SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Asiorajda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 61035

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Długo się zbierałam,żeby tu wrócić.Może za długo,ale w końcu jestem i chcę powalczyć o lepszą wersję siebie.

ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Grubaśka
WIEK: 29
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: z przerwami kilka lat.Na chwilę obceną od około roku.Ćwiczenia na siłowni z trenerem,klasy aerobowe z ciężarami,ćwiczenia w domu

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 87
WZROST: 171
OBWÓD RAMIENIA: 33
OBWÓD ŁYDKI: 45
OBWÓD UDA: 68
OBWÓD BIODER: 110
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 94
OBWÓD TALI 83
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 101

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Przedewszystkim zrzucić zbędny balast,zacząć regularnie biegać

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE:
PRZEBYTE KONTUZJE:
WADY POSTAWY: aymetria łopatek,krzywe nogi
ALERGIE:
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) byłam na diecie z portalu odchudzającego ostatnie 3 miesiące

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? utrzymuję wagę

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
Na chwilę obecną były to zajęcia fitness.50 minut różnych ćwiczeń z ciężarami i typowo aerobowych,czasem w domu dywanówki,marszobiegi,jazda na rowerze

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.












Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Ten mój dziennik to istny tasiemiec prowadzący do nikad. Na chwilę obecną chciałabym go zamknąć, ułożyć sobie wszystko w głowie, zmotywować się i założyć nowy.
Bardzo proszę o zamknięcie tego tematu, dziękuję z góry

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Przydałoby się zastanowić nad treningiem siłowym. Aeroby mogą być fajnym uzupełnieniem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Trening z piłką czy FBW?

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Zacznij od tego na co jesteś aktualnie gotowa. Ale ostatecznie nie ma ucieczki przed normalnym siłowym treningiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Dziś miałam przyjemność (i to wielką) wykonać trening FBW,który kiedyś już wykonywałam.

Trening A

A.Przysiad ze sztangą na plecach
15kg/15 20kg/15 25/15 35/15 40/15 40/12

B1 Wyciskanie sztangi skos góra
10kg/15 15/15 20/15 25/15 27,5/12 27,5/9

B2 Przyciąganie drążka dolnego do brzucha
10kg/15 15/15 20/15 25/12 30/11

C1 Prostowanie nóg w siadzie i tu pojawił się problem ponieważ maszyna ta miała numerację 1-18 ale nie mogły to być kilogramy.Pytając na siłowni dowiedziałam się tyle,że numerki 1-3 to 5 kg a dalej już przeskakują co 5-10 kg i nic dokładniej nie powiedzieli
Czysto orientacyjnie podaję numerację kg.Przy nastepnym treningu zapytam jeszcze raz a jak nie będą wiedzieć zmienię to ćwiczenie
10kg/15 15/15 20/15 30/15 30/15

C2 Wznosy z opadu
3x15 1x5kg

D Plank
60s 40s 50s

Dzisiejsza miska










Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2016-05-09 15:20:47

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Dzis dzień bez treningu ale zastanawiam się czy mogę wybrać się na spin w ramach aerobów?

Czy na posiłki około treningowe mogą być strączki,jako że warzyw lepiej nie jeść?

Jakich zbajerowanych odżywek używacie do tworzenia "deserów" ?

I co z tym kus-kusem,nie jemy?



Zjedzone warzywa: Por,papryka,pomidory,sałata,pieczarki,cebula
piję około 2l wody plus herbata zwykła, zielona,z aronii

Miska z dziś:






Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2016-05-10 14:37:00

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Aeroby możesz wykonywać w dowolnej formie- najlepiej w takiej która sprawia Ci przyjemność, więc jeśli lubisz spinning to dawaj :D

Kuskus jest dość mocno przetworzony (pomyśl- zalewasz wrzątkiem i gotowe, to jakaś kasza instant :P) więc raczej unikamy. Wiadomo- zjesz raz na jakiś czas to nic się nie stanie, ale tylko w formie wyjątku. Lepiej sięgać po bardziej wartościowe źródła węglowodanów.

Tak samo z makaronem pennne- chyba że to pełnoziarniste. Zwłaszcza, że widzę że bardzo często się u Ciebie pojawia.
Z węgli pamiętaj o wszystkich kaszach, ryż ciemny, ryż basmati, jaśminowy, soczewice, chleb żytni na zakwasie, ziemniaki, bataty, amarantus, quinoa.

Wiele z nas używa odżywek białkowych po prostu- żeby podbić białko i dosłodzić jakiś deser. Nie powiedziałabym, że są jakieś zbajerowane :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
A czemu nie można jeść warzyw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Paula.cw dziękuję za odp. Właściwie z tym kuskusem to się nigdy nie zastanawiałam,wręcz byłam zadowolona, że można szybko go przygotować. Jako,że kasze bardzo lubię,będę wybierać te bardziej wartościowe.

A co do odżywki to bardziej chodziło mi o polecane firmy,z których smaki są najlepsze

Raimunda właśnie teraz doczytałam,że z tymi warzywami to jakaś głupia teoria z niewiadomo skąd jest

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
O Raimunda zauważyła a ja przeoczyłam. Ja nawet nie słyszałam takiego mitu :P

ja zazwyczaj kupuję białko marki SFD (i to nie jest kryptoreklama) bo dla mnie ma najlepszy stosunek ceny do jakości. I dużo dobrych smaków. Allnutrution też wypada bardzo dobrze i jest chwalone. Generalnie kontcentrat białka wystarczy (izolat niby lepszy ale dla nas to niewielka różnica a droższe)


Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2016-05-10 16:49:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Stosunek ceny do jakości mnie przekonuje Zawsze warto zasięgnąć opinią-dzieki wielkie

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co siedzi w posiłkach ze słoiczków dla dzieci?

Następny temat

Ocena plecow

Wiecej