SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Glodzilli - Zdążyć przed 30-tką

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moi Drodzy !

Postanowiłam założyć nowy dziennik, bo zaszło u mnie kilka dość dużych zmian. Wprawdzie mój profesor od matematyki zwykł mawiać, że nie ma co tworzyć bytów nad potrzeby, to jednak tutaj potrzeba jest jak najbardziej uzasadniona.

W tak zwanym międzyczasie przeprowadziliśmy się do Warszawy. Nadal nie rozpakowaliśmy wszystkich pudeł i żyjemy w wielkim "grajdołku" jak to określa mój mąż, ale mimo tych wszystkich niedogodności, wiem, że było warto. Okolica jest wspaniała (10 min drogi od Lasu Kabackiego, a tam masa różnych tras pieszo-rowerowych), a to dopiero początek moich odkryć.

Najważniejsze jednak jest to, że rozpoczęłam współpracę z Eveline , która będzie czuwać nad moim powrotem do formy. Nie ma co zasłaniać się ciążą, bo to już 10 miesięcy minęło od porodu. Wiadomo, że jest ciężko z Maluchem, który ząbkuje, próbuje chodzić i dotykać wszystkiego co niedozwolone i ma własne zdanie na każdy temat, ale podejrzewam, że łatwiej już nie będzie. No chyba, że Mały skończy 18 lat

Moim celem jest odzyskać formę sprzed ciąży do 30 urodzin (to już? nawet nie wiem, kiedy zleciało). Do tego czasu pozstało mi prawie 9 miesięcy. Nie jest to mało, ale jest wiele do zrobienia (Eve wie, bo widziała zdjęcia). Obiecuję, że jak będą pierwsze efekty, to zdjęcia wrzucę również tutaj dla porównania. Na razie uwierzcie mi, nie ma na co patrzeć

Jako, że nadal karmię piersią (i nie wiem kiedy skończę, na pewno na siłę Młodego nie odessam, bo on żadnej butelki nie toleruje) nie będzie restrykcyjnej diety i drobiazgowego liczenia, a jedynie pewien schemat, który teraz testuję i który jak już widzę super się sprawdza. Trening będzie 4 razy w tygodniu (część w domu, część na siłowni). Trening zaczynam od jutra, bo jeszcze nie wydobrzałam po chorobie, która złapała mnie na krótko przed przeprowadzką. Poza tym jeszcze nie dokopałam się do pudła z gumami i piłką. BTW Nadal nie wierzę ile to człowiek rzeczy nagromadził przez te lata

W tym dzienniku Wszyscy jesteście mile widziani. Można komentować, spamwać, dyskutować. Mam nadzieję, że dzięki Waszym kciukom i bacikowi Eve uda mi się zrealizować mój plan

Wklejam kilka zdjęć jedzonka (kontrolnie dla Eve). Raczej nie szukajcie u mnie kulinarnych inspiracji, bo jest bardzo prosto, ale i smacznie. Staram się też żeby było w miarę kolorowo. Jak zdążę, to jeszcze wieczorem dokładnie napiszę, co jadłam.

Kontrolne pomiary również postaram się zrobić jutro rano, bo w końcu dokopałam się do centymetra. Ciekawa jestem jak tam z wagą, ale to raczej pod koniec tygodnia, bo trzeba ją będzie znaleźć i przynieść z piwnicy

Edit: Ale wielkie mi te zdjęcia wyszły

Edit 2: Młody śpi to trzeba korzystać.

5 czerwca
1) indyk (podsmażany na gęsim smalcu, pozostałość po weekendzie, musiałam wyjeść do kńca) w sosie pomidorowo paprykowym+kasza gryczana+warzywa+banan
2) j.w tylko dla odmiany truskawki+suszona morela+pół suszonej figi
3) mięso z kurczaka z oliwą i sosem pomidorowym (to musiałam wyjeść po Maluchu, bo przez chorobę nie je mięsa), kasza owsiana, warzywa
4) wątróbka z kurczaka, kasza owsiana, botwinka
5) mięso jak w pierwszym + płatki owsiane + owoce

6 czerwca
1) płatki owsiane+ mały banan+ kilka truskawek+ wątróbka+warzywa
2) 3 żółtka (tutaj nie wyszło mi zbyt idealnie, ale w mięsnym nie było jeszcze dostawy, a ja białek jeszcze nie wprowadziłam, bo to silniejszy alergen niż żółtka, więc będą w drugiej kolejności), warzywa, owsiane + pół kiwi, kilka truskawek i borówek (podkradzione od Małego)+ suszona morela+pół suszonej figi
3) polędwica wieprzwa+ kasza gryczana niepalona+ warzywa+ pół awokado
4) botwinka+cieciorka+łyżka oliwy
5) jak 3 tylko dodatkowo jakieś owoce



















Zmieniony przez - glodzilla w dniu 2017-06-06 16:52:59

Zmieniony przez - glodzilla w dniu 2017-06-06 17:01:55
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ładnie i pozytywnie się zaczyna, więc włączam powiadomki i ściskam kciuki! i liczę na owocną wymianę informacji o trasach pieszych i rowerowych w okolicach Warszawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Rzeczywiście okolica bardzo fajna do mieszkania. No i moja strona Warszawy :D
Ja się zastanawiałam czy ta owsianka z wątróbką w jednym naczyniu ale na szczęście nie. Jak dla mnie możesz częściej wrzucać fotki bo widzę fajne pomysły na posiłki - me gusta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Glodzillka w końcu jesteś!! Założenia celne i precyzyjne, czasu dużo, więc zostaję Twoją oficjalną fanką!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obserwuję, trzymam kciuki, zapowiada się super dziennik!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Ja również podglądam Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
hmm, no skoro uwazasz, ze miska nie do pokazywania, to ja juz na pewno zadnego swojego obiadowego dania nie pokaze
no i bede podgladac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Wyciagam najwieksze (zolte, oczywiscie!) pompony i kibicuje

No a wlasnie, foty wygladaja super i jedzenie na nich tez Ladnie, apetycznie i zielono.
Zycze szybkiego ogarniecia tych pudel, przeprowadzka to jest ogrom pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Patrzę i ja:) Powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jestem i pilnuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moi Drodzy! Bardzo Wam Wszystkim dziękuję. Miałam w planach napisać coś więcej ale po pierwszym treningu jestem tak wykończona że samo stukanie w klawiaturę to dla mnie duży wysiłek a co dopiero myślenie i formułowanie poprawnych zdań
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Let's go ILOMI!

Następny temat

Odstające skośne brzucha

WHEY premium