SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

DT Asiorajda

Wysłana -
Długo się zbierałam,żeby tu wrócić.Może za długo,ale w końcu jestem i chcę powalczyć o lepszą wersję siebie.

ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Grubaśka
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: z przerwami kilka lat.Na chwilę obceną od około roku.Ćwiczenia na siłowni z trenerem,klasy aerobowe z ciężarami,ćwiczenia w domu

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 87
WZROST: 171
OBWÓD RAMIENIA: 33
OBWÓD ŁYDKI: 45
OBWÓD UDA: 68
OBWÓD BIODER: 110
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 94
OBWÓD TALI 83
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 101

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Przedewszystkim zrzucić zbędny balast,zacząć regularnie biegać

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE:
PRZEBYTE KONTUZJE:
WADY POSTAWY: aymetria łopatek,krzywe nogi
ALERGIE:
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) byłam na diecie z portalu odchudzającego ostatnie 3 miesiące

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? utrzymuję wagę

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
Na chwilę obecną były to zajęcia fitness.50 minut różnych ćwiczeń z ciężarami i typowo aerobowych,czasem w domu dywanówki,marszobiegi,jazda na rowerze

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Przydałoby się zastanowić nad treningiem siłowym. Aeroby mogą być fajnym uzupełnieniem.
Wysłana -
Trening z piłką czy FBW?
Wysłana -
Zacznij od tego na co jesteś aktualnie gotowa. Ale ostatecznie nie ma ucieczki przed normalnym siłowym treningiem.
Wysłana -
Dziś miałam przyjemność (i to wielką) wykonać trening FBW,który kiedyś już wykonywałam.

Trening A

A.Przysiad ze sztangą na plecach
15kg/15 20kg/15 25/15 35/15 40/15 40/12

B1 Wyciskanie sztangi skos góra
10kg/15 15/15 20/15 25/15 27,5/12 27,5/9

B2 Przyciąganie drążka dolnego do brzucha
10kg/15 15/15 20/15 25/12 30/11

C1 Prostowanie nóg w siadzie i tu pojawił się problem ponieważ maszyna ta miała numerację 1-18 ale nie mogły to być kilogramy.Pytając na siłowni dowiedziałam się tyle,że numerki 1-3 to 5 kg a dalej już przeskakują co 5-10 kg i nic dokładniej nie powiedzieli
Czysto orientacyjnie podaję numerację kg.Przy nastepnym treningu zapytam jeszcze raz a jak nie będą wiedzieć zmienię to ćwiczenie
10kg/15 15/15 20/15 30/15 30/15

C2 Wznosy z opadu
3x15 1x5kg

D Plank
60s 40s 50s

Dzisiejsza miska

Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2016-05-09 15:20:47
Wysłana -
Dzis dzień bez treningu ale zastanawiam się czy mogę wybrać się na spin w ramach aerobów?

Czy na posiłki około treningowe mogą być strączki,jako że warzyw lepiej nie jeść?

Jakich zbajerowanych odżywek używacie do tworzenia "deserów" ?

I co z tym kus-kusem,nie jemy?

Zjedzone warzywa: Por,papryka,pomidory,sałata,pieczarki,cebula
piję około 2l wody plus herbata zwykła, zielona,z aronii

Miska z dziś:

Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2016-05-10 14:37:00
Wysłana -
Aeroby możesz wykonywać w dowolnej formie- najlepiej w takiej która sprawia Ci przyjemność, więc jeśli lubisz spinning to dawaj :D

Kuskus jest dość mocno przetworzony (pomyśl- zalewasz wrzątkiem i gotowe, to jakaś kasza instant :P) więc raczej unikamy. Wiadomo- zjesz raz na jakiś czas to nic się nie stanie, ale tylko w formie wyjątku. Lepiej sięgać po bardziej wartościowe źródła węglowodanów.

Tak samo z makaronem pennne- chyba że to pełnoziarniste. Zwłaszcza, że widzę że bardzo często się u Ciebie pojawia.
Z węgli pamiętaj o wszystkich kaszach, ryż ciemny, ryż basmati, jaśminowy, soczewice, chleb żytni na zakwasie, ziemniaki, bataty, amarantus, quinoa.

Wiele z nas używa odżywek białkowych po prostu- żeby podbić białko i dosłodzić jakiś deser. Nie powiedziałabym, że są jakieś zbajerowane :P
Wysłana -
A czemu nie można jeść warzyw?
Wysłana -
Paula.cw dziękuję za odp. Właściwie z tym kuskusem to się nigdy nie zastanawiałam,wręcz byłam zadowolona, że można szybko go przygotować. Jako,że kasze bardzo lubię,będę wybierać te bardziej wartościowe.

A co do odżywki to bardziej chodziło mi o polecane firmy,z których smaki są najlepsze

Raimunda właśnie teraz doczytałam,że z tymi warzywami to jakaś głupia teoria z niewiadomo skąd jest
Wysłana -
O Raimunda zauważyła a ja przeoczyłam. Ja nawet nie słyszałam takiego mitu :P

ja zazwyczaj kupuję białko marki SFD (i to nie jest kryptoreklama) bo dla mnie ma najlepszy stosunek ceny do jakości. I dużo dobrych smaków. Allnutrution też wypada bardzo dobrze i jest chwalone. Generalnie kontcentrat białka wystarczy (izolat niby lepszy ale dla nas to niewielka różnica a droższe)

Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2016-05-10 16:49:58
Wysłana -
Stosunek ceny do jakości mnie przekonuje Zawsze warto zasięgnąć opinią-dzieki wielkie
Strona 1 z 67