SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Asiorajda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 61417

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Jej jaki pięknie! Uwielbiam takie widoki, a spacerowanie w takich okolicznościach przyrody jest odstresowujące i napawające nadzieją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Piękne te ogrody, faktycznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Cudowne miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Miejsce na prawdę piękne i cieszę się że tam pojechaliśmy

Wczoraj zaliczyłam szybki marsz godzinny i powiem wam że moja kondycja jest na prawdę w złym stanie bo chwilami nie byłam w stanie złapać oddechu, słabe to
Naprawdę chce wrócić na siłownię ale obawiam się że na drugi dzień nie będę w stanie chodzić w Tym tygodniu robię po 10 godzin dziennie i mimo że nie jest to fizyczna praca to wierzcie mi że jak wracam do domu to jedyne o czym marzę to odpoczynek. Poszukam w domu gum i spróbuje skleić coś dzisiaj











Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2017-08-16 14:20:36

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Wakacje,wakacje i po wakacjach...Dobrze się mnie mieszka w Irlandii ale jednak Polska to jest Polska Czas jednak wrócić do czystej miski i ćwiczeń. Kondycyjnie jest bardzo źle, zresztą z dietą też. Póki co założyłam sobie ogarnąć miskę na tyle na ile to będzie możliwe i codziennie się ruszać. Dziś zaliczony spacer plus wow 15 przysiadów Tak na prawdę nie wiem jakiego rozkłądu makro mam się teraz trzymać więc postaram się by było czysto.





Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2017-09-11 20:51:47
2

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Zeszly tydzien dietowo (poza wekendem) sie trzymalam, z ruchu byl tylko spacer-slabo.
W tym tygodniu chce sie poprawic Wczoraj zaliczylam szybi marsz i zrobilam 25 przysiadow
Na dzis juz zaplanowalam sobie cwiczenia z guma wiec zdam relacje pozniej.

Co do miski to nie wiem jaki mam przyjac rozklad wiec bede sie starac trzymac czysto i nie przekraczac 130/60/170, zobaczymy jak to wqyjdzie w praniu

Wczorajsza miska na oko






Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Dzisiejsza miska








Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 9/19/2017 9:32:21 AM

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
bziubzius
coś bidna ta miska


Dziś dorzuciłam bo faktycznie było malo.

Nie ma to jak położyć się na chwilkę do łóżka i wstać 2 godziny później nie wiedząc jaki dzień tygodnia i czy do pracy nie zaspalam. Gumy niestety nieuzyte szczekają na jutro. Wklejam poprawioną miskę z dziś i zaplanowana na jutro












Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2017-09-19 23:43:23

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
W koncu wypedzilam wczoraj lenia i cos sie rozruszalam (tak na prawde mialam juz wyrzuty sumienia od tego nic nie robienia)

Wzielam wiec gume i cos tam takiego wykombinowalam:

Przysiady 3x15
Unoszenie bioder 3x15
Odwodzenie nogi w bok lezac 3x15
Odwodzenie nogi w tyl (bez gumy) 3x15
Przyciaganie gumy do brzucha w siadzie plaskim 3x15
Uginanie przedramion stojac 3x15
Plank góra-dól 9,6,7
Zmeczylam sie Ale tak pozytywnie. Dzis nie czuje zakwasow czy zmeczenia i tez cos pocwicze

Miskowo trzymam sie w granicach rozsadku
Planowane miski:






Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co siedzi w posiłkach ze słoiczków dla dzieci?

Następny temat

Ocena plecow

WHEY premium