SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Minia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Tak w zasadzie mam teraz rozlozone makro. Pierwszy tydzien na rowni z zapotrzebowaniem. Poki co nie mam planu na pozniej, pociagne troche na 2300 kcal i zobacze jaka bedzie reakcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Moja miska z dzisiaj, troch inna niz sobie zalozylam. Zapomialam tunczyka do pracy, na obiad zjadlam wiecej miesa, zeby bilans sie zgadzal.
Zmieniaja mi sie godziny pracy, wiec i treningi musze zmienic. Teraz bede trenowala w Soboty, Niedziele, Wtorek, Sroda. Zaczynam od zaraz, od wtorku nowy cykl, nowy plan.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Miska na jutro.
Milego dnia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w wekendy zazwyczaj większy spokój na siłowniach, więc fajny plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Ludzie budza sie w poniedzialek, bo musza imprezowe weekendy nadrobic, poniedzialek na silce jest nie mozliwy, ciagle trzeba czekac na sprzet lub modyfikowac plan. Prawdopodobnie pojde jednak dzis na silke i w sobote. Moze bede mogla zostac przy piatku i sobocie, czas pokaze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Poniedzialki sa bardzo slabe pod tym wzgledem.Tlumy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Teapot
Poniedzialki sa bardzo slabe pod tym wzgledem.Tlumy.

Wcale nie bedzie mi ich brakowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Zajrzalam do Twojego dziennika Tea, milo sie czyta,wiedzac, ze mieszkasz tak blisko.
Masz tam w misce jakiegos kurczaka z makaronem ryzowym. Podziel sie przepisem, please.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Właśnie miałam pisać, czy to NZ nie znaczy przypadkiem Nowej Zelandii! Czyżby?

Ten kurczak – ogólnie u mnie większość jedzenia jest na zasadzie: dowolne mięcho (doprawione sosem sojowym, ostatnio tez mieszanka piri piri), na woka z olejem koko + mrożone lub świeże warzywa. Wszystko przyduszone plus do tego ryz bądź makaron ryzowy (ryz ugotowany wcześniej, makaron najczęściej wkładam razem ze wszystkim do woka żeby zmiękł)
Kurczaka zrobiłam może raz – nie lubię piersi kuraka po prostu. Najczęściej wpada wołowina lub krewetki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W poszukiwaniu złotego środka - Fitneska21

Następny temat

Redukcja-dieta i ćwiczenia - ocenia i wskazówki

WHEY premium