SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Glodzilli - Zdążyć przed 30-tką

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Ale ja bym chciała redukować na takiej kaloryce :D
Bardzo ładna przemiana, powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Głodzilla! Zmiana w sylwetce jest świetna! I jeszcze na porządnych kcal. Mega!

Będę kontynuować trzymanie kciuków i machanie pomponami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Piekna zmiana!! Jestem pod ogromnym wrazenie, super zmiana serio!

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5587
Nieśmialo dołączam się do gratulacji!

Takie przemiany bardzo motywują, szczególnie kogoś, kto dopiero założył dziennik i zaczął wojnę z tłuszczem, jak na przykład ja
Będę Cię podglądać i trzymam kciuki za dalsze sukcesy


Zmieniony przez - LadyMoira w dniu 2017-08-11 13:58:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Hej szczuplaku maila odbierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo Wam Wszystkim dziękuję za miłe słowa. Naprawdę nie spodziewałam się takiego pozytywnego odzewu. Cieszę się, że założyłam tutaj dziennik

Wakacje, wakacje i po wakacjach. Byliśmy trochę w górach, trochę u rodziny i na końcu na weselu. Jadłam to, co było dostępne. Jak ciocia zrobiła schabowego to nie robiłam tragedii. Wpadła pizza, knedle i trochę kanapek. Moje wnioski z tych kilku dni są następujące: nie najadam się kanapkami Nie wiem ile musiałabym ich zjeść, żeby się najeść. Co innego omlet z 3 jaj. Po nim brzuch choć na jakiś czas jest pełny Drugi wniosek, jeszcze ważniejszy. Cieszę się, że umiem już kontrolować porcje jedzenia. Potrafię zjeść 1/3 kawałka tortu weselnego a resztę oddać mężowi, albo dwa kawałki pizzy zamiast trzech. To dla mnie ważny krok

A teraz wypiska i nowy plan od Eve

Poniedziałek DNT
Rozpakowywanie, pranie, sprzątanie czyli witaj po urlopie

Wtorek DT - DÓŁ

1a. Przysiad z cc 4x30
1b. Wykrok w przód-powrót-wykrok w tył- powrót 4x 15

zrobiłam tylko 3 serie, bo trochę bolało mnie kolano po weselu (miała wysokie obcasy i jakoś tak źle stanęłam
2a. Wznosy bioder z prostymi nogami z zatrzymaniem w górze 2s 4x 15
2b. Uginanie na piłce 4x 15
2c. Wznosy bioder z ugiętymi nogami na piłce z zatrzymaniem w górze 2s 4x 15
3. Odwodzenie nogi w leżeniu bokiem 1x max + 3x 25

Liczba powtórzeń robi swoje, polecam wypróbowanie, szczególnie składanki 2a/b/c.

Środa DT - GÓRA
1. Wiosło na trx 4x 15 (wolna faza ekscentryczna)
2. Trx fly 4x 15

Już po pierwszych dwóch ćwiczeniach czułam dość mocno górę
3a. Unoszenie ramion do boku 4x 15
3b. Unoszenie ramion do przodu 4x 15

Wstyd się przyznać, ale robiłam bez obciążenia i i tak się zmęczyłam i drgały mi ręce.
4. Face pulls z gumą siedząc z przytrzymaniem 2s 4x 15
5. Superman 4x 15

W supermanach siła była na wyczerpaniu, więc bardzo niziutko się unosiłam.

Bardzo jestem zadowolona z nowego planu. Zobaczymy, jak moje ciało będzie na niego reagowało.

Micha póki co 140 B, 60 T, reszta WW do 2200 kcal - na oko, bo wyczerpały mi się baterie w wadze i muszę kupić. Myślę, że wielkość porcji mam prawie we krwi, więc nie powinno być dużej różnicy.

Wybaczcie dość lakoniczne komentarze, ale dopiero co skończyłam robić górę i jakoś tak zmęczona jestem, że ciężko się stuka w klawiaturę




Zmieniony przez - glodzilla w dniu 2017-08-16 16:44:40

Zmieniony przez - glodzilla w dniu 2017-08-16 16:46:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Cieszę się, że masz nowe wrażenia nagraj mi proszę trx fly, supermana, wiosło trx,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ach te zaległości.

Czwartek 17 sierpnia DNT
Planowo.

Piątek 18 sierpnia DNT
Nieplanowany. Niestety czymś się zatrułam i całą noc bolał mnie brzuch Na szczęście przeszło, tylko byłam tak niewyspana, że o treningu nie było mowy.

Sobota 19 sierpnia DT - FBW

1. Wznosy bioder ze sztangą 2x 15 (rozgrzewka) + 5x 8-10
30kg/30kg/50kg/50kg/55kg/55kg/60kg/60kg
trochę zachowawczo, ale nie wiedziałam jak to wyjdzie po przerwie

2a. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki piersiowej 4x 12
2b. Przyciąganie drążka do brzucha na wyciągu dolnym 4x 12
lubię te maszyny i trochę mi już ich brakowało, ale to połączenie było dla mnie dość męczące. Nie pamiętam dokładnie ile wyszło, ale w 2b na pewno trochę powtórzeń mi brakuje do całej serii

3a. Uginanie na maszynie leżąc 4x 12
3b. Rdl ze sztangą 4x 12
3c. Wznosy bioder na jednej nodze 4x 15

Eve jest mistrzem w układaniu takich składanek. Znowu nie zapisałam obciążeń, ale RDL z tego co pamiętam to było 30 kg. Niewiele, ale po 2ab, miałam już dość zmęczone ręce i więcej i tak by nie weszło.
4. Wyciskanie na barki 4x 15
2kg

Szybko i sprawnie poszło, czyli tak jak miało być


Niedziela 20 sierpnia DNT

Wesele w bardzo nowoczesnym stylu. Porcje malutkie. Skusiłam się na deser, ale bez szaleństw. Wszystko było dla mnie bardzo dziwne, czasami za dziwne


Poniedziałek 21 sierpnia DT


1. Stanie na dysku sensorycznym na jednej nodze 2x 30-40s
2. Jw. + unoszenie rąk nad głowę 2x 30-40s
3. Przysiad wykroczny na dysku sensorycznym 3x 12
4. Pozycja plank na wyprostowanych rękach + naprzemienne unoszenie ręki do przodu 2x 30-40s
5. Jw. ale unoszenie naprzemienne nóg 2x 30-40s
6. Jw. - próba uniesienie jednocześnie ręki i przeciwnej nogi - 2x kilka powtórzeń - liczy się technika a nie ilość
7a. Spięcia brzucha z nogami na piłce (lub ławce/krześle) 3x 25
7b. Np. opuszczanie ugiętej nogi 3x 15 na nogę
7c. Plank 3x max

Młody nie daje mi dzisiaj chwili wytchnienia, więc będzie ekspresowy komentarz. Super trening

Wtorek 22 sierpnia DT - DÓŁ

1a. Przysiad z cc 4x30
1b. Wykrok w przód-powrót-wykrok w tył- powrót 4x 15 (najpierw jedna nogam potem druga)
2a. Wznosy bioder z prostymi nogami z zatrzymaniem w górze 2s 4x 15
2b. Uginanie na piłce 4x 15
2c. Wznosy bioder z ugiętymi nogami na piłce z zatrzymaniem w górze 2s 4x 15
3. Odwodzenie nogi w leżeniu bokiem 1x max + 3x 25

Również super. Na większe elaboraty nie mam niestety w tej chwili czasu. Wrzucam też sobotnie pomiary. Nie pamiętam kiedy waga tyle wskazywała. Pewnie w dużej mierze to efekt zatrucia pokarmowego zobaczymy jak będzie w tym tygodniu.

Michę trzymam, na oko, czekam na baterie do wagi, ale myślę, że wychodzi mi całkiem nie najgorzej takie szacowanie.









Zmieniony przez - glodzilla w dniu 2017-08-22 15:42:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No tak się zastanawiałam gdzie się podziewasz. Cieszę się, że treningi były i że jesteś zadowolona. Teraz po tych zatruciach dbaj o nawodnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
Na dłuższą metę to samemu warto baterie wyjąć i mierzyć okiem. Życie wtedy staje się takie normalniejsze.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Let's go ILOMI!

Wiecej