SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dag - przebudowa sredniowiecza /s.23/94/

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Lato jest, pogody nie ma, ale zaklinam rzeczywistoc i chodze w krotkim rekawku
Spoko bedzie, na ogol szybko mi mija, bo szkoda czasu i zycia na nicnierobienie :)
Wiec wywolujemy


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
28.06.2017 - DNT - lekko kcal na plus (ok 60), a glodna jestem okrutnie ... moze cos sie zaczyna dziac
1. Mięso z piersi indyka Wakame Grzyby mun Pedy Bambusa Olej sezamowy Ryż jaśminowy Olej Lniany Ćwikła z Chrzanem
2. Jaja kurze Płatki jaglane Truskawki
3. Mięso mielone z indyka Koncentrat pomidorowy Jarmuż Ryż jaśminowy Korniszony
4. WPI Isowhey Migdały Płatki owsiane Maliny Kapusta kwaszona

Jutro planowany DT, znow zrobie gore, zobaczymy czy zylki na rekach zaczna wieksze wychodzic
Czy ja juz wrzucalam moj ukochany Proletaryat?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
29.06.2017 - DT - cienki, krotki, ale byl. Glodna bylam z rana okrutnie
Plan miski
1. Mięso z piersi indyka Wakame Grzyby mun Pedy Bambusa Olej sezamowy Olej Lniany Ryż jaśminowy Ćwikła z Chrzanem
2. Jaja kurze Płatki jaglane Borówka amerykańska
3. Mięso mielone z indyka Koncentrat pomidorowy Jarmuż Ryż jaśminowy Korniszony
4. WPI Isowhey Migdały Płatki owsiane Olej sezamowy

Hmm, ogolnie nie jest zle.
Z rana spuchnieta, nogi mi ciezko bylo podnosic, wiec znow mi sie odechcialo pelnego treningu robic, ale taki emerycki, skrocony wszedl przecudnie
Skrocilam, ale podokladalam tu i owdzie, co mnie jakos niezmiernie cieszy - piracka klata dala rade
1. Wyciskanie sztangielek na ławce dodatniej 10x 4 kg/12x 7 kg/10x 9 kg/8x 12 kg az szok
2. Wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia 10x 10 kg/12x 16 kg/10x 18 kg/8x 22 kg weszlo, ale jednak chyba za duzo i tak nieskladnie
3a. Prostowanie przedramion na wyciągu górnym na linkach 3x 10x 20 kg za duzo
3b. Uginanie przedramion na linkach wyciągu dolnego stojąc 3x 12x 15 kg
4. Interwały 6/9 km/h (1/1 min 13 min)

I juz mi lzej na ciele. Na duszy zreszta tez. Z rana zmierzylam talie - niby bez zmian, ale jakos wessane bardziej przy zebrach. Cieszy, bardzo cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 36005 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679559
no - jest powiew optymizmu w tym wpisie. To się chwali. Z kolejnymi będzie tylko lepiej mam nadzieję.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
nightingal
no - jest powiew optymizmu w tym wpisie. To się chwali. Z kolejnymi będzie tylko lepiej mam nadzieję.

Dzieki! Bedzie lepiej - przysiad moze zdarzyc kazdemu

A od jakiegos czasu takie to drugie sniadanie u mnie kroluje - najszybsze na swiecie - zalane lekko goraca woda platki jaglane, potem roztrzepane z jajkiem i "ugotowany" placko-omlet w mikroweli; na to owoce badz sos.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Ekstra wygląda ten placko-omlet
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
pycha opcja
i niech ktoś kto pracuje w biurze powie, ze nie da się trzymać diety! bo się nie nagotowało wcześniej w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Dzieki dziewczyny!
Na te chwile nosze swieze owoce lub specjalnie kupilam sosy zero, ale zima moge nosic mrozone lub miec w zamrozone w pracy.
A w ogole to jestem tak glodna .... opychalam sie kapusta kiszona Cos chyba zasysa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Wciaz jestem glodna. Wczoraj na szczescie znalazlam kalarepe w lodowce. Dzis na szczescie kupilam nowa kalarepe rano. Na dodatek prawie jestem dumna z soboty - rzadko mi sie zdarza utrzymac kcal w ryzach, bo wpadaja smieci. Tzn. nie jestem pewna, bo ciezko policzyc, ale wydaje mi sie ...

Nie mam pojecia jak mi sie kiedys udawalo chudnac na 1800 i nie byc glodnym ...

30.06.2017 - DNT
1. Mięso z piersi indyka Wakame Grzyby mun Pedy Bambusa Olej sezamowy Ryż jaśminowy Olej Lniany Ćwikła z Chrzanem
2. Mięso mielone z indyka Koncentrat pomidorowy Jarmuż Ryż jaśminowy Maliny
3. WPI Isowhey Migdały Płatki owsiane Kiełbasa domowa Maliny Kapusta kwaszona Kalarepa

1.07.2017 - DNT
1. Kabanos Maestro Kania, 1/2 7 Days
2. Gołąbki domowe Kalarepa
3. Mięso z ud kurczaka Makaron Penne Ćwikła z Chrzanem Brokuły Szpinak Granat świeży
4. Płatki owsiane WPI Isowhey Płatki jaglane

Zrobilam tez pomiary - czyzby mimo wszystko zaczal mi wychodzic ten rekomp (aero mialam w sumie dopiero kilka razy, reke troche inaczej zmierzylam)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
dość ciekawe zestaiwnie prodyktó
kabanoc i seven days? :D
po tym tez byłabym głodna :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

Następny temat

trener personalny, poleć, doradź! LUBLIN bądź online

Wiecej