SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dag - przebudowa sredniowiecza /s.23/94/

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Fajnie mieć podobne pasje z rodzicem - i w drugą stronę z dzieckiem. Choćby nie wiem co się działo to zawsze chociaż jakieś wspólny temat będzie - a przy dorastaniu bywa różnie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
To prawda - jest wtedy o czym pogadac.
W dzisiejszych czasach, wg mnie, sport u dzieci i mlodziezy to jeszcze bardziej istotna sprawa niz kiedys - jest hobby, jest praca nad soba, jest krag znajomych o podobnych zainteresowaniach i najwazniejsze wypelniony czas, ktory uniemozliwia myslenie o glupotach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Dokładnie - dlatego warto podsuwać dzieciakom różne możliwości. Jak coś podpasuje to trzeba drążyć temat.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Juz w lutym troche sie pozmienialo, co pociagnelo za soba zmiane priorytetow. Tak wiec nowa ja tu: https://www.sfd.pl/DPMT__Dag__przebudowa_v.2-t1159467.html 
Ten dziennik mozna zamknac - na czas, w ktorym zaczynalam osiagnelam co chcialam, ale zycie jak zwykle okazalo sie nieprzewidywalne i trzeba zaczac od nowa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

Następny temat

trener personalny, poleć, doradź! LUBLIN bądź online

WHEY premium