SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anula - czyli od pulpetki do fitnesski :)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33348

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A co Anka artystka jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
licza sie intencje.ja sam jeszcze nie poznałem mocy painta

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Przeszkadza Ci ze haslo mam/mialam? Nie ma problemu nie będę się tu pojawiać Aniu.

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
nie przeszkadza mi ale nie podoba mi sie że dałam je kilku osobom i któraś z nich je wychlapała...


te kilka osób to : Paweł, warezz, pikacz, ulf, kondzio ... :)
generalnie never mind, pisze o sciagniecie hasła fot nie bedzie a co dalej sie zobaczy... to nie głupi pomysł zeby sie przeniesc z zamknietym dziennikiem...hmmmmmmmmmmm

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Przyznaje się do podania hasła


Foty pousuwane już wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mowilem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
proszę Pawle ... hasło zniesione...

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Acha czyli "ciach bajera project"
No to: O rety Ania fajnie cwiczysz oh oh. Bardzo super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
zapomniałeś dopisać "jakie Ty masz mienśnie... i wogóle och...ocho...ochochhhh..." i takie tam... koniec jęczenia i do ćwiczenia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Zamknięty temat w dziale komercyjnym to kiepski pomysł

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] Aniitka155 od Ladies do ActivLab

Wiecej