SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Asiorajda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 61318

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Co sie czlowiek chce rozruszac i wrocic na tory cos mnie przeszkadzadza.Tym razem zapalenie ukladu moczowego a chwile pozniej jakis wirus i chodzilam zakatarzona i zamulona

Miskowo bylo roznie, najlepiej wychodzi mi kiedy sie pilnuje z wpisami to bynajmniej czlowiek ma jakas kontrole.
Z ruchu wczoraj zaliczylam basen a miskowo przedstawia sie to tak:
Dzisiaj jeszcze cos dorzuce bo bidnie





Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No faktycznie biednie. Basen dobra rzecz - byle regularnie na niego chodzić. Nie wszyscy muszą targać żelastwo - inne formy aktywności też są wartościowe.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
DT 11/10&DNT 12/10

Jesli wierzyc mojemu liczeniu to przeplynelam cos kolo 250-300 m,nie wiem dokladnie bo sie zamotalam z liczeniem oczywiscie z przerwami. Wiadzialam wczoraj aqua aerobik i tak sobie mysle czy moze nie sprobowac, poznam mile starsze panie
Dzis nie czuje jakis zakwasow,moze lekkie zmeczenie bo za malo snu mialam. W piatek jeszcze basen a od przyszlego tygodnia czas na rzucanie zelastwem

Wrzucam miski z wczoraj i dzis. Wczoraj wpady 4 male herbatniki w pracy i dwie male kosteczki karmelowe









Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
DT13/10

W piątek był basen około 300 metrów z przerwami. Dobrze mnie się pływało i gdy mój luby był już zmęczony i wychodził ja miałam wrażenie że mogła bym przepłynąć jeszcze kilka razy no ale na spokojnie.
Miskowo w piątek było dobrze do momentu kolacji. Kupione żeberka z Lidla z pieczonymi frytkami, niestety opakowanie po żeberkach wylądowało w koszu wiec nie miałam jak wpisać.




DNT 14/10

W sobotę byłam w pracy i miskowo było źle.Byliśmy w kinie na filmie "Botoks" Patryka Vegi. Film mocny jak na Vegę przystało ale nie tak bardzo jak "Pitbull nowe porządki".

Śniadanie: Kanapki dwie z pastą domową tuńczykowo-jajeczną
W pracy: Mozzarella z pesto i kromką chleba
Obiad: KFC Zinger z frytkami plus gałka loda
Kolacja :Wrap z McDonaldsa, po którym miałam rewolucje żółądkowe i dobrze mam nauczkę by tego świństwa nigdy więcej nie jesć.

DNT 15/10

Niby długo pospałam i powinnam być wyspana a głowa bolała mnie nie miłosiernie. Chwała koncernom farmaceutycznym za leki przeciwbólowe
Postanowiłam się wymierzyć mimo, że nie spodziewałam się cudów. Tak sobie wróciłam do początku mojego dziennika i postanowiłam utrzymać rozkład jaki miałam na początku czyli 130B/130WW/70T.W tym tygodniu na pewno będzie basen, i chciałabym iść na siłownie by się rozruszać. Póki co moje wymiary mnie do tego mocno motywują. W ogóle to jak będę w Polsce to muszę zrobić sobie jakieś badania, mam nieregularną miesiączkę i nie wiem czym to może być spowodowane

Wymiary:12/08 i dziś

Waga: 91,6 / 93,3
Ramię:33 / 33
Piersi: 105 /102
Pod: 90 /89
Talia: 90 /86
Brzuch: 104 /104
Biodra: 117/117
Udp: 65/65-64/65
Łydka: 45/46-44/45

Do dzisiejszej miski jeszcze coś dorzucę i przy okazji wrzucam zaplanowaną na jutro











Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2017-10-15 16:41:22

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Kurcze ja po jedzeniu w McD też zawsze się czuję podle. Dlatego ostatni raz byłem chyba ze 2 lata temu prawie. Omijam jak najszerszym łukiem. Co oni tam dodają że to tak człowieka zamula to ja nie wiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
nightingal
Kurcze ja po jedzeniu w McD też zawsze się czuję podle. Dlatego ostatni raz byłem chyba ze 2 lata temu prawie. Omijam jak najszerszym łukiem. Co oni tam dodają że to tak człowieka zamula to ja nie wiem.


Nigdy więcej....

DNT 17/10/17

Swoim wnukom będę mogła się chwalić, że przeżyłam huragan i kilka końców świata Fakt, faktem huragan w Irlandii wczoraj był ale głównie oberwało się zachodniej części Irlandii. Pracowałam tylko do 12 i jak wróciłam do domu położyłam się spać bo ciśnienie było bardzo niskie.
Miałam zaplanowaną jakąś aktywność ale przez czerwony alarm wszystko było pozamykane a mnie samej już po spaniu zabrakło weny do ćwiczeń i żałuję że się nie poćwiczyłam bo teraz przez co najmniej tydzień na basen nie mogę iść i nie jest wskazane bym za bardzo się spociła a wszystko przez to że byłam u kosmetyczki. Jutro jednak wyciągnę gumy i coś poćwiczę tak by się nie spocić

Miskowo póki co dobrze, wczoraj cały dzień czułam się głodna ale poszło dobrze i zgodnie z planem. Wklejam miskę z dziś i zaplanowaną na jutro. Parówki może nie są najlepszym rozwiązaniem ale mam straszną ochotę na nie







Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10060 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214361
nas huragan ominął ale popołudniu niebo zrobiło się pomarańczowe aż poczułam się jak w jakims filmie sci-fi

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Też dzisiaj marzyłam o parowkach... Jakkolwiek to brzmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
missInvincible
nas huragan ominął ale popołudniu niebo zrobiło się pomarańczowe aż poczułam się jak w jakims filmie sci-fi


Widziałam w internecie to niebo, robiło wrażenie. Teraz zapowiadają kolejny huragan tym razem w formie męskiej Brian Ma ponoć przejść po całej Ajrlandii w sobotę, więc ciekawe co z tego będzie.

Lexi_
Też dzisiaj marzyłam o parowkach... Jakkolwiek to brzmi


Dobra parówka nie jest zła Te co jadłam jednak mnie zawiodły, czułam się po nich ciężko i się mnie odbijały. Jedyne, które mnie nie zawiodły to z drobiowe Krakusa


Anyway, nie poćwiczyłam dziś.Strasznie mnie głowa rozbolała i bez ibupromu się nie obyło.
Miskowo grzecznie aż się wczoraj zastanawiałam czemu głodna nie jestem na tak niskich ww.
Dziś zjadłam kolację i czuję się jeszcze głodna A przecież nie ćwiczę...

Wklejam miskę zaplanowaną na jutro


Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Berlinki! Berlinki forever
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co siedzi w posiłkach ze słoiczków dla dzieci?

Następny temat

Ocena plecow

WHEY premium