SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bazylia - pół roku s.47

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 135050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Aaa to ja będę trzymać kciuki
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
eveline
Aaa to ja będę trzymać kciuki

Dzięki Ev, bo tam wszystko jest zupełnie inaczej jak kiedyś, no i inną robotę będę robić.

Miski uzupełniłam, pozrzucałam. Pomiarów zapomniałam zrobić, ale mam @ i ogólnie czuję się przez to jak big mama










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Nadrabiam zaległosci!
Piękny torcik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Ja za to nadrobić nie mogę. Micha znów nie wpisana w kalkulator, ale ważę produkty wzorując się na poprzednich zapiskach.
Odrobinę dziś lepiej ze snem. Obudziłam się po 6 godzinach z mega kichaniem. Marzę tylko o tym, by znów spać, tak po prostu. Brak wypoczynku burzy mi wszystko, zaczynając od worków podoba oczami, na radości z treningu kończąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Miałam edytować poprzedni wpis... ZMA pomoże?


Zmieniony przez - bazylia35 w dniu 2017-09-05 06:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Oj musimy się za te nasze miski wziąć obie I sen też - z dobrymi 7h przespanymi w nocy dzień wyglada o niebo lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Świetny tort :) I widzę, że i do lasu blisko tak samo jak i u mnie, stąd częste spacery z synem i psem po lesie. Jedynie muszę uważać na innych mieszkańców lasu, bo co niektórzy to i wychodzą na osiedle (dziki) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Bazylia, mam nadzieje, ze Ty sie lepiej miskowo trzymasz niz ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Teapot
Bazylia, mam nadzieje, ze Ty sie lepiej miskowo trzymasz niz ja

Tea miskowo nie jest źle, ale treningowo lipa... Doba jest za krótka, moja zaczyna się o 5, a z nóg padam o jeszcze przed 21. Nadrabiam w weekendy z treningami i aż wstyd prowadzić taki niedzielny dziennik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Bazylka u mnie też ciężko było ale odwrotnie z miskami a treningi były, a wstyd to wiesz co jest, :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z redukcją

Następny temat

Kilka pytań

WHEY premium