Unoszenie bioder z prostymi nogami na piłce 4x 20
3b. Uginanie na piłce 4x 20
3c. Unoszenie bioder z nogami na piłce (nogi ugięte) 4x 20
4. Pozycja plank na wyprostowanych rękach + naprzemienne unoszenie ręki i przeciwnej nogi 4x 60s 30s
5a. Spięcia brzucha z nogami na piłce (lub ławce/krześle) 3x 25, 0s
5b. Jw. ale przytrzymaj w górze 2-3s 3x10, 0s
5c. naprzemienne opuszczanie ugiętej nogi 3x 15 na nogę (pilnuj stabilnego odcinka lędźwiowego, opuszczasz do momentu, w którym jestesw stanie utrzymac napięty brzuch), 0s
5d. Plank 3x max, 60s

Eve jest mistrzem w dopasowywaniu treningów pod moje domowe potrzeby. Niby nie wygląda groźnie. ale to tylko pozory

Dieta. Wracam do liczenia. Nie wiem czy nie będę musiała czegoś zmodyfikować, bo Maluch chory i ząbkujący, więc chce jeść tylko mleko, co sprawia, ze jestem bardziej głodna niż zwykle Wczoraj dołożyłam jeden posiłek, bo mocno burczało mi w brzuchu. Dziś spróbuję już według planu, zobaczymy jak to wyjdzie.

Miska wygląda orientacyjnie tak:
1) ciasto fasolowe (fasola, jaja, daktyle, banan, mąka ryżowa + czekolada gorzka 2 razy w tygodniu, a w pozostałe dni pestki dyni) + owoce
2) omlet na mące ryżowej/żytniej lub mące z ciecierzycy + cukinia + owoc
3 i 4) kasza gryczana (najczęściej, rzadziej inne kasze lub ryż), chude mięso, oliwa z oliwek, warzywa, owoc

Nie mam czasu się jakoś bardzo zastanawiać, więc lecę według schematu, jak mi się znudzi to wymyślę kolejne jadłospisy

Dziś kolejny deszczowy dzień Chyba z latem trzeba już się pożegnać na dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Trening niepozorny ale tylko na papierze. Ja bym się na bank nim zmachał konkretnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33365
Trening wygląda ciekawie, brzuch na pewno płonie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Fajnie że jesteś z powrotem. Tre Ing wygląda bardzo ciekawie aż ciekawi mnie jak wygląda reszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
No ale ten trening Glodzilli to chyba sprzed roku jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33365
Tak to jest jak się nie patrzy na daty xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Let's go ILOMI!

WHEY premium