SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anula - czyli od pulpetki do fitnesski :)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33477

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
noo piekne:D

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
fajne masz te nogi :)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Fajna z Ciebie dziewucha :)
Ja to musialabym najpierw przejsc chyba faze hopsasanek niestety. Jak jadlas na tym etapie, ze udało ci sie zrzucic tyle kg? Ja sie niestety krece w kolko :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
jadłam wszystko..bo w zasadzie nie wiedziałam co jesc :)
wygladało to tak że ograniczyłam na pewno cukier - bo słodziłam i nawet 4 lyzeczki teraz juz nie słodze w ogole, do tego nie jadłam w ogóle słodyczy - taka zawzięta byłam, a to co przewaznie jadałam w ciągu dnia rozbiłam na mniejsze posiłki ale częstsze , kupiłam jakiś tam spalacz który poza lekkim pobudzeniem nie dawał niczego innego ... no i najważniejsze duuuuuużo cwiczyłam .. :) co? cwiczyłam dosłownie WSZYSTKO!!

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
gratuluje efektów i trzymam kciuki za osiągnięcie wymarzonej sylwetki, na pewno będę podglądać :) jestem ciekawa treningow Pikaczumby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
trening wkleje jak bede zaczynała go robić bo póki co do poniedziałku sie lenie :)

Zmieniony przez - Anula88 w dniu 2014-09-02 09:39:12

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Anulka, udo musi być!
Wiesz, że kibicuję
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] Aniitka155 od Ladies do ActivLab

Następny temat

Activlab na FIBO CHINA!!!

WHEY premium