sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

DT Asiorajda

Wysłana -
Uśmiechy widać, więc czas miło spędzony. Więcej było gadania czy trenowania ????
Wysłana -
Każdemu polecam spotkać się i razem poćwiczyć

Night oczywiście,że więcej trenowania niż gadania

Dziś jednak odczułam ten wczorajszy trening i czułam bardzo ręce, może nawet bardziej niż planowałam Oby pogoda jutro dopisała to by sobie człowiek coś potruchtał...
Wysłana -
super! uśmiechnięte od ucha do ucha
Wysłana -
Spotkalysmy sie, zeby pocwiczyc :)
Tzn Asiorajda zawsze na 110%, a ja to tak troch, ten teges, mysle, ze musze do wieczora dozyc, wiec sredniawo
Wysłana -
Piękne obie jesteście :) super, że macie szansę razem poćwiczyć, zawsze to dodatkowa motywacja :) Dobrze, że wróciłaś Asiorajda :) Będę nadal podglądać.
Wysłana -
beatrice
Piękne obie jesteście :) super, że macie szansę razem poćwiczyć, zawsze to dodatkowa motywacja :) Dobrze, że wróciłaś Asiorajda :) Będę nadal podglądać.

Beatrice

DT 16/05/2017

Poszłam się dziś delikatnie rozruszać na swojej siłowni. Ciężary jak rozgrzewkowe,ale to nic Spocona jak świnka i zadowolona jak dziecko-trening udany

Trening A

A.Przysiad
15xcc/15xcc/15x15kg/15x15kg/15x20kg nogi się zmęczyły

B.Glute bridge+guma (dziś bez gumy) Podoba mnie się to ćwiczenie bardziej niż HT
15xcc/15x10kg/15x15kg15x15kg/15x20kg czułam pośladki i dwójki i zdecydowanie będę dokładać

C1 Wyciskanie stojąc
15x10kg/15x15kg/12x20kg ostatnie już ciężko

C2 Wiosłowanie w oparciu o ławkę tak się zastanawiam czy to na pewno dobre połączenie z wyciskaniem, nie mam pomysłu na plecy a drążka jak nie było tak nie ma
15x6kg(na stronę)/15x7,5kg/15x8kg i w sumie czułam bark,bicka,tricka i trochę łopatki więc nie wiem czy dobrze robiłam

D. Plank góra dół
12/10/8
+spięcia i świeca 20+15/20+15 ciężko

Miska 130/60/200 Niekompletna bo nie wiem jeszcze co mi wpadnie na kolacje. Obiad podzielony na dwie porcje

Strona 62 z 62
Dodaj odpowiedź