SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Minia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Tu tez chleb jest raczej kiepski. W normalnych sklepach nie znajdziesz dobrego. Ale już na targowisku są fajne chlebki do kupienia – z dobrym składem. A ze dużo nie jem to kupuje, mrożę i mam jakby co Ale swój najlepszy bez dwóch zdań. Chociaż… taki świeżutki jest bardzo niebezpieczny Mniam!

Fajnie z tym polskim dniem – bardzo miło! Dla dzieciarni pewnie łatwiej cos na słodko. Może mini serniczki/babeczki czy coś I powtykać małe polskie flagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Cos tam wy mysle, nie bedzie z tym wiekszego problemu, jedynie z czasem bede miala problem... Ale to tez bede musiala ogarnac.

Trening dzis byl, silka wypelniona po brzegi.

1. Wyciskanie sztagielek na lawce skośnej 3x12 9 kg
2. Opuszczanie na drążku 3x10
3. Sciaganie drazka gornego do klatki 4x12 28 kg
4. Wiosłowanie hantlami w kleku podpartym 4x12 na strone 8 kg
5. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc, naprzemiennie, chwyt mlotkowy 3x8 7kg
6. Wznosy talerza polaczone z wyciskaniem francuskim 3x12 10 kg
7. Wyciskanie sztangielek siedząc 3x12 6 kg
8. Spacer w pozycji plank na wyprostowanych ramionach 2x1 min


Miska na jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Odczuwam mile bole ramion po wczorajszym treningu.
A dzisiaj juz jestem po kolejnym. Nogi bola i pewnie jutro, jak zwykle doms. Widze, ze czworki zaczynaja sie ladnie wypychac do przodu, do boku (ach sa bardziej widoczne), co ogromnie mnie cieszy

1. Przysiad bułgarski 3x12 na strone 5 kg
2. Prostowanie nog na maszynie 2x12 42 kg, 2x11 42 kg
3. Wznosy bioder na maszynie 4x12 60 kg
4. Odwodzenie linki wyciągu dolnego 2x12 (na strone) 30 kg, 1x10 (na strone) 30 kg
5. Uginanie nog na maszynie 2x12 25 kg, 2x11 25 kg
6. Wypychanie ciężaru na maszynie, palcami stop 4x20 70 kg

Zmienilam wieczorny posilek, wpadnie watrobka z kurczaka.
Miska na jutro gotowa Tea - krewetki




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Krewetki zagościły widzę na stałe! Pycha.
U mnie tez nóżki zaczynają się ładnie(j) prezentować. Jednak cos tam te mięsnie się ruszyły
Moja koleżanka leci w piątek na weekend do Ciebie do Christchurch. Ja już odliczam dni do naszego pobytu – przymierzam się żeby skupić się na południowej wyspie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Teapot
Krewetki zagościły widzę na stałe! Pycha.
U mnie tez nóżki zaczynają się ładnie(j) prezentować. Jednak cos tam te mięsnie się ruszyły
Moja koleżanka leci w piątek na weekend do Ciebie do Christchurch. Ja już odliczam dni do naszego pobytu – przymierzam się żeby skupić się na południowej wyspie.


Nie no u Ciebie to piekny progres jest, nie tylko w nogach.
Ja dla kolezanki nie mam dobrej wiadomosci w weekend bedzie padalo... Przynajmniej tak przepowiadaja, najczesciej sie sprawdza...

Do mnie rodzina z Polski przylatuje na Boze Narodzenie i Nowy Rok
W tym czasie najbardziej teskie za rodzina i przyjaciolmi, za atmosfera... Ale jak ktos tu bedzie to bede miala zajecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Mega zmeczona, dzieciaki choruja, synek ostatnie noce spi ze mna w lozku, co niestety przeklada sie na niezbyt dobry odpoczynek, ktorego u mnie jest w normalne dni malo:'-(
Miedzy praca a jazda do lekarza, wpadlam do domu, z glodu chwycilam garsc rodzynek (wiem Bziu, sorry) kilka precelkow, kawalek bulki paryskiej.
Czyli miska nie czysta...
Jutro 2300 kcal i pewnie nie bede sie rzucala na jedzenie.
Miska na jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Trening z dzisiaj + miska


1. Wyciskanie sztangi 1x12 25 kg, 2x10 25 kg
2. Lawka rzymska 4x12 10 kg
3. Wznosy sztangielek bokiem 1x12 4kg, 2x10 5 kg
4. Uginanie ramion ze sztanga, na modlitewniku 3x12 sama sztanga lamana, ogolnie miałam problem z wyprostem ramion, bardzo bolały mnie miesnie, sciegna…
5. Prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tułowia 3x12 na strone 6 kg
6. Plank „padnij-powstan” 1x56 sek, 1x40 sek, + zwykla „deska”

Ciagle mam niedosyt po tym treningu, po kazdym piatkowym. Wydaje mi sie, ze mam za malo cwiczen, za szybko koncze ten trening, nie wiem czy na te kilka tygodni warto cos dolozyc? Moze serie na brzuch?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
Dzien wolny od pracy, 8 godzin snu, niczym niezakłóconych

Pracowicie na treningu, no i miska tez na jutro gotowa.

1. Przysiady na suwnicy skośnej (hack-maszyna)4x12 40 kg.
2. KMC 3x12 40 kg
3. Wypad i zakrok z hantlami 3x12 na strone 5 kg
4. Lifty z hantlem, w kleku podpartym 4x14 na strone 9 kg
5. Hip thrust
Nie zrobiłam mam dziwny bol, jakby rozrywanie w lewym udzie, bol ciagnie się od biodra. Nawet nie pofatygowałam się do ćwiczenia zastępczego. Chyba
zrezygnuje z hip thrust. Boje się…
6. Wypychanie ciężaru na maszynie, palcami stop 4x20 70 kg






Zmieniony przez - Domi Nz w dniu 19/08/2017 9:04:53 a.m.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
To ja Ci mogę powiedzieć z czym masz problem - jak na moje oko to z mięśniem prostym uda (obstawiam że za mocno pod siebie ustawiasz stopy w HT lub w jakimś innym ćwiczeniu przeciążasz ten mięsień (może się to dziać w wielu ćwiczeniach gdzie mięsień prosty działa jako stabilizator na przykład, czyli ćwiczenia w pozycji leżącej z dobrym napięciem całego ciała). Ja moim okiem sobie ten mięsień naderwałem jakieś 3 miesiące temu i bujam się już właśnie tyle czasu z doprowadzeniem go do porządku. Nie idzie to tak jak bym chciał - tzn problem łagodnieje i się nasila, jeśli zrobię solidniejszy trening nóg. Poroluj sobie czwórkę, skup się na okolicy przyczepów mięśnia prostego prostego, i zluzuj sobie naprężacz powięzi szerokiej (have fun - mnie zatyka jak ten mięsień roluję piłką - tak to boli).

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 288 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11064
nightingal
To ja Ci mogę powiedzieć z czym masz problem - jak na moje oko to z mięśniem prostym uda (obstawiam że za mocno pod siebie ustawiasz stopy w HT lub w jakimś innym ćwiczeniu przeciążasz ten mięsień (może się to dziać w wielu ćwiczeniach gdzie mięsień prosty działa jako stabilizator na przykład, czyli ćwiczenia w pozycji leżącej z dobrym napięciem całego ciała). Ja moim okiem sobie ten mięsień naderwałem jakieś 3 miesiące temu i bujam się już właśnie tyle czasu z doprowadzeniem go do porządku. Nie idzie to tak jak bym chciał - tzn problem łagodnieje i się nasila, jeśli zrobię solidniejszy trening nóg. Poroluj sobie czwórkę, skup się na okolicy przyczepów mięśnia prostego prostego, i zluzuj sobie naprężacz powięzi szerokiej (have fun - mnie zatyka jak ten mięsień roluję piłką - tak to boli).


No tak, pewnie masz racje Night. Ja chyba wiem gdzie i kiedy tak naprawde zlapalam ten problem... Przy wykrokach chodzonych ze sztanga.., wlasnie w lewym biodrze, udzie podczas wykroku pojawil sie bol pierwszy raz. Have fun... - zastosuje sie

Wczoraj po treningu skorzystalam z fotela masujacego... Plecy mialam bardzo napiete, co bylo bardzo czuc przy masazu. Dzisiaj tez mnie bola, nie wiem czy to efekt masazu czy cos nadwyrężyłam...

Z dobrych nowin to taka, ze dzis zrobilam sobie pomiar.
I jestem mega, pozytywnie zaskoczona iloscia cm

11.06. 2017 20.08. 2017
Ramie 25 25
Udo: 58 55 (-3)
Biodra 85 95 (+10)
Brzuch na wys. pepka 78 71 (-7)
Talia: 70 68 (-2)


Mam nadzieje, ze te cm w biodrach to podniesione miesnie


Zmieniony przez - Domi Nz w dniu 20/08/2017 5:46:37 a.m.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W poszukiwaniu złotego środka - Fitneska21

Następny temat

Redukcja-dieta i ćwiczenia - ocenia i wskazówki

WHEY premium