SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Fitki, która potrzebuje mocnego kopa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czego oczekuję?
Od wszystkich Lejdis, po prostu pomocy i zrozumienia. Czekam na wskazówki, rady i krytykę.
Od siebie (wymagam), samozaparcia, siły walki, cierpliwości.
Chciałabym by moja sylwetka się zmieniła pod względem wizualnym, co chyba nie jest niczym zaskakującym. Najbardziej zależy mi na poprawie rąk, pośladków, pleców. Chciałabym pozbyć się boczków i może choć ciut zmniejszyć obwód brzucha poniżej linii pępka, ale nie wiem czy jest to możliwe ponieważ odkąd pamiętam ta część zawsze mi przeszkadzała ze względu na to, że cały czas „odstawała” od brzucha, nawet gdy byłam dzieckiem i byłam szczuplutka. Cała reszta oczywiście też wymaga pracy, ale na tych częściach ciała najbardziej skupiam swoją uwagę.

Wiek : 22
Waga : 51,5
Wzrost : 164 cm
Obwód w biuście(1) : 80
Obwód pod biustem : 71,5
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 63,5
Obwód na wysokości pępka : 70
Obwód bioder (3): 79
Obwód uda w najszerszym miejscu: 50
Obwód łydki : 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : raczej rozkłada się równomiernie, może z lekką przewagą na biodra i nogi
W którym miejscu najszybciej chudniesz : podobna sytuacja j.w. choć chudnę szybciej raczej w obrębie rąk (ramion)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) do tej pory aeroby, ćwiczenia z fitness kami (płyty CD) 3-5 razy w tygodniu. Zakończyłam akcję „rowerem do pracy” (z powrotem wracałam samochodem, ze względu na późną porę) ok. 4 razy w tyg.
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka, jajecznica, chleb z wędliną i serem żółtym
Co lubisz jeść na obiad : piersi kurczaka pod różną formą, zupy, ryby
Co jako przekąskę : orzechy, owoce, surowa marchew
Co jako deser : owsiane batony/ciastka, jaglanka na słodko, jogurt naturalny z domową granolą i/lub/bez owocami, - słodycze, lody i ciasta - sporadycznie
Ograniczenia żywieniowe : brak. Nie przepadam jednak za pomidorami nie przetworzonymi
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: nie, pracuję nad tym
czy bierzesz tabletki hormonalne: już nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: zakończyłam leczenie na wywołanie okresu (ale nadal go brak)
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej : aeroby, interwały, ćwiczenia siłowe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : wcześniej whey, obecnie nic
Stosowane wcześniej diety : kilka lat temu kopenhaska


Proszę o zestawienie ćwiczeń.
Chciałam wziąć rozpiskę z treningów domowych (ale robionych na siłowni), nie mogę wyciskać sztangi, bo mają tylko olimpijskie, które są za ciężkie dla mnie, a dwoma sztangielkami nie potrafię (chwieję się.
Poza tym większość użytkowników siłowni odradzała mi ten schemat, mówiąc, że mam mocne nogi i nie potrzebuje ich traktować tyloma ćwiczeniami. A resztę, że powinnam zacząć od czegoś dla tych "bardziej" bo ja na początkującą nie wyglądam, co byłoby stratą czasu.
Nie wiem... pogubiłam się troszkę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak wygląda moje ciało




Zmieniony przez - fitka w dniu 2013-11-01 10:19:37




Zmieniony przez - fitka w dniu 2013-11-01 10:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie potrafisz - to się naucz
Masz doradców w postaci chłopców z siłowni - nie rozumiem w takim razie o co nas jeszcze pytasz?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaa to tak podchodzicie do sprawy. W porządku.
Chciał człowiek spróbować, czekał na rady. Ale jak radzisz mi iść do chłopców z siłowni, to pójdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
A co mam Tobie radzić? Mówić, że panowie doradzają źle? Masz treningi w regulaminie i albo je robisz, albo rób po swojemu. W czym problem?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żaden foch ;]
Liczyłam, że dacie mi jakiś zamiennik, może inne ćw., bo widziałam, że nie wszystkie dziewczyny ćwiczą to samo.
Ale w sumie, jak nie widzi się kogoś na żywo, wie o mnie niewiele, to ciężko zastosować się jak trener personalny, do którego chyba pójdę, przynajmniej będę miała świadomość, że robione jest to pode mnie.
Dzięki, że w ogóle ktoś coś odpisał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Dzięki, że próbowałaś

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Fitka, tutaj nie przychodzi się po gotowe odpowiedzi tylko pracuje samemu. Zapoznałaś się z regulaminem? Bo odnoszę wrażenie że nawet ci się nie chciało do niego zaglądać. Łatwiej jest założyć temat i prosić o gotowca niż samemu coś robić. Nie zaproponowałaś nic od siebie tylko wymagasz. Jak dla ciebie chłopcy z siłowni są wzorem to po co tu przyszłaś i zajmujesz modkom czas? Bedziesz toczyć jałową dyskusje, która się skończy fochem.

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
no, jeśli myślisz, że trener ułoży wszystko pod ciebie to obyś się nie myliła... gotowce są w użytku dziennym i to często chamsko ściąganych z internetu... powodzenia

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
nie potrafisz utrzymać sztangi albo sztangielek, ale jednocześnie jesteś zbyt zaawansowana na trening dla zielonych? chyba nie kumam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

seqi - uporządkowanie

Następny temat

mocniejszy spalacz tłuszczu dla kobiety...

WHEY premium