SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-Begjee+popuri (Projekt)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Witam wszystkich w moim dzienniku!
Na wstępie chciałem podziękować za możliwość udziału w projekcie działu Junior.
Nazywam się Bartek i mam 20 lat, w tym skończę 21. Na chwilę obecną nie studiuję, ponieważ po pierwszym roku studiów na Politechnice stwierdziłem, że to nie dla mnie oraz przegapiłem kolejną rekrutację :D Obecnie pracuję i uczę się do poprawy matury.

Wymiary:

Waga: 74,7kg
Wzrost:~183cm
Pas: 79,5cm(na wysokości pępka)
Talia:76cm
Udo: 56cm
Biceps: 31cm
Klatka: 95cm

Trening
ZESTAW 1 Upper body 1 strength


ZESTAW 2 Lower body 1 strength



ZESTAW 3 Upper body 2 hypetrophy


ZESTAW 4 Lower body 2 hypetrophy



Wszystko ułożone przez popuri'ego, 4 razy w tygodniu. Dla mnie to nowość, bo dawno nie ćwiczyłem planem góra-dół(nie polubiłem go) oraz z tak niską objętością.

Dieta
Tutaj zaczynamy z takiego pułapu na jakim teraz byłem i waga mi spadała czyli:
B 180g
WW 450-500g
T 60-70g
W dni nietreningowe ucinamy węglowodany i dajemy więcej tłuszczy.

Mam nadzieję, że nie zawiodę nikogo i dam sobie radę.

Tutaj jak to wygląda na ten moment:


Od jutra ruszam z planem!




Zmieniony przez - Begjee w dniu 2018-01-21 22:20:11

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2018-01-21 22:40:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Joł!
Dawno nic nie pisałem, ale jakoś nie było weny. Ale, żeby nie było jeszcze żyję i trenuję W pracy ostatnio mam troszkę pecha, bo wysyłają mnie na obrzeżne dzielnice, a tam zawsze są najdłuższe trasy zamówień i zapeirdzielanie w tą i z powrotem ale cóż ktoś musi.
Nie będę rozpisywał wszystkich dni, ale wrzucę, jak obciążenie w poszczególnych dniach wygląda.


Wszędzie dokładam, chociaż w niektórych ćwiczeniach robi się dosyć ciężko w porównaniu do innych i nie wiem czy tu za szybko zaprogresowałem czy tam za wolno. Będzie trzeba podgonić albo chwilę pozostać na tym samym obciążeniu.
Dzisiaj już tylko odpoczywam raczej, bo wpadło trochę km rowerem, a z rana zrobiłem jeszcze około 8-9km pieszo





Zmieniony przez - Begjee w dniu 2018-06-07 19:02:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
powodzenia Panowie, zapowiada się dobrze
w razie potrzeby jakiejkolwiek edycji - moderatorzy są do dyspozycji
...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Powodzenia


Begjee

Wszystko ułożone przez popuri'ego, 4 razy w tygodniu. Dla mnie to nowość, bo dawno nie ćwiczyłem planem góra-dół(nie polubiłem go) oraz z tak niską objętością.



ta mniejsza objętość Ci się przyda
dobrze byłoby dodać jeszcze kilka zdjęć sylwetki choćby tyłem

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
obecny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Również trzymam kciuki za efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Witam!

Dziś wystartowałem z planem, trening jednak nie jest taki zły jak sądziłem, chociaż czuję niedosyt, ale o tym później. Ogólnie to nie zapowiadało się, że trening dobrze pójdzie, bo budziłem się w nocy z bólem brzuch. Wstałem rano, żeby przyatakować Lidla lub Biedronkę w celu zakupu kurczaka. Później do pracy, gdzie na szczęście w Warszawie była dziś ładna pogoda, więc jazda nie była najgorsza i co najważniejsze przestałem odczuwać brzuch. Po pracy ruszyłem na siłownię i zrobiłem co trzeba.

Trening

Wszystko z zapasem, ale nie za dużym, ogólnie góra ciała siłowo wg mnie odstaje od dołu, więc ciężary nie są spektakularne. Muszę się jednak przyznać, że trochę sobie dodałem wysiłku, ponieważ po przymusie zarzucania sztangi do OHP poczułem, że dziś może dobrze pójść Clean&Jerk i spróbowałem zmaxować, niestety się nie udało :/ serii nie było dużo, więc myślę, że to nie zaszkodzi.
Podrzucam też filmiki do oceny techniki:
Wyciskanie:

class="link" target="_blank">


class="link" target="_blank">

Wiosłowanie:

class="link" target="_blank">



Dodaję też zdjęcia z innych ujęć, aby było co porównywać w przyszłości.




Teraz lecę się trochę pouczyć. +fotka nie dawno zjedzonego potreningowego- pierwszego posiłku, więc jeszcze trochę przede mną.

Miłego wieczoru!





Zmieniony przez - Begjee w dniu 2018-01-22 18:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Co do techniki w wyciskaniu na klatę może spróbujesz zrobic mostek (jesli to nie było, bo średnio widać to na filmie) wspomoże Cię to trochę siłowo. No chyba, że robisz typowo pod hipertrofie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
O jeny, angielskie nazwy ćwiczeń..



Wpisuję się i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia!

gdzie taka fajna siłka ?


Zmieniony przez - BartoO w dniu 2018-01-23 12:07:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
julcziik
O jeny, angielskie nazwy ćwiczeń..



Wpisuję się i powodzenia!


Dzięki! Od dzisiaj będę specjalnie dla Ciebie pisał po polsku

BartoO
powodzenia!

gdzie taka fajna siłka ?

Calypso Europlex w Warszawie :)

Noc przespana na spokojnie i wstałem w miarę wypoczęty. W pracy sporo jeżdżenia, a do tego zimno, więc nie było za przyjemnie. Pierwszy kurs dostałem jeszcze kilka minut przed rozpoczęciem pracy . Potem trening, dokupienie paru warzyw i powrót do mieszkania. Resztę dnia spędzę na nauce i odpoczynku, może jeszcze uda się wyjść na jakiś spacer.

Trening
Na trening wybierałem się już ze zmęczonymi nogami, więc nie wiedziałem, jak pójdzie. Ale, że to początek planu i zaniżone ciężary jakoś poszło.

A. Przysiad tylni- 90x5 90x5 90x5 90x5 100x3(taka 1 dodatkowa seria :D)
B. MC- 95x4 95x4 95x4 95x4
C. Wyciskanie na suwnicy 100x10 100x10 100x10 100x10
D. Uginanie leżąc 45x8 50x8 50x8 50x8
E. Łydki na smithie- +80x8 +90x8 +90x8 +90x8

Trening może być bardzo szybki, lecz musiałem celować z ciężarem na suwnicy i w uginaniu, bo rzadko robiłem te ćwiczenia- ogólnie suwnicę używałem może 4 razy w życiu
I oczywiście filmiki do oceny techniki, chociaż sam widzę, że jest trochę do poprawy:
Przysiad:

class="link" target="_blank">


class="link" target="_blank">


class="link" target="_blank">


class="link" target="_blank">


Martwy:

class="link" target="_blank">


class="link" target="_blank">


class="link" target="_blank">


Dieta, jak na razie w trakcie- dopiero 1 posiłek zjedzony.
Suplementacja- nie opisywałem jej, ale jest ona niewielka- omega 3, wit.d3+k2, czasem wit. C, ostatnio zakupiłem probiotyki oraz WPC.

I tyle, życzę wszystkim miłego wieczoru!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu diety na mase

Następny temat

[DT]Tata - Jak feniks z popiołów...

WHEY premium